Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość reactywacja
gratulacje w takim razie:) jednak ta kafeteria to wiekopomne dzieło, które niejednemu pomogło w opresji i życiowych tarapatach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jest z kafe :) choć też poznałam go przez net . Ale był moment kiedy w moim życiu pojawił się mężczyzna z kafe i nie powiem zawrócił mi troszkę w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactywacja
Twoje doświadczenie bardzo podnosi na duchu:) jednak i babeczka z dziećmi ma szansę na szczęście u boku fajnego mena, jeśli jej niczego nie brakuje, a i pod kopułą ma dobrze poukładane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jak to sie skończy , chociaż jak na razie wszystko wygląda optymistycznie :) Ale też przeszłam długą drogę w szukaniu partera ... mam nadzieję, ze tym razem to jest strzał w 10 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reactywacja
Nieee, absolutnie:P mój cały domowy inwentarz stanowi kot i chyba tak już pozostanie:P życzę powodzenia w nowym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak życzę poszerzania inwentarza , może o ... psa :P ;) A tak poważnie ,to warto powalczyc o swoje szczęście:) Nie dziękuję , oby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pięknie jest na dworzu a nas czeka wizyta u lekarza i kurowanie się tak więc tej pogody nie wykorzystamy :( Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) A u mnie zimno i leje :( Dzięki za życzenia dla chłopców :) Twoich ode mnie ucałuj i życz spełnienia marzeń :) A co z Małym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awunia ❤️ na kafe nie mogę tak pisać :o :o :o jest piękna blondynką ❤️ ma wspaniałe dłonie :) :) Lily jest fajna ale nie chce się nawrócić :o :o i boje się ze .... :o :o znów będzie teraz tez to samo :o :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to jakaś zboczona jest!!!!!!!!!!!!! Inna :) w ogóle na kafe jest pełno niedobrych zazdrosnych bab :o :o które rzucają mi kłody pod nogi :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -to powodzenia :) Ja nikomu kłod nie rzucam ;) Życzę żeby się udało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ZŁoty :) Wciąż w tę miłość wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ma anginę , dzisiaj marniutki jest :( Mama ma teraz tomografie i może w końcu sie okaże co jej jest . Bo ciągle lekarze bładzą po omacku . Tak się zastanawiam kiedy w moim życiu zagości spokój zupełny - ale chyba nie ma takiej opcji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamą gorzej znowu , chociaż niby wyniki ma lepsze . Do tego muszę szybko samochód sprzedać.Tak więc znowu załatwiania mnie czeka . Ale "nowy" samochód też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to masz zawrót głowy ;) A kiedy Mama wraca do domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprowadziłam samochód do stanu użyteczności publicznej , zdjęcia porobione i mam nadzieję,że szybko go sprzedam. Nie mam pojęcia kiedy mama wyjdzie , na razie jeszcze nie ma diagnozy . Może jutro wyjaśni się jak będzie wynik z tomografu . Zaraz idę do szpitala . Nie odpocznę na tym zwolnieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -przesyłam energię i dużo siły 🌻 Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz :O Samochód wystawiłam na sprzedaż . Mamę odwiedziłam ,jutro może coś się wyjaśni . Tomek też chory :( Jakoś te choróbska nie mogą nas opuścić . Awe coś mi się wydaje ,że zostałyśmy tylko we dwie :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ,wi ęc zdrowia przede wszystkim :) Zostałyśmy dwie ,ale liczy się jakość ,a nie ilość ;) :D Trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Masz rację, ale mam nadzieje ,że jednak od czasu do czasu ktoś do nas zajrzy na topik :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×