Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej Kochane :D Byłam w Zakopanem .Chłopcy jakoś się trzymają :) Samochód do kurteczki--niezła wyobraźnia :) Mam- -myślę ,że z Mamą się wyjaśni ,a dla Ciebie Lost piękny pocieszający 🌻 .Miłego wieczoru -będę rano :D Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tak tęskno za górami :) Miłego wieczorku Awe :) I do jutra :) Ja też powoli spadam z netu , jakaś dzisiaj nieżywa jestem ;) I pewnie zaraz Tomek bedzie dzwonił :) Pa, Lost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prawie w górach mieszkam ;) Też coś dzisiaj średnio funkcjonuję ; Pa Mamo :) Pa Lost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc takie badanie powinno wiele wyjaśnić, ale czeka się na nie długo, przynajmniej u nas, chyba że sytuacja jest na tyle poważna, że zrobią je od ręki. Dziękuję za Twój optymizm w mojej sprawie, ja jednak wiem swoje i wolę już na ten temat nie dyskutować, bo już nigdy więcej nie uwierzę w swoje szczęście. :) Miłego wieczorku. :) Pozdrawiam Mamę i Awe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to ten
Wtrącę swoje 5 groszy - dotyczące badań i diagnostyki. Tak się składa, że od roku walczę z pewną urologiczną przypadlością, wykonałam wiele badań diagnostycznych, odwiedziłam wielu specjalistów /prywatnie/ i mam nieodparte wrażenie, że lekarze z diagnostyki, tak naprawdę, nie mogą zbyt wiele powiedzieć. Interpretacje wyników, takie mam odczucia, opierają sie chyba bardziej na intuicji i doświadczeniu lekarza, niż na tym co dokładnie mogą z nich odczytać. Właściwie dopiero zabieg operacyjny pokazuje im - co tak naprawdę w trawie piszczy. Zauważyłam, że nawet na badaniu tomografem komputerowym, lekarz robił wywiad i prosił o wcześniejsze badanie usg / sugerując się jego wynikiem/. Może to moje, subiektywne odczucia, ale jak czytam Mamo, że lekarze mimo badań, nie potrafią postawić diagnozy to takie, niestety, po swoich doświadczeniach mam odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja melduję się jako pierwsza. :D Pozdrawiam wszystkich. 🖐️ 🌼 Jeśli to ten, współczuję komplikacji zdrowotnych i życzę zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A ja znowu w domku jestem , mały tym razem ma temperaturę i boli go ucho . Musimy iść do lekarza . Nie napracuję się chyba w tym miesiącu ;) Jeśli to ten - przede wszystkim życzę Ci dużo zdrówka . Ja nie potrafię zrozumieć jak to jest ,że dwa różne urządzenia (USG i tomograf) pokazuja zupelnie różny stan narządu. Dla jednego wygląda on na zupełnie zdrowy , dla drugiego zniszczony do \"wyrzucenia\" . Oczywiscie jeśli nie da sie zdiagnozować przyczyny mama będzie musiała zgodzić sie na operacje jeśli dolegliwosci nie ustąpia i stan zapalny będzie wracał . Ale pewnie łatwo nie da się przekonać . Żona tego faceta od którego kupowałam samochód też miała podobne problemy . Diagnozowali ja 10 lat (oczywiscie tomografy , USG , gastro , kolono ) otworzyli ,usunęli wyrostek . I okazało się w końcu ,że to piasek w woreczku ukrył się gdzieś i sprawiał takie kłopoty . Opowiadała o swoim cierpieniu i na prawdę ciężko w to uwierzyć , co a dziewczyna przeszła ( w moim wieku) . Dlatego chyba najważniejsze w życiu jest mieć zdrowie , a na wszystko inne można zapracować + łut szczęścia ;) Lost a Ty dzisiaj spać nie możesz ?:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Tak, tak, cierpię na bezsenność. Z tym zdrowiem to święta prawda. Póki ono dopisuje to wszystko można zdziałać. Trzeba się chyba modlić żeby tego zdrówka nam nigdy nie zabrakło. :) Biedny ten Twój Synek, wciąż komplikacje, oby wszystko wróciło do normy jak najszybciej. Przytulam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcje :D U mnie dziś słoneczko :) Mamo -co za czarna seria z Twoim Małym;) Mam nadzieję ,że to już ostatnie choróbsko :) Lost -jakie dziś samopoczucie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Awe! 