Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madzialenaaa27

brzuch moj problem /

Polecane posty

dziewczyny, ja miałam też problem z tym brzuchem ale przejście na zdrowe odżywianie załatwiło część problemu. Problemy z plecami też mam, bo często bolą. staram się sobie z tym naturalnie radzić, śpię na twardym, a jak ból jest męczący to wygrzewam plecy butelką z gorącą wodą. Jesli macie tego typu problemy to proponuje wzmocnić mięśnie pleców oczywiście jak nie ma medycznych przeciwwskazań i to nie tylko żeby móc wykonywać brzuszki ale, dlatego zeby te problemy nie były w przyszłości większe. Zacznijcie wykonywać ćwiczenia na plecy, najpierw od małej liczby powtórzeń żeby nic nie ponadwyrężać a potem zwiększać w miarę możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,czy ja też mogę się przyłączyć? mam dokładnie ten sam problem,jestem po 2 porodach(siłami i cc), 160 cm wzrostu i 50 kg,także też ma co zrzucać,zawsze ważyłam 47-48 kg,od 6 lat ćwiczę na aerobiku(bo to kocham) a i tak mam wielki problem z brzuchem,byłam u lekarza i powiedział mi,że tylko operacja plastyczna jest mi potrzebna,bo rozciętych mięśni nie da się już dobrze uformować,a pomyśleć,że jeszcze nie tak dawno miałam płaski kaloryfer:(a teraz...tragedia....jestem na lekkiej diecie..ćwiczę 2 razy w tygodniu,ostatni posiłek jem koło15,potem tylko herbata,moja wada-podgryzanie słodyczy:(jak zaczne to nie mogę skończyć,dodam,że została mi jeszcze cukrzyca ciężarnych i z tym też ciężko,a i z kręgosłupem są problemy,mam dyskopatie ale brzuszki są obowiązkowe,mogę tylko podpowiedzieć,że samo chodzenie z wciągniętym brzuchem pomaga na bóle kręgosłupa, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
Witajcie,zaświeciło słoneczko i nabrałam ochoty do jazdy na rowerku stac.i do dietki:)Obudziłam się w ok nastrojku i to mi pasi.Wam wszystkim też tego życzę:) Wracam do starej,sprawdzonej diety proteinowej i właśnie zjadam serek grani,który syci strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
Właśnie zeszłam z wagi 55,4 przy wzroście 163,niby nie tak dużo,ale ten wypadający brzuch z moich spodni oj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
Halo!!!!gdzie się podziewacie? Pewnie większość w pracy,lub na spacerze,bo pogoda piękna:)Madzialena Ty nie pracujesz:)co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki ;) no u mnie tak slonko nie swieci jak u Ciebie ale jeszcze troszke i sie zacznie prawdziwa wiosna wtedy naprawde zaczniemy sie ruszac ja wiem po sobie, bo tak to czlowiek siedzi w domu chandra, albo deszcz, albo snieg, zimno , ciemno ja uwielbiam biegac, ale jak mam depreche albo ogolne problemy w zyciu to jakos nie ma sie weny :/ samosia, ja w domu niestety siedze bo sama jestem z synem tu gdzie mieszkam ciezko znalesc mi prace od 8 do 15;/ wrocilam jakis czas temu z nauki jazdy bo wkoncu stara dupa musi zrobic prawko kiedys:) a i z tych diet za przeproszeniem g.... mi wychodzi zjadlam ciacha, i tyle z tego jak kolezanka wyzej, te slodycze!! masakra samosia jak chalupka siweci sie z czystosci??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maladuza :) ja jestem pelna podziwu i kurcze skad te problemy u Ciebie?? Kochana chodzisz na aerobik tyle czasu, nie jadasz po 15 a mimo to masz tez problem?? jejkus okutne to ale racja...wyciecie chirurgiczne tej skory by jedynie pomoglo tez sie zastanawiam jak to by bylo z moim brzuchem, jesli bym zaczela cwiczyc te miesnie brzucha to co z ta skora?? hmm... kurcze ale takie bajery jak operacje plastyczne to sobie mozna... pomarzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny U mnie jest tak,że ja nigdy nie miałam problemów z wagą,pewnie przez to,że ćwiczyłam(nawet 6 razy w tygodniu dla samej przyjemności).Teraz mam 29 lat i jestem po 2 porodach,3 operacjach i mam ciężką pracę fizyczną(a pracuje już 10 lat),te wszystkie czynniki spowodowały,że ciężko mi jest zgubić te parę kilogramów.W sumie to mam nadal same mięśnie ale brzuch wygląda FATALNIE-rozstępy,3 blizny,i taki śmieszny worek na dole poniżej pępka,a i rozmiar spodni zwiększył się do 38-40 czasem(mam strasznie szerokie biodra).Moje koleżanki zawsze mi mówią,że chciałyby wyglądać tak jak ja po porodzie,tylko,że nie widzą co jest pod ubraniem:( A z utrzymaniem wagi nie ma problemu,przy tym ile jem słodyczy to sukces.Tylko nie mam silnej woli na tyle,żebym naprawdę się odchudziła:(nawet piersi nie ucierpiały po karmieniu,nadal są umięśnione i jędrne(polecam pompki damskie) ale ten brzuch...aż wstyd założyć odrobinę krótszą bluzeczkę:(na dodatek jestem taka blada:( POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a6w na brzuszek drogie Panie 42 dni i taaaaakie rezultaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he blada dupka? to solarium albo czekac na sloneczkoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dopiero