Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość Najna111111111111111111
123kakaka123 przeczytaj lepiej na ulotce czy jakakolwiek inna kreska niz równoległa do pierwszej nie oznacza, że test jest nieważny. Z tego co wiem albo powinna pojawić się jedna albo dwie do siebie równoległe, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najna 111... dziękuję! Znalazłam kalkulator ciąży na stronie babyboom i w nim wyszło, że jestem w 5 tyc i 5 d., więc druga kreseczka może być słaba. Miałyście takie doświadczenie z kalkulatorami, że pokazują różnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Używałam kalkulatora ciąży, ale raczej wynikiem była data porodu niż dzień tygodnia. A jeśli chcesz wiedzieć, w którym tygodniu jesteś, to wg zasady lekarzy za pierwszy dzień ciąży przyjmujesz pierwszy dzień @ i tak to liczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaka32
Hej dziewczyny! Ja robilam test bo okres mi sie spoznia i wyszedł negatywny (widoczna byla biala kreska na obszarze testowym, ale przypuszczam ze to jest wlasnie miejsce nasaczone substancja wyłapującą ewentualnie hormon i barwi sie na rozowo). Dzis juz kolejny dzien, a miesiaczki nie ma. Dół brzucha mnie boli, troche jakby janiki. Nie wiem co mam robic bo w głowie istne szalenstwo sie dzieje :) moze zwariowałam i tylko sobie wymyslam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Najlepiej powtórz test za parę dni, najbardziej wiarygodny test jest podobno w dniu spodziewanej @, ale jeśli już robiłaś to odczekaj 5-7 dni i powtórz. A swoją drogą nie może być białej kreski na białym tle, który każdy test ma ;] test pozytywny to dwie równorzędne kreski w odcieniach różu czy bordo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen55
Witam ja robiłam 2 testy w odstępie 4 dni i na obydwuch wyszła druga kreska blada,jednak widoczna.Czy to ciąża?I jeszcze jedno pytanie kiedy mogę iść do gin żeby potwierdzić ciążę?Po jakim czasie?Dodam,iż @ spóźnia mi się tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
W 6 tygodniu licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki można już zobaczyć pęcherzyk ciążowy. A co do drugiej kreski odpowiedź nie raz padała w postach powyżej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen55
Zgadza się,wystarczy zrobić test kilka dni później i są kreski bardzo mocno widoczne :) więc witam w gronie wszystkie przyszłe mamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina901
Witam ja dzis robiłam test rano i miałam dwie kreseczki ta druga taka bladziutka ale ja ja widziałam:) Mam nadzieje ze to dzidzia :) staramy sie z mezem juz od niemal ze roku:) Nie chce sie z drugiej strony rozczorowac:( Nie wiem co mysleć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen55
Napewno działa za kilka dni powinny być już ciemne kreseczki :) polecam test płytkowy nordtest dobry jest i niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najna111111111111111111
Oj nie do końca, ja robiłam 3 testy w odstępach tygodniowych i na każdym była słaba druga kreska. Za to odpowiada stężenie hormonu, a każda kobieta w ciąży będzie go wytwarzać w różnym stopniu. Tak więć nie jest pewne, że za parę dni druga kreska będzie bardzo widoczna. Ważne, że jest druga kreska, nawet bardzo blada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen55
Dokładnie ale zawsze też można sprawdzić to ulekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ja staram się z mężem już od około pół roku o dzidzie. Udało mi się w sumie bardzo szybko zajść, ale poroniłam w grudniu, w 7 tyg ciąży :( Lekarz stwierdził ze starania możemy zacząć praktycznie od razu, po pierwszej miesiączce. I tak tez zrobiliśmy :) w miesiącu robiłam kilka testów (sama nie wiem po co ) po 2 miesiącach starań miałam objawy ciążowe, postanowiłam zrobić test, w sumie przed @ , i kupiłam test który niby wykrywa ciążę 4 dni przed @ . Wyszedł negatywny, byłam załamana, ale miesiączka nie przyszła, dzień po terminie @ zrobiłam znów test i był znów negatywny , załamana wyrzuciłam test do kosza , ale po chwili coś mnie tknęło i poszłam sprawdzić jeszcze raz, i zauważyłam druga ale bardzo mało widoczna kreskę. Juz zgłupiałam , nie wiedziałam co myśleć, następnego dnia zrobiłam znów test i było to samo , na dodatek zaczęłam plamic na brązowo, wiec wszelkie nadzieje się rozwiały, byłam pewna ze nic z tego . Ale plamienie było jednorazowe, zrobiłam jeszcze 3 testy i kreska robiła sie coraz ciemniejsza. Natychmiast omówiłam się do lekarza na wizytę, bo niepewność mnie zrzerala . Lekarz powiedział ze nic nie widać :( Załamka, ale zrobił mi testy z krwi i moczu, i pogratulował :) Tydzień później widziałam już moje maleństwo w 5 tyg :) A Dluga ta moja historia, ale chciałam się dokładnie podzielić moimi doświadczeniami, także dziewczyny druga blada kreska u mnie jak najbardziej sie sprawdzila :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen55
U mnie także druga blada kreska okazała się ciążą :) 5 tydzień :) oby tylko wszystko było dobrze.Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlen55
