Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialenaaa27

brzuch moj problem /

Polecane posty

Kochane...mam pytanie.otoz odwieczny moj problem to brzuch ponad 7 lat ;/ czyli od czasu jak urodzilam rozstepy straszne,ale ich sie juz nie pozbede:/ ale moj brzuch jest straszny!!! ogromne faldy,waly tluszczu waze 48kg mam 155cm wzrostu wiec wszystko jest ok niby.... tylko ten brzuch:/ nie pasujacy do reszty... jestem wegetarianka...nie jadam tlustych smarzonych rzeczy a mimo to...wyglada brzuch jak wyglada :/ powiecie zeby duzo cwiczyc brzuszki otoz mam z tym problem ze wzgledu na kregoslup nie daje rady:/ probowalam 6weidera ale moje plecy odmowily posluszenstwa ja juz patrzec nie moge na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
witaj,faktycznie jesteś drobniutką osóbką i niby wszystko ok:)czy te fałdy to takie wielkie jak piszesz,czy normalne fałdki które pojawiły się także u mnie po 2 porodach?Zawsze byłam szczuplusieńka,ale po 30 moje ciało zaczęło się zmieniać.Pojawił się właśnie brzuch i trochę w udach przybyło.Ciężko mi się do tego przyzwyczaić,a na ćwiczenia jakoś nie mam ochoty.SZkoda,że twój kręgosłup odmawia posłuszeństwa,bo zapewne ćwiczenia przyniosłyby rezultat.Spróbuj jakiś skuteczny kremik powcierać,może Vichi.A jeszcze jedno,ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
pewnie 27:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samosia :) 27 :) nie przesadzam jesli chodzi o te faldy ;/ tymbardziej ze teraz sama wiesz...wszystko co szczuple i zgrabne jest ladne...a jak juz sie ma te fady na brzuchu to wygla to okropnie;/ i jak na zlosc...chcialabym dostac troszke ciala w biodrach, na pupie a tu nie...tylko wszystko w ten brzuch idzie;/ bo nie mam ani wciecia w tali, i mam plaska dupe ;/ eh za małlo zle...za duzo tez zle... przykre to bo jak pomysle o tych zgrabnych brzuchach do okola:( ktore podziwia w myslach moj luby....wrrr samoosia a Ty ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
mam 36 lat:( już! Wiesz co myślę,że niestety wszystkie mamy jakieś tam mankamenty,niestety.Właściwie wiem jak będę wyglądała w przyszłości za jakieś 10-15 lat.Wystarczyć popatrzeć na moją mamę i jej przybyło dokłądnie tam gdzie zaczyna przybywać mi:)Mamy szczupłe ,drobne ręce,dłonie,jesteśmy mało wypasione w biuście:(a w pasie oponka i dupsko wysadzone.O matko nie mogę do tego dopuścić!Ale na serio,coś musi być nie tak,bo byłoby zbyt pięknie.Idealna recepta na zgrabną sylwetkę to ruch,ruch.ruch,5 skromnych posiłków dziennie,sporo wody i sex:)Niestety przychodzi szara codzienność,stres,trudne dni i kochana wszystko szlak trafia.Chciałabym zaakceptować siebie taką jaka jestem i żyć zgodnie z naturą i swoimi przekonaniami.A facetem się nie martw.Przekonałam się,że jeśli tylko kochają to będą nas pożądać zawsze.Wystarczy tylko o siebie dbać,umyć włosy,pomalować paznokcie,nie chodzić całymi dniami w dresie,zaskoczyć dobrym ciastem i mówić gościowi że jest wspaniały;)Oj kochana masz go w sidłach,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
a niech sobie patrzy na inne,mój też patrzy,ale oni już tak maja! Wiesz co właśnie poprawił mi się humorek:)Ale mądrości wypisałam.Wieczorem piling,maseczka i lampka winka,a i świeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samosia z tymi mamami masz 100% racje.... moja mama identyczny miala (ma nadl problem) mimo ze urodzila kilkoro dzieci to szczuplutka byla niesamowicie ale.....brzuch wiecznie odstajacy :/ wiem ze napewno tez mam to w genach no to super ze Ci sie humor poprawil ;) hmm...mi w sumie rowniez, czasami cholercia dobrze sie wyzalic i dobrze to robi ;) jestes teraz w domciu czy w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
nie pracuję,mam cały dom do posprzątania,a ja sobie stukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
jasne,że nie ucieknie! Pisałaś,że jesteś wegetarianką,a reszta rodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_Alla
Ja kręcę hula hop od ponad dwóch miesięcy i moje fałdy z brzucha zniknęły. Brzuch jest prawie płaski. Nie idealnie płaski ale w bikini nie będzie się wstyd pokazać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja "rodzinka" jest 2 osobowa..ja i syn ;) mam Lubego...ale widujemy sie w wekendy... moj syn nie przepada za miesem, nie ze mu nie dawalam jak byl maly poprostu moze przez to ze jednak nie bylo tyle tego miesa jak w innych domach, i zapewne obserwowal mnie... jego smakolyki z miesa to mielone i paroweczki jedyneczki a ja to nawet prpduktow mlecznych nie lubie... czasami zmusze sie zeby zjesc jakis jogurt lub kanapke z serem zoltym ale na tym sie konczy.... a Ty kolezanko masz 2 pociech z tego co wyczytalam moj ma 7 lat...student ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
mam ten sprzęt,ale zapału nie posiadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.....w sumie moze to i cos da... krecac hulahopem nie bede wkoncu nadwyrezac kregoslupa jak przy buszkach... trzeba nad tym pomyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na brzuszki najlepszy hula hop
