Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mały tak sobie , przyplątał się dodatkowo kaszel. Ale temperatura na szczęście już spadła . Dzisiaj bedą też znane wyniki tomografu u mamy . A popołudniu jadę z tatą pokazać mu samochód . Też raczej intensywny dzień mi się zapowiada . A jak Twoi chłopcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Moi jakoś się trzymają ( nie zapeszam :) ) Ale ten czas leci -już koniec roku ,czasami mam wrażenie ,że czas strasznie przyspieszył . Oby wreszcie było wiiadomo , co jest Twojej Mamie .Daj znać , jak będziesz już coś wiedzieć .Trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie w życiu realnym nie przeklinam ale teraz mam ochotę poklnąć sobie siarczyście ;) Pralka znowu mi wysiadła tym razem pływało pół mieszkania .Mam nadzieję tylko ,że sąsiadów nie zalałam . Masakra coś ostatnio jest w moim życiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było intensywne popołudnie ;) Pralka zrobiona , teraz czekam tylko czy mi sąsiedzi nie przyjdą i rachunku nie wystawią za malowanie sufitu;) Byłam z tatą obeejrzeć samochod , jest na \"tak \" i co nie co jeszcze mi dorzuci do tych \"nowych\" czterech kółek . Poznał też Tomka ale chyba nie zaskoczył ,że to TEN Tomek ;) Jednak za bardzo był skupiony na samochodzie ;) Teraz wróciłam ze szpitala , mama troszkę lepiej . Ciagle nie ma wyniku tomografu .I to jest troszke niepokojące . Ale ponoć jakaś awaria na łączach jest . No i to tyle Awe co u mnie :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo się u Ciebie działo ,ale jak widzę wszystko na dobrej drodze .Mam nadzieję ,że z Mamą też wszystko się ułoży :) Miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak codziennie u mnie ostatnio Awe popołudniami:) Jutro pewnie bedzie wiadomo co z mamą . I może w końcu będę częściej widywać sie z Tomkiem , bo ostatnio to oboje mamy z czasem marnie . Tęsknie za nim bardzo . Dzisiaj za długo się nie widzieliśmy , ale ważne że w ogóle sie widzieliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - oby było już wszystko jasne ,co z Mamą :) Jak tęsknisz za Tomkiem -to bardzo dobry znak ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mam obaw , bo jak mi sie coś wykluje to zwykle po głowie potem dostaje ;) Ale ... jest fajnie :) Warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ,że warto ,nawet jak czasami dostaje się po głowie ;) Znikam, bo chłopaki rozrabiają :) Trzymaj się i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wczoraj wisiałam już wieczorem na telefonie ;) Nawet sie nie pożegnałam . Jutro jak Tomek dostanie urlop to o 7 rano jest u mnie i spędzamy dzień razem . W końcu, bo już dawno nie spędziliśmy razem tylu godzin na raz. Już sie cieszę :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo :) To życzę udanego dnia :) A jak Maly i Mama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ❤️ chciałbym się już zakochać jak Mamusia :P :) tyle czekałem :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -zakochasz się , tylko nic na siłę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) ale wystarczy dobry ,ciepły facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke za porządki sie wzięłam ,chociaż marnie mi to idzie ;) Awe mały juz lepiej , pojawił się kaszel ale mam nadzieję ,że opanujemy sytuację . Na szczęście gorączka już spadła . Dzisiaj jakieś inne USG będzie miała robione .To jest coś w postaci krwiaka, ropnia na jakims narządzie wewnętrznym . I prawdopodobnie jednak czeka ją operacja :( Być może jest to uraz spodowowany przez to, że mały kopnął babcie przez sen w plecy . Jeśli tak, to nieżle \"narozrabiał\" Złoty - przecież Ty ciągle do jakieś panny wzdychasz , przynajmniej tutaj na forum :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Twoja Mama :( Będzie dobrze 🌻 Trzymaj się , bo naprawdę potrzebujesz siły ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie same optymistyczne wieści , wyniki się poprawiły , ale nie wiem czy znaczy to ,że uda się jej uniknąć operacji . Będę wiedziała popołudniu . Tomek zrobił mi niespodziankę, zboczył z trasy i wpadł na szybką kawkę :) Jest kochany , jeszcze półtora miesiąca temu nie było go w moim życiu a teraz już nie wyobrażam sobie tego jak to by było, gdyby go nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -cieszę się ,że tak fajnie masz z Tomkiem :) Daj znać , co z Mamą .Mam nadzieję ,że idzie ku lepszemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 16 będzie miała USG , potem konsultację , to pewnie dopiero znowu wieczorem będę wiedziała coś więcej . Wiesz Awe na początku bardzo nie podobały mi sie Tomka oczy , teraz uwielbiam je ... sama dobroć w nich jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz , jak uczucie do człowieka zmienia postrzeganie Go przez nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×