Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacha1986

???????

Polecane posty

Gość kacha1986

Czesc jestem tu nowa chclabym wiedziec okres mi sie spoznia 20 dni zrobilam test i wyszly 2 kreski tylko ta druga wyszla mniej widoczna a niemam zadnych objawow ciazy czy moge byc w ciazy?prosze pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezwijcie lekarza
gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23
Oczywiscie ze mozesz byc, umow sie na wizyte do ginekologa ktory juz powinien potwierdzic ciaze ;-) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
a Czy to moze byc wczesna ciaza ale ja niemam zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
a kto powiedział że mają być jakieś objawy?? ja tam nie miałam żadnych objawów oprócz braku miesiączki i dwówch kresek na teście a ciąża jak najbardziej była. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
w piatek ide trzymajcie za mnie kciuki mam nadzieje ze lekarz potwierdzi i bedzie fasolka bardzo bym sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23
Kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej, jedne maja mnostwo objawow inne wcale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
tylko mnie czaami boli podbrzusze tak sie czuje jakbym miala dostac okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nei mialam zadnych objawow ciazy :) a test jesli pokazuje pozytyw to sie nei myli, no i ta druga slabsza kreska to nei wazne czy to cien czy mocna, jesli tylko ja widac to ciaza. Tak pisza tez na ulotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo brzuszek sie dostosowuje, zaczyna rozrastac, ja jak zaszlam w pierwsza ciaze to caly czas myslalam ze okres mi sie spoznia bo objawy byly typowe na miesiaczke, ale nei mialam mdlosci ani nic w tym stylu. Wielkie gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
po ilu tyg lekarz moze stwierdzic ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szlam do lekarza zawsze na poczatku 3 m-ca, po prostu tak wychodzilo, wczesniej tez mozesz i zrobia bete,a ja mialam USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty na 100% w ciazy jestes, okres spoznia sie 20 dni juz mozesz isc do lekarza i juz na USG powinno cos wyjsc, masz pewnei ciaze co najmniej m-czną;) Takze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
czy jak pojde teraz w piatek do lekarza a okres mi sie spoznia 20 dni a test wyszedl ok to mozev juz stwierdzic ze moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
czy jak pojde teraz w piatek do lekarza a okres mi sie spoznia 20 dni a test wyszedl ok to mozev juz stwierdzic ze moge byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anialisa
No jasne, że tak! Zgodnie z obliczeniem ginekologicznym jesteś już w około 7 tygodniu ciąży (licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki) - więc od dwóch tygodni widac już bijące serduszko zarodka. Lekarz stwierdzi u ciebie ciążę i po badaniu ginekologicznym - wyczuje rozpulchnioną macicę, i poprzez USG, gdzie zobaczysz już zarodek z bijącym serduszkiem. Objawów nie musisz mieć żadnych, ja przy pierwszej ciąży nie miałam, za to w drugiej ciąży haftowałam jak kot, odrzucało mnie od mięsa i różnych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
czy lekarz moze wykryc bez robienia usg ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
to znowu ja mam dziwna wydzieline taka biala metna jak bym miala dostac okres pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka szprotka
idz do tego lekarza zamiast tu ludzi denerwowac. skoro Ci wszystkie pisza ze jestes w ciazy to skoncz z tymi pytaniami, lekarz ci to potwierdzi tylko musisz do niego isc !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nei martw, na pewno m-czki juz nei dostaniesz, test sie nie myli w wypadku kiedy wskazuje ciąże, ja mialam wlasnei tak ze co chwile myslałam sobie ze jeszcze m-czka bedzie, ale to byly oznaki ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
czesc dziewczyny wlasnie distalam dzisiaj okres wiec ginekolog musi poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1986
czyli jednak test musial sie mylic ajednak dostalam okres ajuz myslalam ze bede miala dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×