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Potrzebuję waszej pomocy .. spóźnia mi się okres ok 7 dni zrobiłam dzisiaj test (po południu) pojawiła się jedna kreska i po 2 minutach nic więc stwierdziłam że nic z tego , po jakiejś godzinie gdy wróciłam do domu spojrzałam na niego jeszcze raz a tam druga dość blada ale widoczna kreska .. co mam myśleć? Wiem że zdarza się że przy takiej cienkiej słabej okazuję się że to ciąża ale czy po tyg spóźnienia nie powinna być już normalna gruba ? Brzuch mnie trochę pobolewa jakby na okres ale słabiej a tak to oprócz bolących sutków nie mam innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na twoim miejscu zrobiła drugi test. Ja byłam w 5 tyg i dalej mi się blada kreska pokazywała. Powtórz test dla pewności. Ja zrobiłam ich wtedy z 10 i na każdym to samo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Powtórzyłam dzisiaj z innej firmy tylko też po południu , i znowu druga blada w sumie mniej widoczna ale jest .. zaczyna mnie to już denerwować bo brzuch mnie tak trochę "boli" bo to takie dziwne jest uczucie a okresu dalej nie ma jutro powtórzę z samego rana i jeszcze z innej firmy, powinno być albo jedna albo dwie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wygląda na to ze jest ciąża:) A brzuch może pobolewać jak na okres, bo macica się rozszerza . Jak wyjdzie znów blada to najlepiej umów się na wizytę do lekarza albo zrób test z krwi. Ciaza planowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
"planowana" bo od 3 miesięcy się staraliśmy i nic .. a akurat w tym miesiącu była by zaskoczeniem ponieważ kochaliśmy się pierwszy dzień i drugi po okresie później męża nie było przez dwa tyg i zaraz po jego powrocie kochaliśmy się.. więc wydawało nam się że w tym miesiącu nic nie wyjdzie bo akurat na planowanych dniach płodnych go nie było .. no ale w tym temacie akurat wszystko się może zdarzyć .. powtórzę jeszcze test i jak dalej tak będzie nie jasno a okresu nie będzie to umówię się do lekarza bo nawet jeśli to nie ciąża to może coś się dzieje że o tyle się spóźnia .. chyba że przyjdzie na dniach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
jeśli okaże się że to naprawdę ciąża ( bo porównywałam ze starymi testami bo akurat nie wyrzucałam i tam nie ma takich śladów tej drugiej chodź by niewielkich ) to mam trochę stresa bo byłam z jakiś tydzień temu akurat w okolicach miesiączki chora i brałam antybiotyk i inne leki czy to nie zaszkodzi :( bo ciąży jak pisałam się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to możesz zacząć się cieszyć :) Druga kreska, bledsza czy nie oznacza ciąże. A jeśli chodzi o antybiotyk to raczej nie powinno nic zaszkodzić, bo pierwsze tygodnie kiedy się nie wie ze jest się w ciąży, kobiety pala , pija i to nie wpływa szczególnie na początek ciąży. Oczywiście jeśli od razu zrezygnujesz z nałogu jak się dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
zobaczę jutro rano jeszcze co wyjdzie .. i będę czekać do końca tyg jak nie będzie @ to wybiorę się do lekarza.. mam nadzieję że w razie czego to te leki nie zaszkodzą, dzięki za odzew :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
teraz jak już się nastawiłam że coś może być to mam zaś stresa czemu mnie brzuch pobolewa i wydaje mi się że jednak nic z tego nie będzie :( i tak patrzę co chwile na te testy i są tam te drugie kreski tylko takie bardzo jasne ale są ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_migotka
Justyna, jestem w identycznej sytuacji. Dziś zrobiłam test i zastanawiałam sie czy jest tam jakas kreska...jakiś cień był. mam nadzieje, ze to ciąża. Dodam, że od wczoraj mam delikatne brudzenie, taki sluz zabarwiny na brązowo. Okres spóźnia mi się dopiero jeden dzień więc staram się jeszcze z dystansem do tego podchodzić. aha wspomne jeszcze, że takie brudzenie czy plamienie nigdy mi się nie zdażyło. Podbrzusze też mnie pobolewa - od dwóch dni. Na początku myślalam, że to może zbliżająca się miesiączka. Jednak ból jest delikatniejszy. Justyna trzymam kciuki, miejmy nadzieje, że zarówno jak u Ciebie tak i u mnie to ciąża. Jutro pewnie rano zrobie test. daj znac co u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
ja też jutro rano powtórzę test, może rano wyjdzie inaczej .. mi już się spóźnia jakieś 8 dni .. i też brzuch mnie pobolewa tak jakby w pachwinach raz z jednej raz z drugiej ale nie jest zbyt silny .. tylko tak jeszcze raz patrzyłam w kalendarz i te dni co się kochałam z mężem to żaden nie pasuje na to żeby mogło się udać .. chyba że te dwa dni po okresie .. zaczynam się też martwić żeby to nie było coś innego jakaś infekcja torbiel czy co tam innego .. dam znać ty też daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_migotka
Justyna, a moze owulacja Ci się przesunęła? wszystko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
powtórzyłam test .. z pierwszego siusiania .. no i jest jak byk druga nawet do światła nie trzeba patrzeć, fakt jest o wiele jaśniejsza od tej pierwszej ale jest, zadzwonię dzisiaj do lekarza .. tylko pewnie na wizytę będę czekać z tydzień, jak jednak dostane @ to odwołam i pójdę po sprawdzić co się dzieję, dla mnie okazały się najlepsze bobo-test .. ciekawe czy to naprawdę to .. daj znać co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna Gratuluje!!!! Bolami brzucha sie nie martw, to naprawde w ciazy mozliwe, wkoncu macica pracuje :) Migotka.. u mnie to samo było, brązowe plamienie, jasna druga kreska na tescie... a dzis 9 tydz . Mam tylko nadzieje ze tym razem bedzie wszystko wporzadku. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×