Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość justyna77777777888888
mąż nie dowierza .. chce żebym jutro zrobiła jeszcze test :D ale już się umówiłam do lekarza na poniedziałek akurat zwolniło się miejsce i wszystko będzie jasne .. chyba że dostane okres .. a nie ma chyba innej przyczyny żeby ta 2 kreska się pojawiła ? i jak już w pon będzie 2 tyg jak spóźnia mi się okres to lekarz już chyba będzie widział czy coś jest czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli masz 2 kreski na 2 czy 3 roznych testach to nic innego jak ciaza byc nie moze :) Tylko w ciazy produkowany jest ten hormon. Moze byc tak ze jeszcze nie bedzie widac, zalezy kiedy dokladnie doszlo do zaplodnienia. U mnie mniej wiecej po niecalych 2 tyg (od okresu ktorego nie dostalam) nie bylo jeszcze nic widac, a za tydz juz widzialam serduszko :) Roznie to bywa, ale jak nie bedzie nawet nic widac, to powinni ci zrobic test z krwi i to rozwieje watpienia :) zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
no właśnie nie wiem czy nie za szybko ale tylko ten termin był wolny w przyszłym tyg a później zaś długi week i nie wiem jak przyjmuje .. pójde sprawdzić a jak nic nie będzie widać to pójde jeszcze raz chyba nic mi nie powie że za szybko przyleciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Justyna, w 6 tygodniu ciąży, licząc od pierwszego dnia ostatniej @ widać już będzie pęcherzyk ciążowy, a tydzień później powinien już być widoczny zarodek, tak więc jeśli @ spóźnia Ci się 2 tygodnie, to lekarz już na usg zobaczy pęcherzyk z zawartością lub bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
Cześć kobitki:) Ja również miałam słabą, wręcz bladziutka kreskę na teście, a 3 wczesniej zrobione testy wyszły mi negatywne. Okazało się wtedy, że byłam w 6 tc...niestety..było to puste jajo płodowe i miałam je usuwane w grudniu. Od lutego znowu działamy z mężem, ostatnią @ miałam 18 marca br, cykle mam 30dniowe, powinnam 17stego dostać @, zamiast tego 18stego lekko plamiłam na brązowo, dzisiaj też mam brązowe plamienie. Dodam, że w dniu spodziewanej @ robiłam test i wyszła 1 kreską.Cały czas mam podwyższoną temp.37,0 i wybrzuszenie na podbrzuszu, jestem senna i strasznie mnie wysypało na twarzy.....nie wiem co myśleć...w sobotę rano zrobię ponownie test, chyba że na serio dostanę @, jak nie to w przyszłym tyg pójdę do gin, bo tak jeszcze nigdy nie miałam. pozdrawiam, te co już ujrzały drugą kreseczkę i te, ktore wkrótce ją ujrzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Hej dziewczyny, zrobiłam dzisiaj test 2 dni przed spodziewaną @, i po ok minucie wyszedł... hmmm ... cień drugiej kreski. Ale dosłownie cień, naet nie wiadomo jaki byłby kolor, bo tak słabo widać- jednak jak sie przyjrzeć to jest się w stanie określić w którym miejscu jest. Miałam tak kiedyś, że jak robiłam testy to po ok 30-40 min był widoczny drugi zarys kreski, bo jak wysycha ten pasek to czasami tak się dzieje, ale tu po minucie dwoch tak się zrobiło. Nie chcę się podniecać, ale czy jest możliwość zebym była w ciąży? zaraz biegnę po drugi test, ale też nie wiem czy wystarczy już ''nie poranny'' mocz. Help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
wiem, że nie jesteście duchami świętymi, ale niech chociaż ktoś napisze kto tak miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Jak już niejednokrotnie pisałam, jeśli w ciągu 5 min. pokaże się druga kreska (nawet ta bardzo blada) to teoretycznie test wyszedł pozytywnie. Dla pewności zrób kolejny test, ale nie podniecaaj się, jak napisałaś ;), kup na spokojnie i zrób, ale z porannego moczu i najlpiej kup innej firmy, polecam każdy jeden z Rossmana na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Aha i jeszcze jedno, jeśli robisz test a wcześnie to kreska na pewno wyjdzie blada (zakładająć, że jest ciążą). Wg ulotek testów najbardziej wiarygodny wynik wychodzi w dniu spodziewanej @, póżniej oczywiście też. Dlatego na Twoim miejscu poczekałabym jeszcze parę dni i wtedy powtórzyła test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Dzięki wielkie, no właśnie nie chcę się podniecać. Nie zrobiłabym tego testu, ale mam dziś imprezkę i chciałam wypić co nieco:D A tak widzę, że ze znakiem zapytania na suchara będę siedzieć:) A test miałam z rossmana taki różowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
osz kurde w morde:) zrobiłam 2 test i jest blada kreska druga! widac ją bardzo wyraźnie:)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
:::))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
DZiękuję:) nie mogę uwierzyć, choć za kilka dni powtórze test, nic do mnie nie dociera:) Nie mogę uwierzyć, ze tak gładko poszło:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska300
