Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o opinie

haft krzyżykowy jako prezent

Polecane posty

Gość proszę o opinie
achajka27. kiedys sie w to bawilam i wyszyłam ze dwa i pół :) obrazka. ale teraz chce sie zaangażować bardziej bo mam więcej wolnego czasu. i chce czegoś sie nauczyć. Myszka83, właśnie tę stronę całą przemaglowałam. podpytałam koleżanke troche i stwieredzila że im mniej tym ładniej na obrazie. http://coricamo.com/?p=pokaz_produkt&nr=91785&grupa=104 co myślicie? bardzo mi sie podoba i wiem że jej też by sie spodobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
Tylko szkoda, jak się włoży to serce, czas i pracę, a potem się okazuje, że ktos nie wie, co ma z tym zrobić, bo mu to nijak nie pasuje. A do osoby, która mnie pytała, co to jest dom urządzony po spartańsku - tego słowa uzywa się, kiedy chce sie powiedzieć - skromnie, surowo, bez ozdóbek. Jakby ktoś mi chciał zrobic taki obraz krzyzykowy, to najbardziej by trafił, jakby mi wyhaftował jeden z tych dolnych, kolorowych samochodów http://www.haftomania.com/transport/page_01.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
madzia o. chyba należysz do wyjątków i masz swój własny indywidualny gust. pewnie nie lubisz się podporządkowywać. :) oczywiście nie krytykuję Cie, zależy mi również na twojej opinii. ja jestem taka, że jakby mi sie spodobał jakiś obraz, który kompletnie nie pasowałby mi do niczego, i tak bym powiesiła. po namysle rzeczywiście stwierdzilam , że religijny to mogłabym babci dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
madzia o. a czy w Twoim spartańskim domu takie magnolie nie cieszyły by oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
Nie bardzo... od bidy bym je mogła upchnąć w sypialni, ale ja mam tak, ze musi mi wszystko pasowac dokładnie tak, jak bym sobie tego zyczyła, dlatego niespecjalnie lubie dostawac w prezencie obrazy, obrusy, zastawy czy cokolwiek, co dotyczy wystroju, bo albo tego nie użyję, albo użyję i wtedy stoi i mnie drazni każdego dnia, bo mi nie pasuje, tak juz mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
Jak znasz te osobę, a pewnie znasz, i wiesz, ze jej sie takie sprawy podobają, to to jest dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszelkie świnte obrazki
to ucielesnienie kiczu i odpustu, i myślę że nawet wierząca osoba nie chciałaby mieć takiego czegoś na ścianie. pomysł jest dobry ale koniecznie inny motyw - neutralny - może kwiaty No i raczej coś w tym stylu: http://x.garnek.pl/ga8342/6a51a74a232528a4595317a3/margaretka_haft_krzyzykowy.jpg a nie sielski wazonik na obrusie i kiczowaty kolorowy bukiet - jak tu np: http://www.haftomania.com/kwiaty.htm straszna wiocha, nic w ogóle na tej stronie mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
ja chciałabym dla siebie kiedys zrobić tryptyk. nie wiem czy są gotowe kanwy z nadrukiem, ale bardzo mnie sie to podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
a jaki tryptyk tak z ciekawosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
nie wiem o co pytasz konkretnie. co to jest tryptyk i czy jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
no tryptyk to jest obraz składający się z 3 cześci Dlatego pytam o tytuł obrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia o.
aha ok rozumiem myslałam że cos religijnego, "kopia' jakiegos znanego obrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
nie nie. ja nie jestem zwolenniczką świętych obrazów. za to uwielbiam właśnie takie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
takie obrazy to nawet nie wiem gdzie by mozna bylo powiesić. nie wiem czy w piwnicy by nawet pasowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka77