mam czas, unas dzisiaj też nie najgorsza pogoda, jutro zaczynam diete 10 dniowa, no i dalej ćwicze, wczoraj zrobilam 300 brzuszków dzisiaj dopołudnia niemiałam czasu więc zaraz zabieram sie za robote;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam ten sam problem :( nogi chude, biustu brak 😡, biodra 89 cm a brzuszydlo jak w ciazy ( a nie jestem ani nigdy nie bylam) brzuszki sobie drowalam bo nawet jk robilam 200 dziennie przez pol roku to nic mi nie pomoglo, dlatego teraz chce jeszcze bardziej schudnac to moze mi ten balon zmaleje ;) ale niestety sobie nie pomagam pijac piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodka pisalam wczesniej ze 6w juz probowalam i inne cwiczenia na brzuch, ale plecy odmawialy posluszenstwa :/ eh Kobitki...dobrze by bylo gdyby nam refundowali operacje plastyczne :D wyciac kawal brzucha i po klopocie... ja mam tez porazke z tymi roztepami :/ nie ma dla mnie nic gorszego jak pojsc na basen lub plaze gdzie do okola same zgrabne brzuszki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialena to moze stworzymy petycje i zaczniemy zbierac podpisy na refundacje operacji brzucha :D mysle, ze sporo kobitek sie podpisze ja az sie boje co to bedzie jak zajde w ciaze, bo nawet nie majac duzej nadwagi mam rozstepy na udach i strasznie sucha nieelastyczna skore wiec, zeby ja nawilyzc musze sie smarowac balsamami i oliwka 3 razy dziennie niesprawiedliwe, ze niektore dziewczyny majac 3 dzieci maja figure jak 16 latka, zero celulitu i rozstepow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam rozstępty, przez 8 miesięcy nic, zero ani na udach, brzuchu, nigdzie, a w 9 to mnie tak wysypało że szok, a tak sie cieszylam, że nie będe miała rozstąpów po ciąży a niewiem czy pisałam że unas te brzuchy to chyba rodzinne, tu chude jesteśmy, a brzuchy................. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosiaV
Witajcie.... do Madzialena...co Ty chata wcale nie błyszczy ile można?Od wczoraj jestem na dietce proteinowej,ale skusiłam się na coś słodkiego.Mimo tego schudłam prawie kilogram,oczywiście większość to utrata wody,ale jak waga pokazuje o tyle mniej,to serce się raduje:) Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) jak tam weneedk sie zapowiada??? Kasienka masz racje te brzchy to rodzinne na bank (bynajmiej u mnie w rodzinie) tak tak...niby takie pocieszanie....eh... ale fakt faktem ze z czegos to sie bierze ze jedne jak pisalas po 3 dzieci sa szczuple i maja napiety gladki brzuch a inne po 1 dziecku tlusty worek ;/ ja przytylam w ciazy 25 kg!!! mialam 45kg...wygladalam jak pilka ale wszedzie przytylam a mowie wam sama nie wiem kiedy ubylo mi te 25kg niecaly rok po urodzeniu wazylam 45kg chuda jak patyk...a brzuch zostal no i tak do dzis...... ale juz koncze te marudzenie bo tym i tak niczego nie zmienie jestem len i tyle wiec nie ma sie co dziwic milego dzionka Leaseczki Kasiulka ile ma Twoj syn??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo może jakbym miała więcej ruchu to by mi lepiej szłoz tymi kg, ale mój synek to aniołekwłaśnie, oprócz spacerow i ćwiczen to niemam ruchu, własnie sie bawi od czasu do czasu tylko przyjdzie sie przytulić da buziaka i idzie spowrotem, znowu przez pierwsze 3 mies. spał i jadł, czasem ma gorsze dni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszki nie polegają na forsowaniu kręgosłupa, ale na ćwiczeniach mięśni brzucha. Ćwiczyłam pilates to wiem coś o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do młoda, a mi sie wydaje że forsuje krągosłup, a poco niby są te wsztstkie przyządy do ćwiczeń brzucha, aby wspomagać kręgosłup itp. chodzi mi tu o kołyski różnego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli was boli kregoslup w czesci ledzwiowej to znaczy ze zle je popropstu robicie. Polozcie sie na plecach nogi ugiete w kolanach pod takim katem zebyscie czuly ze cale ledzwia sa na podlozu i nie robi sie calych brzuszkow bo to naprawde obciaza kregoslu tylko tzw pol brzuszki w ktorych chodzi zeby tylko oderwac lopatki od podlaza podczasz gdy nasze ledzwia caly czas sa rowno z podlozem Mam nadzieje ze cos pomoglam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady;) ale uwierzcie ze jesli ktos ma problemy z kregoslupem to nawet kilka takich brzuszkow sprawia bol napewno trzebabylo by sie skonsultowac z kims kto sie na tym naprawde zna i by dostosowal odpowiednie cwiczenia wszystko pod ta konkretna osobe Kasiulka moj tez byl taki aniolek...w sumie zostal do dzis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moze bolec kregoslup bo sama to przechodzilam i ldatego tez postanowilam studiowac wf i mam na nim cwiczebnia korekcyjno kompensacyjne i dzieki temu dowiedzialam sie jak poprawnie wykonywac brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×