Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialenaaa27

brzuch moj problem /

Polecane posty

Kasia jeden kawalek to nie grzech wiec glowa do gory i jutro dalej kontynuujesz diete:) ja sie czuje jak super po tej siatce, wiecie co chyba jestem uzalezniona od ruchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ruch jest super :) tylko gorzej jesli czlowiek sie zastanie... i przez dluzszy okres czasu sie nie rusza to ciezko zrobic ten pierwszy krok... Kasia i super ze zjadlas...bo moze przyjechalabys do domu i w szale i w zlosci zjadlabys cos gorszego :P wiecie co...?? ale mnie boli kosc ;/ biodro lewe....od tego hulahop...masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny??? jak poczatek tygodnia??? u mnie pochmurno i ciemno.....jakos tak spiąco.... wczoraj przetrwalam caly dzien bez sldyczy, tych ziemniakow i pieczywa ale jaki mialam sen!! snily mi sie bulki drozdzowe:/ ja mam hopla na pkt paczkow....jej uwielbiam je... i jadlam je codziennie..... jest mi dzis bardzo slabo... ale slodkiego nie rusze nawet.... za jakis czas pojde do sklepu i to bedzie wyzwania dla mnie... milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz chyba zakoncze swoja diete lepiej sie czuła i szybciaj schudłam ,tylko bez słodyczy ,chleba imniejszych ilości jedzenia i przytm zostane, no i przy ćwiczeniach umnie też brzydko, pochmurno, ale spacerek był a no i zćwiczeńnie zrezygnuje:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasiu,jesli czujesz sie dobrze to super :) masz racje, bez slodyczy, pieczywa i mż... ja dzis moze przetrwam 2 dzien bez pieczywa i slodyczy... ale mam wrazenie ze bez produktow macznych nie czuje sie \"syta\" bo np niektore z was to zjedza rybke lub piers z kurczaka i to napewno powoduje uczucie stosci a ja po tych warzywach i owocach to czuje sie slabo... ale narazie musze walczyc z pieczywem i slodyczami :) Hybercik juz sam chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Madzi nie Hubcio narazie raczkuje i chodzi przy meplach, chociaż zaczyna sie puszczeć i ro bi po 2 kroczki, wiesz on jest bardzo ostroży 13423992 to mój numer gg jak masz ochote to możesz pisać komputer mam praktycznie włączony 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny,a co tu taka cisza? Ja dopiero dzisiaj mam chwilkę żeby coś napisać,od poniedziałku oduczam mojego 2 latka od spania ze smoczkiem,w sumie nie jest źle ale wieczorami chodzę co chwilę do niego i tak chodzę i chodzę.....bynajmniej kalorie spalę;) Z moją dietą teraz różnie bywa,na szczęście waga nadal stoi a nawet delikatnie spada....ale ciiii...nie zapeszam;) Wiecie chyba mnie zaraziłyście tym hula hop,co prawda mam trochę ruchu,dzisiaj byłam na fitnessie ale muszę się w niego zaopatrzyć. Dodatkowo stosuje slimitin ale to tylko suplement diety,zastanawiam się nad czymś silniejszym,stosujecie coś?czytałam coś o adipex i meitztang czy jakoś tak,znacie te tabletki? Może poradzicie coś dobrego? pozdrawiam ps.nareszcie mamy wiosnę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×