Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotnaaaaaaa

znalazl ktos z was prace przez pup

Polecane posty

Gość zlodziej postow
27.03.2009] 17:35 ignorancja to błogosławieństwo naprawde nio niom jak czytam to co piszesz to mi słabo.... Ekonimia?? na sile? ty masz pojecie na jakim poziomie matematyka jest na ekonomi/ jak laska pisze ze eko jej nie lezy a tY swoje... z taki podejscie bedziemy miec w kraju samych ekonomistow, finansistow i matemaykow1 tak, po co nam humanisci, lekarze, psychologowie? taka jest prawda ze do budzetowki na referenta z kazdym wyzszym sie dostaniesz, a jak staz zrobisz i masz troche znajomosci to spokojnie cie przyjma!! 17:47 Franky Częściowo zgadzam się z niomniom, że administracja to dobry kierunek, wszelkie urzędy co jakiś czas prowadzą nabór na referenta a od czegoś trzeba zacząć. Jednak ekonomia na siłe to moim zdaniem głupota. Jeśli nie jesteś dobra z matmy, nie jesteś przekonana że sobie poradzisz to nie pchaj kija w mrowisko. Bo jeśli później bedziesz chciała zrezygnować to pomyśl o straconym czasie. A jak pisze niomniom "weźmiesz korepetycje" - to nie jest takie proste i bardzo kosztowne. Prawda jest taka, że ile ludzie tyle stanowisk więc i tak sama bedziesz musiała zdecydować. Na pewno masz jakiś faworytów (kierunki). Zrób listę, za i przeciw, może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomóżcie....
dokaldnie ja jestem na ostatnim roku resocjalizacji zaocznie najwiekszy bład w moim zyciu nie oszukujmy kazde studia sie przeydzdza ale po farmacji ekonomi prawie na pewno latwiej niz po mojej resocjalizacji polonistyce czy socjologii cz innym chłamie bo nieoszukujmu sie wszyscydobrze wiemy po czym latwiej znalezc prace a po czym nie ale nie chce sie nam wysilic taka jest prawda nie wierze ze ktos idzie na socjologie z pragnienia zdajac sobi jednoczesnie sprawe z ebedzie mial ciezko z praca a jesl juz to za psie pieniadze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale sie usmiałem
Wróciłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×