ja tez mam mieszkanie urzadzone nowoczesnie i surowo, wiec magda o nie jest jedyna i taka rozowa magnolia tez by mi nie pasowala.Powiem wam szczerze,ze obraz to jest b.indywidualny prezent i jezeli nie znasz gustu panstwa mlodych i nie widzialas ich mieszkania to ciezko jest trafic.Jest jeszcze druga sprawa: czy bedza mieli go gdzie powiesic.Ja np.dostalam sliczny obraz -krajobraz -w moim stylu, ale co z tego,ze ladny, jak kompletnie nie mam go gdzie dopasowac i powiesic. Dlatego osobiscie wolalabym dostac jakis ladny haftowany obrus, bieznik czy posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszylam ten i jest sliczny: http://coricamo.com/?p=pokaz_produkt&nr=90158&grupa=104 tu masz pare moich typow: 3 pierwsze (irysy i zolte kwiaty) oraz bardzo ladne stokrotki i Goździki w wazonie: http://coricamo.com/?p=produkt_szukaj&iLimit=20&grupa=104&tematyka=11&page=9 wszystkie poza gozdzikami juz wyszylam. Irysy beda z nich najlatwiejsze, najbardziej podobaja mi sie jednak stokrotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgydwseee
u mnie w pracy wszystkie baby sie w to bawily boze jaka to wiocha i tandeta jakbym dostala to w prezencie to zaraz by to za okno lecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka na mrozie
ja uwazam ze to bardzo dobry pomysł, prezent zrobiony własnorecznie od bliskiej osoby z pewnoscia zostanie doceniony. Mysle nawet ze nie powinnas poddawac sie opini ktora jest tutaj wyrazana. Jezeli uznalas ze dobrym pomysłem byłoby haftowanie obrazka o tematyce religijnej i wiesz ze taka spodoba sie panstwu młodym ja bym sie nie wycofywała. Mysle nawet ze fajniej moglabys to zaaranzowac. Np wybrac jakas scene z zycia swietego zwiazanego z tworzaca sie rodzina (np. zawód weterynarz= św Franciszek, czy podobienstwo imion). To da poczucie ze włozyłas w to własny pomysł. Ale decyduj sie na to tylko jesli jestes pewna ze para rzeczywiscie lubi taka stylistykę. jesli nie masz pewnosci rzeczywiscie lepiej bylo by wybrac cos bardziej neutralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamałabym się jakby mi ktoś
dał wyhaftowany obraz z kwiatkami albo świętą rodzinką :o fuck, i to przecież trzeba by gdzieś powiesić, bo się obrażą jak schowam do szafy... jak dla mnie to jarmarczny upominek. można dać tylko komuś, kto się tym zachwyca. według mnie to strata materiałów i czasu z marnym efektem. no, w ostateczności dla mnie mogłabyś wyhaftować puszkę campbella.;) uważam, że takie prezenty są dobre tylko dla tych, o których się wie, że zachwycają się daną dziedziną rękodzielnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o opinie
no to bedą magnolie. tylko czy aby nie za bardzo różowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł super, podoba mi się. Ale czy nie lepiej podpytać koleżanki co chciałaby żeby znalazło się na takim obrazie - wtedy będzie Ci łatiwej... Przynajmniej będziesz wiedzieć czy chce temat religijny, kwiaty lub może jeszcze coś innego??? Przecież delikatnie podpytać można każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskkat
obraz religijny tez moze byc ładny zajrzyj na www.chomikuj.pl/laskkat i tam zobacz moje prace np z papiezem J.P.II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candy669
możesz wyszyć przyjaciółce coś drobnego z okazji urodzin, imienin albo po narodzeniu dziecka - prawie na pewno jakiś ładny obrazek o tematyce związanej z dzieckiem zawiśnie nad jego łóżeczkiem. pokoje dzieci mają swoje prawa, więc tam taka wyszywanka się wpasuje. możesz też ofiarować jakis mały motyw kuchenny czy kwiatowy przy mniejszej okazji - powinno sprawić radość i zawisnąć. ale jako prezent ślubny może być taki nie do końca trafiony. brat otrzymał zestaw 2 obrazków, sam w sobie zestaw "secesja" - dwie kobiece postaci podabał się głównie starszej części rodziny. i tu tkwi problem - niekoniecznie jest to prezent dla młodych. ale póżniej na 50te urodziny ofiarujesz koleżance obrazek z bukietem kwiatów, wtedy będzie zachwycona. teraz - ryzykujesz, że niekoniecznie tak będzie, nawet jeżeli włożysz w pracę całe swoje serducho i moc dobrych życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
sadze ze obraz tego typu jest ladny,ale nie chcialabym dostac takiego w prezencie.wiem ze to mnostwo pracy jest wlozone,ale jakos nie bardzo na prezent slubny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×