Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ale, Mamo o tym miejscu nie zapomnę , bo ja przywiązuję się do Ludzi i miejsc ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy DKMG jeszcze żyje ? :) Czy zaginął gdzieś w akcji :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie sama się zastanawiałam co się dzieje z DKMG ;) Jutro go pomolestuję , pewnie tonie w papierach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zaganiać Chłopców do spania Zajrzę rano :) Pa i spokojnej nocy :) A jak zdrowie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ok , za to jutro moja mama idzie do szpitala :( Nasza słuzba zdrowia jest masakryczna , codziennie chodziła na pogotowie i nie zauważyli ,że jest gorzej :( Jutro będzie miała robione badania . Też powoli sie zbieram ... spokojnej nocy Awe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że z Twoją Mamą będzie dobrze 🌻 Śpij dobrze i do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) No i mamy wtorek ;) Tomek właśnie siedzi na lotnisku i za ok 3 godziny już sobie spokojnie pogadamy ;) DKMG - ja Ci dzisiaj chyba nie dam spokojnu na gg , wychodź z tej swojej ciemnicy , bo od przeszło dwóch tygodni zaniedbujesz topik ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamo! Dziś Dzień Matki, więc przyjmij kwiatuszki od swojej przyszywanej córeczki. 🌼 🌼 🌼 A tak poważnie, wiem, że teraz martwisz się o swoją Mamę, ale wierzę, że jednak wszystko będzie dobrze. Głowa do góry. No i musisz się dziś uśmiechać, Tomek wraca, więc bądź radosna, mimo wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - no, aż taka stara to jeszcze nie jestem choć mieć taką uroczą córkę jak Ty to by byla dopiero frajda ;) Dopiero za kilka godzin będę wiedziała ,co z mamą. Każdy lekarz stawiał inną diagnozę i trzeba szczegółowe badania zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) Mamo -trzymam kciuki za Twoją Mamę 🌻 Lost -cóż za radosna stopka :D Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź dobrej myśli. 🤗 Mieć taką kłopotliwą i niesforną córkę jak ja... hmmm... to już chyba lepiej na to miejsce czterech chłopaków. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Awe! Co słychać? Rzeczywiście ostatnio coś podejrzanie znikasz. :P Właśnie próbujemy z Mamą ustalić czy zlituje się nade mną, by mnie adoptować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost --znikam z powodów pogodowych ;) Chłopaki ciągną na świeże powietrze :) Z tą adopcją to niezly pomysł :) Ja też mogę Cię adoptować -córka by się jeszcze przydała ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba się rozdwoję. :D Albo tydzień u Ciebie, tydzień u Mamy. ;) Tak, tak, rozumiem, piękna pogoda to trzeba korzystać. Tylko ja ślęczę przed kompem, ale przeglądam ogłoszenia, więc nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost --tydzień u Mamy i tydzień u mnie ,to super pomysł ! Jak oferty parcy ? I co się stało ,że zmieniłaś stpokę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* stopkę :) Chyba dysleksja puka do drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to dzisiaj będzie piękna pogoda ,właśnie wróciłam z terenu i ...ponoc to ostatni taki ładny dzień w tym tygodniu :( Od jutra deszcz i ochłodzenie a ja mam jechać z chłopcami na domek na Kaszubach w weekend . Oby prognozy się nie sprawdziły. Lost - godzinka w moim domu i byc zobaczyła jaki hałas jest w stanie wytworzyć dwójka niesfornych chłopaków ;) Pewnie Awe też wie coś na ten temat , więc nie masz szans im dorownać w wywoływaniu hałasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --przy chłopakach ,Lost nie ma szans:) A wyobraź sobie 4 takich jak Twoi i moi w jednym miejscu .Koniec świata :) Mamo -daj znać ,co słychać za Mamą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - nawet nie wiem co by sie działo jeśli nasi chłopcy połączyli by siły ;) Muszę czekać na telefon od mamy , dzisiaj pewnie będzie miała robione dużo badań i dopiero będzie coś wiadomo po południu . Ale dam znać . Teraz biorę sie za pracę . Do miłego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo --myślę ,że gdyby nasi Cłopcy połączyli siły, dom dlugo by nie przetrwał :) Trzymaj się i koniecznie daj znać , co z Mamą 🌻 Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Awe , 15 godzina to zdecydowanie nie moja pora ;) Niedawno wróciłam ze szpitala , dalej nic nie wiadomo , praktycznie żadnych badań nie zrobili . Tylko krew i wiadomo tylko, że stan zapalny się pogarsza ... Ale czego ? Tego akurat jeszcze nie są w stanie powiedzieć :O Dzisiaj sporo rozmawiałam z Tomkiem przez telefon było tak jakoś ... dziwnie :( Może zmeczony był . Awe a tak w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy 🌻 A ja biorę się za obowiązki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Złoty :) Dla Ciebie 🌻 i 👄 ;) Mamo-jak Mamusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie na topiku są dwie, ale ja tez przyjmę życzenia, tylko jako przykładna córeczka. :P Bo potomstwa nie planuję. :) Mamo, widziałam smutny opis na gg, co się dzieje? Chcesz pogadać? Tulę i buziakuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mamo -coś nie tak ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Awe. Zaczynam się martwić o Mamę. Nie odezwała się dziś, mam nadzieję, że jedynie dlatego, iż jest zapracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×