Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez podszywaniasie

brakuje mi seksu, chyba pojde do lozka z nieznanym facetem

Polecane posty

Gość rozumiem cie.....
dokladnie:( a ja wyobrazam sobie ..ahh nie bede pisca bo juz mi sie wyc chce gdybym nie byla taka glupia moze w tej chwili nie ylabym sama?:( a jak juz nikogo taakiego nie spotkam a jak w nikim juz sie tak nie zakochAM? boze to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ja zmykam juz spacledwo co patrze na oczy juz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dff-costam
Dziewczyny,skoro tak bardzo pragneicie seksu,to moze zrobcie to za pieniadze? Tu jest temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4033995 Jakas dziewcyzna wspomina tam,ze miala ochote na seks,zaczela sie bawic w sponsoring i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty kurwa sadzisz ze ja chce byc dziwka? :O no teraz to sie poczulam ostro obrazona, nigdy przenigdy nie zostane dziwka chocbym miala do konca zycia seksic sie z wlasna reka, wez wypierdalaj kretynie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie Wasze hobby nie są aż tak absorbujące, aby nie myśleć o seksie :) A tak poważnie, to może pomógł by jakiś specjalista seksuolog czy ktoś w tym guście, coś doradził jak sobie radzić z takimi myślami. Psycholog? Bo widzę, że to naprawdę może prowadzić do rozstroju nerwowego i alkoholizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, jasne, genialny pomysl, isc do seksuologa by pomogl stlumic poped seksualny? no genialne, doprawdy chyba oczywiste ze niezaspokojenie podstawowych potrzeb fizjologicznych orgaznizmu nie prowadzi do spokoju i harmonii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie znam, nie wiem, od czego dokładnie są seksuolodzy. A może jakaś hipnoza, medytacje... Ja jednak uważam, że można żyć w harmonii bez zaspokojenia potrzeby seksu, ja jestem na to niezbitym przykładem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehhee, to chyba jestes aseksualny albo cos jest z toba nie tak, to chyba ty potrzebujesz pomocy seksuologa seks jest niezbedny do zycia jak jedzenie, bez niego nie da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123zz
ja tez bylem w podobnej sytuacji, tez nie chcialem isc z byle kim a z drugiej strony hormony troche szalaly, ale w koncu poznalem moja milosc i zrobilem to z nia, tez nie bylem duzo mlodszy od Ciebie. Nie martw sie wszystko przed Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet w mojej sytuacji? o rany, to przywraca wiare w ... porzadnosc, :) teraz mysle sobie ze trzeba sie bylo zwiazac z tamtymi ktorych przedtem nie chcialam, przymajmniej mialabym juz zwiazek jakis za soba no i nie byla dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-mario
Tobie jest potrzebny nie psycholog a facet,który Cię zaspokoi tak, że nie będziesz wiedziała przez chwilę jak się nazywasz.Cała psychologia w tym temacie.Masz duże potrzeby i co w tym dziwnego.Niektórzy mają potrzebę dużo zjeść a Ty potrzebujesz dużo seksu.Po prostu znajdź sobie faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jestem heteroseksualny, ale znalazłem sobie sposób na wyzbycie się takich myśli :) Oczywiście zdarza się, że mnie nachodzą... A seksuolog, jak i wszyscy naokoło, pewnie mi doradzi abym znalazł sobie dziewczynę... Zapominają dodać, że to dziewczyna też musi się na to zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X- mario- super pomysl ;) wlasnie baaardzo chcialabym tak zrobic, boje sie jednak ze nie bedzie to takie proste, tzn znalezc faceta w ktorym sie tak naprawde zakocham, tak bym chciala najbardziej, bo najlepszy seks jest chyba z kims kogo sie kocha? nie wiem jak dlugo jeszcze bedzie trzeba czekac, mam dosc czekania, stad te desperackie mysli ze moze by sie, nie owijajmy w bawelne- puscic :P trpimir- wyzbyles sie mysli? :P kochany, nie chodzi o mysli , co mi ze usiluje o tym nie myslec jak mowiac dosadnie, caly dzien chodze podniecona, trudno nie myslec o seksie jak jestes podniecony, nie? nie rozumiem twoich pospiesznych zepewnien ze jestes hetero :P napisalam ze moze jestes aseksualny, to co innego :P hetero czy homo, co za roznica, seks to seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X-mario
A niby czemu masz go nie znaleźć?Masz za duże wymagania czy tak słabo się oceniasz?Do każdego zamka dopasuje się klucz.Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie aseksualny to przeciwieństwo innych seksualności, dlatego to powiedziałem, aby nie było, że jestem aseksualny (to taki ktoś kogo żadna płeć nie pociąga, a mnie jednak jedna pociąga) :) Podniecenie rozpoczyna się w głowie, czyli od myśli. Gdy się myśli o czymś zupełnie innym, np. o kartoflach, to może na chwile da się zapomnieć o pożądaniu :) Ale z drugiej strony, to nie wiem, czy warto zagłuszać takie myślenie, w końcu niejeden facet w sumie marzy o takiej kobiecie, która by najchętniej nie wychodziła z łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawiedzony
I najlepiej ślub,żebym była pewna co by na darmo duupy nie dawać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papież też nie poznał smaku seksu a jakoś żyje. Poprzedni też długo żył z tym i nie narzekał... chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
papiez to papiez a ja nie jestem zakonnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papież znalazł sobie hobby, tzn. poświęcił się Bogu. Dlatego wciąż uważam, że znalezienie dobrego hobby może choć ograniczyć myśli o konieczności uprawiania seksu tu i teraz i natychmiast i z nieznajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
nie da sie ja ciagle o tym mysle w kazdej minucie bez wzgl na to czym sie zajmuje w danym momencie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie, a czy zgodziłabyś się, hipotetycznie, na wielokrotny seks ze mną? Hipotetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
ale ja Cie nie znam? nie wiem nawet jak wygladasz? chyba ze bylabym strasznie napalona i miala mega chcice w danym momencie a TY bylbys obok to kto wie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cie, znasz mnie ciut lepiej niż każdego innego nieznanego faceta :D A mój wygląd łatwo znaleźć w mojej stopce :) Ale wygląd się nie liczy tylko dobre chęci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
tez mam konto na nk wiec nie zagladam na twoj profil oj wyglad ma znaczenie nie jest najwazniejszy ale wazny poza tym nie wiem jak Ty ale ja nie wyobrazam sobie uprawiac seksu z facetem ktory fizycznie mnie nie pociaga..jak niby mialabym sie podniecic? nawet jego dotyk by mnie nie podniecal:O taki seks to meczarnia przyznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, przyznam. To nie byłaby męczarnia, bo by w ogóle do niczego nie doszło, jeśli dziewczyna by mi się w ogóle nie podobała. Czy zakładasz, że ja jestem jakimś brzydalem, że nie chcesz zobaczyć mojego profilu? A może boisz się, że bym i ja Cię zobaczył tam? Pamiętaj, że to tylko hipotetyczne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem cie.....
raczej boje sie o siebie nie chce zeby ktos z kaffe ogladal moje fotki sorry tak nie doszloby do niczego bo jak sie dziewczynie facet nie podoba to jest sucha jak wior i nicic z seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli reasumując Twoja odpowiedź na moje hipotetyczne pytanie brzmi NIE :) Na NK można się skutecznie ukryć i oglądać bez obaw kogo się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×