Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej :) No ladnie , jak mnie nie ma to nikt nie zajrzy ;) Ja od rana niestety byłam troszkę zaprawcowana. Ale już prawie luzik w pracy ;) Miłego poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zbierałam żeby tu coś naskrobać, ale topik spadł na dalsze strony i nie chciało mi się go szukać. Od rana przetrząsam strony z ogłoszeniami o pracy i odpowiedziałam na kilka z nich, ale powiem szczerze, marny wybór, zaś warunki współpracy podrzędne. Chyba wszyscy wykorzystują fakt kryzysu żeby jak najmniej z siebie dać pracownikowi, to taka wymówka, jest kryzys, to ciesz się, że w ogóle chcemy z Tobą gadać. Mierzi mnie to, ale nie poddaje się, gdzieś przecież czeka na mnie moja wymarzona praca. :D Ale elaborat walnęłam Wam z samego rana. :P Gdzieś muszę przenieść swoje emocje, a kafeteria jest chyba do tego odpowiednim miejscem. :P Żeby nie było aż tak smutno, dołączam słoneczno-wiosenne całusy. 😘 😘 😘 😘 Mamo, jak zdrówko i nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost, znajdziesz w końcu tą swoja wymarzona pracę . Pewnie teraz znowu nie jest łatwo o pracę z tego co wiem od znajomych ale gdzieś na pewno na Ciebie praca czeka :) Złoty :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że mamy adoratora. :P Tak, tak, znajdę, tym razem to będzie coś wymarzonego i wspaniałego. Co do tego nie mam najmniejszych wątpliwości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - Złoty tutaj wiele kobiet adoruje ;) A ja zaraz kończę pracę . Ostatnio niestety mam negatywny stosunek do roboty . Ale jeszcze miesąc i urlop , już nie mogę się doczekać . Co pysznego jadłaś ,że aż musisz spalać ? ;) Wiadomo pyszne=kaloryczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem, Złoty słodzi wszystkim dziewczynom. ;) A nic nie zjadłam prawie, ale i tak chcę spalić, ostatnio mam wrażenie, że za mało się ruszam, a przecież przez rok wciąż byłam w biegu i brakuje mi tego strasznie. Fajnie, że już kończysz pracę, wyjdziesz, zrelaksujesz się i odżyjesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie za mało sie ostatnio ruszam ;) Za rzadko jeżdże na rowerze ale nie daje rady . Albo spotkania z Tomkiem albo rower - oczywiście wiadomo co i kto wygrywa ;) Niestety moje popołudnia rzadko należą do leniwych ;) dopiero po pracy zacznie się bieganina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, chyba najpierw jednak zjem obiad, a dopiero później pójdę na spacerek. ;) Pogoda przepiękna, słoneczko i radość. ;) Mamo, Tobie to dobrze, nie musisz specjalnie szukać okazji do pobiegania. Super!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie dobrze;):D Jak ostatnio lenistwo mnie opanowało i nigdzie nie chce mi się ruszać ;) Nie mów mi o obiedzie , bo strasznie głodna już jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzięki, dzięki. :D Przerzucam do Ciebie kalafiora i kotleta schabowego. ;) Pasuje taki zestaw? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalafiorkiem sie poczęstuję za schabowego dziekuję ;) Jutro już Tomek wraca , nie mogę się cosik doczekać ;) Ale nie wiem czy jutro się zobaczymy :( Po południu i ja i on jedziemy do mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To spotkacie się w środę, to naprawdę nie aż tak długi odstęp czasu, chociaż dla stęsknionych... 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe będzie u mnie już rano w środę w pracy :) Ale to chyba będzie jedyny dzień w tym tygodniu kiedy się zobaczymy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym tygodniu Tomek mnie troszkę rozpuścił ;) bo codziennie sie widywaliśmy ale teraz troszke obowiązki nas na najbliższe dwa tygodnie pokonają . Chociaż znając Tomka coś wymyśli ;) A ja myślałam,ze już poszłaś sobie na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, właśnie jem obiad, a dopiero później zamierzam wyjść. Na pewno coś wymyśli, hehe. Nie wytrzyma tak długo bez Ciebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Teraz net mi się odwiesił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -nie zmęczenie ,ale więcej przebywania na świeżym powietrzu :) MIłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×