Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Marzeniara- jak slaba kreska wyszla to prawdopodobnie jestes w ciazy! Ja tak mialam- po kilku dniach jak zrobilam nowy test to kreseczka juz byla bardziej widoczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz jak chcialabym zeby to byla prawda. Mężowi jeszcze nie mówiłam ale każda wizyta w toalecie to stres czy nie dostałam miesiączki. Caly dzien mam wrażenie ze zaraz bede miała okres. Czekam co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
To daj znać co ci wyszło:) Ja nie chce ci robić nadziei ale moja kuzynka miała podobnie, ja natomiast jak miałam druga taka słabiutką to nic z tego nie było i dostałam okres, od czego to zależy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
też trzymam kciuki ... mówią że nawet jasna coś oznacza .. ja czekam na okres :) (tzn czekam ale mam nadzieje że nie przyjdzie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Justyna daj znać jak coś będzie wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 26
Hej dziewczyny tak jak wcześniej pisałam doszło u mnie do plamień które trwało 10 dni w sumie nic mi nie było nie czułam się zle postanowiłam że poczekam i wykonam kolejne testy pierwszy test po plamieniach wykonałam po jakiś 9 dniach wieczorem wyszedł pozytywnie pozniej wykonałam 2 kolejne łacznie zrobiłam ich 6 od samego początku każdy pokazywał 2 kreski niestety jak pisałam mieszkam w UK jest tu nie co inaczej niż w Polsce do terminu u lekarza jeszcze daleko oni nic na to nie poradzą z moich obliczen wynika ze to 5 tydzień tylko ze ta kreska wskazująca ciążę cały czas jest bardzo mało widoczna myślałam że po tych plamieniach testy juz mi nic nie pokażą straciłam nadzieje tak dlugo sie staramy o dzidzie a tu bach testy nadal pozytywne tylko ta kreska tak mało widoczna nie wiem co myśleć może któraś z was tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara, jak tam? Jestes w ciazy? Mam nadzieje ze tak :D Olcia, ja nie mialam plamien ale mialam slaba kreseczke i bylam w ciazy. wydaje mi sie ze jak nadal kreseczka sie pojawia to jestes w ciazy. Ja tez mieszkam w UK, idz do przychodni i popros o test ciazowy. to jest tez z moczu ale przynajmnie oni ci powiedza czy pozytywny czy negatywny. wynik na drugi dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 26
Brava ale cały czas wychodziła ci mało widoczna czy tylko na początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy test zrobilam ok 2 dni przed spodziewana miesiaczka (bo sie juz nie moglam doczekac) i byla bardzo bladziutka (maz mi mowil ze widzi tylko cien i chyba sobie za duzo wmawiam). w ten sam dzien co zanosilam probke moczu do przychodni (ok 3 dni po spodziewanym terminie okresu), kreseczka byla nadal tylko widoczna pod swiatlo, a wynik od GP: POZYTYWNY. Na tych domowych testach ta ciemniejsza kreseczka u mnie pojawila sie dopiero po ok 10 dniach od terminu miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia w ktorym dniu cyklu jestes? kiedy mialas miec okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 26
Brava ciężko jest mi wyliczyć przesunął mi się powinnam dostać 21 pazdziernika nie dostałam ale pojawiły się plamienia 27 trwały 10 dni jak pisałam teraz w listopadzie powinnam dostac 10 a pozniej 30 mam cykle 20 dniowe jak na razie nie zapowiada się jedynie co to strasznie bolą mnie piersi już od dłuższego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 26
Brava no i jeszcze te pozytywne testy aż 6 wiec musi to cos znaczyc 3 lata sie staramy nigdy tak nie mialam jak nie bylo to nie bylo proste rozumiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia- no faktycznie skomplikowana sytuacja :/ ja bym poszla do przychodni poprosila o ten test z moczu tak jak pisalam bo nic innego tu w UK niestety nie wskórasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 26
Brava nic innego mi nie pozostało pójdę i się przekonam chociaż boje się strasznie ale dowiedzieć się muszę dzięki wielkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
a ja niestety dostałam @ ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Justyna przykro mi bardzo :( ja nadal czekam ostatnio miałam okres w 23 dniu cyklu a poprzedni w 24 dniu więc jak obliczyłam to w niedzielę a góra wtorek powinnam dostać okres, jednak nadal nic ale czekam sobie cierpliwie, w tym miesiącu nie nakręcam się więc poczekam sobie do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Dostałam dzisiaj okres. Chciałam wam dziewczyny podziękować za wsparcie jakie tu od was dostałam i życzyć wam powodzenia. Ja odcinam się od ciąży, forum na jakiś czas bo chyba tak będzie dla mnie najlepiej. Jak się coś u mnie zmieni to wam napiszę, ale zawsze będę trzymała kciuki za was:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_0005
