Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witaj Awe :) Wróciłam niedawno ze szpitala . Masakra , dalej nie ma diagnozy , każdy lekarz twierdzi co innego i prawdopodobnie mama trafi pod nóż . A co u Ciebie , wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie tylko przywitać i życzyc miłego dnia :) Zaraz będzie Tomek i w końcu nacieszymy sie swoją obecnością ;) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -co za lekarze :( Jak leczyć bez diagnozy ? Życzę udanego dnia z Tomkiem .Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był miły dzień :) No i już za Tomkiem tęsknię :) Awe na szczęście teraz antybiotyk mamie pomaga . Ale czytała mi opisy tomografii i USG i każdy opis jakby dotyczył dwóch różnych osób .Wg jedego urządzenia woreczek jest zdrowy , wg drugiego do wywalenia bo jest zniszczony .Jeśli jednak do następnego tygodnia mamie nie unormuje sie wszystko i nie przestanie boleć to czeką ją na pewno operacją . Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -byłam w szkole na zebraniu przed pierwszą klasą mojego młodszego :) Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan Dziewczynki ❤️ zmieniam wiarę na protestantyzm :) :) przyszłej zony będę szukał w tym zaborze zielonoświątkowy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty już za Tobą nie nadążam ;) Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Ja jestem na chwilkę . Latam od rana i załatwiam sprawy związane z samochodem . Niestety jeszcze w stary kaskę musze wsadzić bo nie chcą mi podbić przeglądu :O Maskara , poprostu zalicze glebę finansową w związku ze zmianą samochodu :) Miłego dnia , pewnie zaraz polecę dalej bo mechanik będzie dzwonił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczoru :) I zostałyśmy dwie na polu boju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ,że przestaniesz tu zaglądać ? :( Będzie mi smutno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.....................
A ja mysle, ze mimo wszystko jest wiele osob ktore chetnie zagladaja na wasz topik;) Codziennie po pracy wieczorkiem zagladam do was, bardzo fajnie sie was czyta. Cos lekkiego i nieglupiego. Bedzie mi cie Mamo i ciebie awe brakowalo jesli topik upadnie. Pozdrowienia z Monachium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko -myślę ,że nie upadnie :) Mam nadzieję ,że Mama będzie zaglądać a i ja nigdzie się nie wybieram :) Pozdrawiam z grodu Kraka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.....................
Dziele troche twoje losy Mamo dlatego ten topik jest mi tak bliski. Ja takze wychowuje samotnie 12-to letnia corke-i nie jest to takie proste. Z moimi partnerami tez jakos tak roznie bywalo...Piszcie dalej, a ja od czasu do czasu bede do was zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko -czemu nie odezwałaś się do nas wcześniej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakieś wsparcie dodatkowe by na pewno sie przydało:) Nie wiem co dzieje sie z Lost :(Muszę @ do Niej napisać .Tyle ,że ostatnio za dużo latam ,albo z Tomkiem rozmawiam . Awe a wiesz ,ze mamie do tej pory nie postawili diagnozy? Ale jest już lepiej ,antybiotyk zadziałał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko - pisz ,będzie nam raźniej i weselej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniko - ja też będę niedługo mogła napisać ksiażkę na temat moich przeżyć przy ponownym układaniu sobie życia ;) To będzie pasjonująca lektura pewnie , ale mam nadzieje z happy endem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.....................
Dziele troche twoje losy Mamo dlatego ten topik jest mi tak bliski. Ja takze wychowuje samotnie 12-to letnia corke-i nie jest to takie proste. Z moimi partnerami tez jakos tak roznie bywalo...Piszcie dalej, a ja od czasu do czasu bede do was zagladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - bez diagnozy leczenie jest trochę na ślepo :( Mam nadzieję ,że niedługo będą wiedzieć o co chodzi :) Nie wiem ,gdzie Lost .DKMG tez nas opuścił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety diagnozy juz nie będzie skonczyli z badaniami .Trzeba liczyc na to że to juz sie nie powtórzy a jeśli powtórzy to niestety operacja . Do Lost rano napiszę , DKMG utknął chyba w pracy na dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - będzie dobrze :) Napisz do Lost i może DKMG zajrzy jeszcze -brakuje tu Jego humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W następnym tygodniu mama powinna wyjść. Pogadam z DKMG i nawrzeszczę na niego ;) zaniedbuje nas strasznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.....................
Przepraszam, dwa razy mi sie wyslalo. Dlaczego sie wczesniej nie odezwalam? Sama nie wiem, pisalo wtedy duzo wiecej osob, i jakos nie chcialam sie mieszac, ale cieszylam sie z wami, smutno mi bylo jak zachorowal twoj synek Mamo i twoja mama, trzymalam za ciebie kciuki gdy mialas sie spotkac z Tomkiem....Ty Awe tez-dzieciaczki i ciagle w pedzie...To jest tez moje zycie, chetnie bym sie z wami kiedys tu u mnie w Monachium spotkala . Moze kiedys? Ale dzis jak przeczytalam ze nie chcecie wiecej pisac musialam sie odezwac. I zostaje z wami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to dobrze ,że Mama wychodzi :) Nawrzeszcz na DKMG - bo inaczej nie zrozumie :) Moniko -wpadaj , bo też dzięki Tobie ,topik nie upadnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×