Hej. Mam do was pytanie. Dostalam @,ale skapa,krotka itp. Zrobilam test ciazowy. Wyszla blada kreseczka . Sadzicie,ze to ciaza ? Mi sie wydaje,ze tak,ale az boje sie,ze moze test sie pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
Gratulajce Agnessska Kaska 300 - zrób kolejny test... wydaje mi się że to może być ciąża:) Ja niestety dostałam w końcu po 3dniowych plamieniach normalną @...także przed nami kolejne podejście:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka98028222
jaaa:))) zrobiłąm pierwszy test tydzien przed spodziewanym okresem:D i juz mialam taka bardzo lekka kreske:d mimo, że wyszła dopiero po ok 10 min;d dwa dni potem zrobilam betke, mialam 1,2:) wszyscy mi wpierali ze to napewno nie ciaza:) w dniu spodzewanego okresu zrobilam test, wyszla po 1 minucie druga kreska, ale blada:) zrobilam bete i.. 182:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test ciążowy na następny dzień, po oczekiwanej miesiączce, której nie dostałam. Na teście była ledwo co widoczna ta druga kreska, praktycznie wgl nie było jej widać! Tego samego dnia zrobiłam jescze dwa testy i obydwa wyszły negatywnie... Zrobiłam betahcg wyszło ponad 350... Dzisiaj jestem w 8 tyg ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska300
Zrobilam dzis drugi test ciazowy innej firmy(kinder test,a wczoraj robilam quick vue) i znow jasna druga kreska po ok. 2minutach,czyli sadze,ze to ciaza :) . Tylko czy te kreski nie powinny byc juz dobrze widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
i jednak nie jestem w ciąży .. a za miast tego dowiedziałam się że mam torbiel na jajniku .. i to już dość dużą ( a ostatni raz byłam u lekarza jakieś 6 m-c temu i nic nie było ) jestem załamana że znowu coś .. dopiero wyleczyłam się z jakiegoś gównianego zapalenia a tu znowu .. :( mam zrobić jeszcze test z krwi jutro czy na pewno nie ma ciąży ale lekarz mówi że nic a nic tu nie widzi a powinno być już coś widać .. :( czyli lipa .. więc nie każda kreska nawet dość wyraźna oznacza ciąże .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Justyna :( Ale az nie chce mi sie wierzyc :( Bylam na 90% pewna ze u ciebie bedzie ciaza :( Ale jak by co to nie zalamuj sie, trzeba probowac dalej, do skutku! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja785
hej hej ! Słuchajcie, pierwszy dzień miesiączki miałam 1 kwietnia, kochałam się z moim mężem 14 i 15 kwietnia (dni owulacji) i 5 dni po stosunku zrobiłam test bo od 15 bolała mnie macica i piersi zaczęły boleć i zrobiły się większe (co nawet mój mąż zauważył) wyszła bladziocha kreska...tak jakby obwódki jej są bardziej wyraźne. Co o tym myślicie: http://imageshack.us/photo/my-images/820/1003555xs.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem niby zdania ze jak pojawil sie nawet cien tej drugiej kreski to jest nadzieja :) Ale u Ciebie troche szybko... Ja bym poczekala do tego okresu chociaz i w dzien @ powtorzyla test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya25
ja też bym poczekała i ponownie zrobiła test...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja785
właśnie co jest ciekawe temp mierzona 37.4 'C. brzuch mnie pobolewa, chwilami czuję ciągnięcie no i piersi bolą. zobaczymy co się będzie działo :) Dzięki wielkie Dziewczyny za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja785
Ale widzicie tam ten cień drugiej kreski czy to ja mam zwidy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
Jeśli na teście ciążowym występuje nawet blada, druga kreseczka to znaczy, że test jest pozytywny. Nie sugerujcie się odcieniem, bo ja dla sprawdzenia zrobiłam drugi raz test będąc w 13 tygodniu ciąży i wciąż nie była to ciemna linia. :) Warto powtórzyć próbę odczytania wyniku kilka dni później, bądź pójść do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Marta_21
PS: pozytywny wynik testu nie zawsze oznacza ciążę.. Czasem okazuje się, że to problemy ginekologiczne typu TORBIEL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Hej dziewczyny. Byłam dzisiaj u ginekologa- nie ma żadnej ciąży... za to tak jak justynka mam ogromną torbiel... przeżyłam dziś największe rozczarowanie w życiu...:((( popłakałam się kilka razy. A ta druga kreska na teście nie wyszla po godzinie czy dwóch! ona wyszła po ok minucie, a do 5 powinno się justynko odczytywać wynik, także Ty nie powinnaś tej drugiej kreski w ogóle brać pod uwagę. Jeśli chodzi o te testy, to lekarz mi dzis powiedział, ze nie warto wydawać nawet na nie pieniędzy:( Ehh Nawet nie wiecie jak mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×