witam dziewczynki :) widzę że nie jestem sama... ja od 3-4 miesiecy nie biorę tabletek anty i co miesiąc już myślałam że jestem w ciąży robiłam test i zawsze była 1 kreska... w tym miesiącu było inaczej, 8 listopada miałam okres i do dnia dzisiejszego nie mam okresu (jeszcze tak długo mi się nie spóźnia ale wiadomo jak to jest) no i spóźniał mi się okres, ale nie pobiegłam od razu po test bo uznałam że znowu pewnie sobie wmawiam... mialam już bóle jak przed okresem ale minął a okresu dalej nie ma, w końcu wczoraj zrobilam test i pokazał 2 kresi ale druga była mniej widoczna, dzis z rana znowu zrobiłam i juz była bardziej wyraźna druga kreska:) od razu poszłam do Ginekologa, ale niestety usłyszałam ze to za wcześnie zeby cokolwiek powiedziec i musze czekac:((( to jest najgorsze!!! :(( oby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann37
Witam Was Kochane, Mam dylemat. @ spóźnia mi się 8 dni wg cyklu 28 dni, ale ostatnią@ miałam już w 22dc. Miałam już takie sytuacje, że raz był szybciej raz później, ale nie później niż tego 28dc. Kochaliśmy się z mężem 4.12. więc wychodziłoby na to, że bezpiecznie(nie zabezpieczamy się, ale też nie kończymy we mnie). Zrobiłam test w tą niedzielę nad ranem i była jedna kreska. Dzisiaj powtórzyłam i miałam wrażenie, że ta druga kreska bardzo bardzo blada ( jak cień), ale była. Może to urojenia a może przekwitam :-)... Może jest ktoś kto miał podobną sytuację? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info. Do ginka pójdę na pewno, ale najpierw powtórzę jeszcze raz test. Tylko kiedy najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją robiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki bo ginekolog mi zasugerował że mogę być w ciąży było za wcześnie żeby stwierdzić więc szybciutko do domu i w tym dniu i dzień później rano na teście kreska ledwo widoczna. Zrobiłam beta HCG w tym dniu i miałam pewność:) ten test jest najlepszy koszt to ok. 30 zł :) najlepiej powtórzyć po kilku dniach i masz pewność też czy jest wszystko ok. jeśli pierwszy wyszedł pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetttkaaa
Witam 13.12.2012 miałam dostać okres dzisiaj zrobiłam test wyszła słaba ale widoczna kreska . Od razu się wykąpałam i pojechałam do ginekologa . Pani Ginekolog powiedziała że macica nie jest powiększona ale to się zdarza u tak chudziutkich osób . Mam przyjść za tydzień nie wiem co robić tak bardzo chciałabym żeby to była ciąża nie chcę żeby było inaczej zrobić jeszcze test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrób sobie badanie
krwi beta HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam słabą kreskę, nawet ledwo widoczną mimo że robiłam test w dniu planowanej miesiączki. Teraz jestem w czwartym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Dawno mnie tu nie było ... ale jakoś tak czasu brak :) ale widzę że forum dalej działa :) Mi spóźnia się okres już 5 dzień :) ale nie robię na razie testu poczekam do czwartku :) Mam tylko takie pytanie ... bo pobolewa mnie brzuch .. wydaje mi się że tak niby jak na okres a tak jakby trochę mniej .. ale trochę inaczej niż tamtym razem co się nie udało do końca ( wtedy może jeszcze torbiel mnie bolała i dlatego nie mogę skojarzyć czy coś podobnie mnie bolało ) dlatego chce zapytać czy was tez pobolewał brzuch jak na okres jak byłyście w ciąży - oprócz tego pobolewania brzucha to jeszcze troche piersi mnie bolą i tak po za tym nic .. żadnej senności (chociaż na ogół lubie spać:) ) żadnych nudności wymiotów ani zachcianek .. więc dlatego nie robię jeszcze testu bo zawsze się nakręcałam a teraz nic więcej na to nie wskazuję więc czekam .. czy któraś tak miała że oprócz braku miesiączki nie miała żadnych innych objawów .. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie miałam żadnych
objawów ciąży. Na wymioty nudności to jeszcze za wcześnie...Bol piersi i brzucha rownie dobrze moze zapowiadać zbliżający się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
dlatego czekam jeszcze z robieniem testu .. zawsze po 2 dniach leciałam po test a teraz cierpliwie czekam .. najwcześniej zrobię w czwartek to już będzie tydzień .. chyba że lada moment przyjdzie .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×