Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialenaaa27

brzuch moj problem /

Polecane posty

No tak kazdy lubi cos innego tylko napisalam to co przeczytalam gdzies. Ja juz po obiedzie:) zjadlam 2 male golabki gdzies zawsze jadlam najwieksze jakie sie dalo wiec maly sukcesik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy teraz na zakończenie dnia mogę zjeść 2 kanapki z twarożkiem ? : * twarożek 150 g *rzodkiewka *szczypiorek i to wymieszane z jogórtem naturalnym z chlebem z ziarnami i on razowy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo wiecie kobietki najlepiej jakbyśmy nic nie jadły, bo wszystko jest kaloryczne:))))))))) madziu możesz zobaczyć mojego smyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hubert jest przeslodki:D a jakie oczęta...moj syn tez bedzie na oczy podrywał :D ja juz dzis nic nie pisze, ani o jedzeniu ani o moim brzuchu:P wrocilam ze spaceru, mlody pojezdzil na deskorolce a ja go wspieralam :D ja chyba jedna w miescie mialam czapke na glowie!! mi tam jest zimno! a po za tym wieje mi jeszcze po uszach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dopieron wróciliśmy, tak ciepło u nas że szkoda iść do domu w sumie to byłam z małym daw razy dzisiaj po 2 godz i tak sie nałaziłam,a tak mnie kregosłup boli ze szok, będe dzisiaj spała jak niemowle na dworze nawet o jedzeniu przez sekunde nie myślałam,super w końcu wiosna:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja....super ze wiosna... to najpiekniesza z pór roku... to pospacerowalas dzis Kasia nie ma co :) ja jestem zimorodek, lubie ciepełko... wtedy czuje ze zyje milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madzia :) Znam Cię z topiku Samotnej Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka ---------Hubercik naprawdę przesłodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Kasiulka masz przepięnego synka :) Hmm.. Mały przystojniaczek xD :** Pozdrawiam ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ---------też biorę się za siebie :) W końcu -wiosna ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AVE WITAJ KLUBIE :) ja też się dopiero teraz za siebie wzięłam :) Może to ma jakieś minusy ale wolę we wiosnę , bo można iść na spacer , pojeździć na rolkach , na rowerze do babci ... i jest ciepło i ładniutko .. a w zimę ? Ja przynajmniej w zimę mam zero motywacji :( A na wiosnę rozkwitam :) Szczerze móiąc to jest to moja taka pierwsza poważna dieta :) Mam nadzieję że mi się uda :) 🌼 oby 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinga :) Musi się udać , bo w lecie będzie wstyd wskoczyć w kostium ;) Miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięuję i nawzajem :) A ja muszę schudnąć bo w lato wybieramy się z rodzicami nad morze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KInguś ------jeżeli masz dopiero 14 lat , to musisz ostrożnie stosować dietę :) Najlepiej porozmawiaj z Mamą i lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 15 lat :) A moja dieta jest bardzo delikatna i nie jest drastyczna ... i je się nawet czekoladę itp ... moja koleżanka schudła na tym w 3 miesiące 25 kilo a ja muszę schudnąć 15 kilo i mi powiedziała że to zrzucę w 1 mies. i 2 tyg. oczywiście jak będę się trzymała diety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Kingo------tylko wszystko z głową ;) , bo Ty ciągle rośniesz i się rozwijasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem , wiem ... każdy mi to mówi ... ale ja naprawdę się stara z głową :):):) w połowie maja będziemy same laski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) niedziela dzis chyba wszedzie taka pochmurna... nie wychodze z lozka dzis:P ja od rana mam pobudke bo moj syn jest fanem formuly 1 wiec sobie nie pospalam :) awe1 TY rowniez jestes mamą??? ja dzis cos czuje ze nie zjem nic slodkiego... a to dlatego ze nie mam nic w domu a do sklepu nie planuje dzis wychodzic... byle bym tylko nie podjadla \"kinder czekolady\"syna moj rekord nie jedzenia slodyczy byl 7 dni... to bylo przed swietami Bozego Narodzenia... potem juz nie dalam rady... milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , hej madzialena :) A u mnie niedziela ładna :) Nie ma słoneczka ale ciepłe powietrze i nie wieje :) co tam u was słychać >>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia -------tak jestem:) Mam dwóch chłopaków .No i starsza trochę ;) od Was jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziś zjem na obiad ? 1x schabowy i sałatki duuuuuużo :):) PYSZNE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingo ----------nie mam :( Pewnie to dziwne ,ale to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×