ładnie kształtuje talię i z penością łątwiej ćwiczyć niż brzuszki do tego hula hop sprawia że nabiera się gracji w ruchach możecie też wypróbować taniec brzucha, można kupić płytki dvd lubściągnąć w necie a oprócz tego może warto kupić jakąś modelującą bieliznę, gorset, ściągające majtki ? ładny gorsecik przyda się nawet do igraszek z partnerem, wy będzieci czuć się kobieco a pas zatuszuje brzuszek i doda trochę tajemniczości, kobiecości teraz jest moda na bieliznę w stylu Pin Up Girl, czyli taką jakby stylizowaną na lata 50, poszukajcie w necie zdjęć tancerki Dity Von Tesse, cały jej wizerunek jest taki mega kobiecy, tajemniczy, fryzury jak dawnych gwiazd Hollywood, intrygujące makijaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym hulaholem to na bank sie zaopatrze, wlasnie wrocilam z zakupow i zapomnialam wstapic po ten hulahop moze pozniej wybiore sie znowu a zeby bylo \"smieszniej\" to pewnego wieczoru przygotowalam dla lubego mala niespodzianke, zakupilam sliczny gorsecik,ponczoszki itd i co?????? jemu sie nie spodobalo!!! wyobrazacie sobie:( nie mogl sie kochac ze mna (problem z utrzymaniem wzwodu:/ ) czulam sie strasznie...to ja tak sie staralam a jemu \"nie stanal\" eh.... potem mi dopiero powiedzial ze jego nie kresa gorsety;/ no wiec piekny gorsecik lezy gleboko w szufladzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
madzialena a gdzie cie ten kregoslup boli?w ktorym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie potrafie sprecyzowac dokladnie miejsca bolu, ale chyba po srodku gdzies, a jesli bol promieniuje to trudniej jest go zlokalizowac probowalam tez na pilce, cieszylam sie jak glupia jak kupialam sobie ale po kilkunastu minutach cwiczen (najprostrzych) nie moglam sie wyprostowac;/ planuje zrobic sobie rezonans magnetyczny dolnego odcinka bo szyjnego juz robilam ale to badanie jest tak drogie ze narazie to tylko sa plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
to znaczy ze boli cie dól plecow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam ten sam problem, 155cm i odstający brzuch, moja mam i siostra tez tak maja tylko że siestra ma 4 dzieci a mama 3 urodziła ja 1, a brzuch jak w 5 miesiącu, wszyscy myślą ze znowu w ciązy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona slawka
no doswiadczenie wlasnie takie nimile jak ty i przy hula hopie tez boli da sie krecic po 15 minut wiecej sprawia bol wiec mozesz sie szybko zniechecic.o brzuszkach nie ma mowy bo bol po cwiczeniach jest taki ze chodze zgieta w pol i szybciej ruszyc sie nie da,skakanie na skakance to juz kompletna masakra ani 2 razy nie przeskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_25
Hej! Może spróbuj takiego pasa masażowego? Vibroaction się chyba nazywa. Mi on nieźle z wszelkie niekształtności podziałał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to witam w klubie :( a z tym hulahopem to chociaz sprobuje... chociaz skro tak piszesz to pewnie tak bedzie a gdzie taki pas zakupic i jakie sa jego ceny?? kurcze...niby tak sie wydaje co niektorym ze wystraczy cwiczyc itd a co jesli ktos nie moze?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kilku dni robie brzuszki, od tygodnia stosuje djete znaczy jem mniej duzo ważyw i owoców, płatki fitnes, zero chleba i smazonego, no i zero słodyczy, bo uwielbiam już dużo razy próbowałam jeść tak jak teraz nie udawało mi sie po pierwszym dniu rezygnowałam, jem tak już ponad tydzień i 1,5 kg, mniej i brzyszek o 1,5 cm mniejszy skakanke mam, musze jeszcze koło kupić może i ten pas? ale czy on naprawde pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
Madzialena...zgadza się mam dwójkę dzieci,syn i córka.Dwójka nastoletnich pasożytów:)wysysają z człowieka całą energię,ale to taki wiek:) kocham ich ponad wszystko,ale mimo wszystko to moje pasożyty:)Moje hula hop stoi za kanapą ,czas nim pokręcić!Wieczorkiem wejdę na rowerek i 20 minut podrepczę:)Madzialena...ile lat jesteś wegetarianką?Nie jadłam mięsa pół roku i było mi z tym bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupialam sobie hulahop :D a synowi deskorolke byle ta wiosna tylko przyszla :) nie bylo zadnego wyboru, taki najzwyklejszy leciutki chyba ostatni taz krecilam nim 20 lat temu hahaha nie wychodzi mi narazie :D z laweczka tez probowalam, tez plecy bola;/ a wegetarianka jestem od zawsze, od malenkosci nie lubialam miesa i tak zostalo nie wyobrazam sobie innego sposobu nawet szczerze to nie wiem jak smakuje mieso kiedys dawno temu sprobowalam parowke i piers z kurczaka raz jak bylam w ciazy ale potem siedzialam cala noc w kibelku i mylam zeby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane_25
No ja wiem troche kosztuje. Ja kupiłam na allegro i też koło 100 zł dałam. Ale jest porządny, na zasilanie nie na baterie. Serio sobie go chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×