🌼 A dziękuję, samopoczucie bardzo dobre. Wczoraj złapał ból z tyłu głowy, zmierzyli mi ciśnienie, było 108/74 i puls 64, to chyba troszkę za mało. Ale sytuacja została opanowana. :) A co u Ciebie, Awe? Jakie plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -fajnie ,że sampoczucie i zdrowie ok :D 🌻 U mnie jakoś leci .Wielkich planów nie mam ;) Ot ,dzień jak co dzień ,tylko dla dzieci prawie już wakacje :D A jakie Ty masz plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wakacje tuż, tuż, to teraz będziesz miała wesoło. ;) Nie mam wielkich planów, wybieram się na zakupy, bo zbliża się pewna okazja i muszę w związku z tym nabyć coś do ubrania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -jaka okazja ?;) Jeśli mogę zapytać ? :) Tak -dla mnie wakacje to szkoła przetrwania :) Chłopaki nie pozwolą mi na nudę i na pewno zafundują rozrywki :) :D Znikam na jakiś czas.MIłego dnia , buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały ma zapalenie ucha , niestety teraz już poważna gorączka wzięła i widać jak marnie wyglada . Mam nadzieję ,że nowy antbiotyk pomoże . Naprawdę Awe , dopadła nas jakaś czarna seria:( Moja mama tez wyszła dzisiaj ze szpitala , co oczywiście nie znaczy ,ze jest zdrowa . Podleczona , bez rozpoznania . Ale moze w domku dojdzie so siebie Lost a co Tobie za imprezka sie szykuje ?:) Zdradzisz nam jak się ubierzesz , co kupiłaś ?:) Awe - no własnie niedługo odetchniemy ;) Nam też należą się wakacje , w sumie już można powiedzieć zapanował luz przedwakacyjny . Żałuje tylko ,ze nie mogę starszego na wyjazd na kolonie namówić , a Ty posylasz swojego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój starszy na kolonie się nie garnie ,ale na pewno pojedziemy do mojej Mamy i tam jest najfajniej :) Biedny ten Twój Mały :( Za dużo już tych chorób ,ale będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był raz na koloniach i raz na zimowisku ... bardzo mu się podobało ,ale teraz nie chce jechać . Dwa lata temu , jak wrócił z kolonii to juz nie zastał taty . Akurat wtedy rozstaliśmy się na dobre . I traz jak podejrzewam synek boi sie wszelkich wyjazdów . Mały śpi teraz, zaczął zwracać mi jeszcze do tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -przesyłam wsparcie przy chorobie Synka 🌻Spokojnej nocy i do jutra .Będę rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upikkkkkk ;) Oglądali mój samochodzik , może w końcu już jutro go sprzedam . Oby i w końcu może zakończę te wszystkie sprawy urzedowe ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.....................
Mamo zrob malemu kompres z cebuli na to ucho. Smierdzi co prawda niesamowicie, ale pomaga. Pokrojona w plastry cebule zawin w czysta sciereczke i jakos umocuj na uchu tak aby sie nie przemieszczalo. Moja babcia dawala mi tez zawsze krople kamforowe. Szkoda ze maly musi znowu wyjalawiac organizm antybiotykiem. Trzymam kciuki. Ja sama mam teraz bardzo duzo pracy ale w niedziele wraca juz moja corka z Polski(tu sa teraz ferie) to sie odezwe. Buziaki dla wszystkich bywalcow topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane --Mamo , Moniko ,Lost :) 🌻 Miłego dnia i zdrowia dla Małego Mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie wiedziałam ,ze cebula takze na ucho pomaga .Dla chłopcow robie często z niej syrop na kaszel i to im najczęściej pomaga . Ciekawa jestem czy mały pozwoli sobie przyczepić kompres . Za radę ślicznie dziękuję Moniko 🌻 Awe widzę ,ze Ty szybciej na posterunku niz ja ;) Ja zaraz lecę przestawic stare autko w bardziej widoczne miejsce . Bo jeszcze nie wiem czy Ci co wczoraj ogladali go wezmą . Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia dla wszystkich! 🌼 Dużżżżżżżżżżżżżooooo zdrówka dla Synka, Mamo. Niech wszystkie choróbska natychmiast go opuszczą. Przesyłam pozytywne myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Awe , tak na sekundkę , sorki, że sie dzisiaj nie udzielałam ale mam potężnego doła związanego z Tomkiem . Zajrzę pewnie wieczorkiem , miłego popołudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -co się stało ? :( Mam nadzieję ,że jednak wszystko dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie jest , za fajnie .Proza zycia nas dopadla, ale przeczuwałam ,że tak bedzie . Ja i tak się dziwiłam,że dotychczas Tomek znajduje dla mnie tyle czasu . Ale zawalał wszystkie swoje obowiązki a teraz to go dopadło . Jedyny wolny dzień w tygodniu spędza Tomek z córeczką , a tak to praca , fuchy i budowa .I spotkania nie wiadomo kiedy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,nie martw się :) Na pewno jakoś ten czas znajdzie :) Głowa do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×