Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Wieczorem już będę mulatką ;) To czeka Ciebie cieżki dzień :( ale na pewno migiem uporasz sie z robotką . Będziemy razem prasowały, bo mnie też to czeka ;) Ciężki nas los ;) Nie wiem co z Lost , nie odezwała sie juz wczoraj , ale mam nadzieję ,że zajrzy do nas za jakiś czas i napisze . Też zmykam, do miłego Awe :) No i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richusze
No to już masz faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richusze
:) w jakiej części krju mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richusze
No to troszkę daleko? Ja z okolic Wrocławia. Mam Twój adres e-mail. Wieczorem napiszę.To nie miejsce na szczegóły... Jeśli nie masz nic przeciwko. ...miłego dnia i do .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo daleko , no cóż mam szczęście do wrocławianinów ;) To czekam na maila ;) I sama biorę się też za obowiązki :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Awusia, Mamo ❤️ Faktycznie masz szczęście do wrocławianinów ;) Mam nadzieje ze Będziesz Nas informować ... :P ;) To trosze może być nie zręczne bo sam zainteresowany będzie to czytał :o :o :) ....@ ... :P ;) Miłego Dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Słusznie zauważyłeś, Złoty, ale się porobiło. :P Mam jednak przeczucie, że ten \"nieznajomy\" w rzeczywistości jest kimś, kogo Mama już zna. Mamo, o mnie się nie martw, może skrobnę później do Ciebie maila. Teraz wybieram się do pobliskiego domu handlowego na zakupki. :) Miłego dnia dla wszystkich! 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Lost Kochanie ❤️ miałem to samo na myśli.... :P ;) ale nie chciałem nic mówić :P ;) W końcu kafe jest bardzo popularne :) :) Udanych zakupów ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez samotnaaa mammmamaa
Samotna mama- czytam ten topik jakis czas i pojawil sie ktos w twoim zyciu.Mial na imie tomek.Nic z tego niewyszlo czy jak????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na Pomorze upał dotarł ;) A ja zamiast na plaży to za robotkę się wzięłam :O ;) Złoty - poźniej napiszę do Ciebie @ ale mam sie dobrze , na prawdę ten sposob odżywiania mi służy :) Lost to napisz mi na @ co i jak , ok ?:)A ten nieznajomy to na pewno nieznajomy . Nie sądze, żeby to był ktoś kogo znam . Też samotna mama - był Tomek ale już go nie ma . Zaczął nawalać nie miał czasu dla mnie więc nic z naszej znajomości nie wynikło fajnego .Teraz znowu zaczął sie odzywać od kilku dni, ale ja już dałam sobie z nim spokój . Powinnam napisać mama znowu poszukuje , ale napiszę mama jest zmęczona panami i udała się na zasłużony odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Mamusiu bardzo się ciesze, ze lepiej się czujesz 👄 ❤️ Postaraj się raczej takie odżywianie powoli wprowadzać w swoje życie 🌻 a Będziesz zawsze pełna energii i zdrowa 👄 Co do Tomka to ze nie miał czasu to jest bardzo złe :o :o Jeśli się kocha to spędza się prawie każda chwile wolna razem :) Mamusiu odpocznij 🌻 połóż się wygodnie 👄 nastawie Twoja ulubiona piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=h9ecGeau1Q0 i wymasuje Ci stopki... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roztopić sie idzie ;) ale chyba powoli szykuje sie na burze ,uffff ;) Złoty , fajnie było by przejść na takie żywienie,na stałe tylko nie wiem czy mi starczy wytrwałości ;) No i te wszystkie żywieniowe pokusy :P ;) Masażyk powadaż ? ;) Zostawię to temu jedynemu:P ;) Awe - wszystko załatwione ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -załatwione :D U mnie też taki upał jak w tropikach .Lepsze to niż deszcz i zimno :) Jak Chłopcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ze spokojnem możesz sie udać na zasłużony urlop ;) Mały ok , starszy jeszcze nie wrócił ale wiem , że strasznie go tam alegria dopadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy ma alergię? Mój młodszy też :( ale odkąd przyjmuje leki jest nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie doczytałam :( A dokąd starszy pojechał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oboje maja alergię . Młodszy skórną , a starszy różnie. A starszy jest na Kaszubach na domku z dziadkami . Miałam luzik ,przez kilka dni tylko jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,biedni Ci nasi alergicy :) Ja nigdy nie mam luziki od chłopaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami mam :) Teraz więcej moja mama się chłopcami zajmuje , kiedyś to cieżko z tym było. Czasami oboje idą do taty, czasami starszy nawet jak nie pojdzie to spędza czas z kolegami . A ja mam w ten sposób coraz więcej wolnego czasu do siebie :) A Twoja mama nie chce od czasu do czasu wziąść do siebie cłopców ? Już mam ich oboje, starszy wrócił, zadowolony ale jednak bardziej stęskniony za kompem niż za mną :O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Awuniu Kochanie ❤️ Dziękuje ❤️ Mamusiu początki są zawsze trudne :o :o :) Dasz rade 🌻 Ja w ogóle nie jem słodyczy , lodów, chipsów, itp.. i żadnych napojów ze sklepu. Kusiło mnie ze by zjeść coś niezdrowego ale z czasem coraz mniej. Co do alergii to branie lekarstw w dłuższej perspektywie pogarsza stan :o :o Napisze później w @ co robić... Taki wiek ze gry komputerowe są fajniejsze :o :) Zaraz mecz gra Wisła Kraków!!!! Wisła Kraków - Levadia Tallin pokażą na tv4 i Polsacie sport. http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Wisla-Krakow-Levadia-Tallin-na-zywo,wid,11319040,wiadomosc.html?ticaid=1863b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty a dzisiaj to najadłam sie za to czereśni. Nie dałam rady , łakomstwo zwyciężyło :D ;) :P Jutro będę się skręcać :) Ale jak na razie odeszła mi przynajmniej ochota na słodycze :) Jeśli chodzi o alergie to gorzej jest z małym ma AZS i bez leków to jego skóra jest w strasznym stanie . Ciałko pokrywaja tak jakby liszaje i wyglada to czasami potwornie . Na szczęscie na razie leki pomagaja ale lekarz ostrzegł mnie właśnie, że za jakiś czas mogą przestać działać . Może to nie do końca gra komuterowa co pewna dziewczyna na gg sprawiła ,że mama zeszla na dalszy plan ;) Kiedys namiętnie oglądałam mecze , teraz tylko te mundialowe ale nie mam już cierpliwosci do oglądania popisów naszych chłopców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Jak zwykle ociągam się z mailem, ale mam kolejne zmartwienia. :o Widzę, że Złoty dysponuje jakimiś złotymi radami żywieniowymi, mogę prosić coś takiego od Ciebie? Może skorzystam? :) Cieszę się, że macie miłe chwile i troszkę spokoju, Mamo i Awe (z chłopcami). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost jak znajdziesz chwilke to napisz . Mam nadzieje,ze to nic poważnego ?:( Mogę ja albo Złoty Ci na maila wysłać w sumie to wszystko jest bardzo proste i wymaga niedużego nakladu pracy . Mi akurat to odżywanie pasuje bo lubię akurat prawie wszystko co tam jest w repertuarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Alergia jest wynikiem wysokiego poziomu toksyn w organizmie, bardzo dobra metoda jest picie codziennie szklani soku z marchwi na czczo są tez inne ale nie tutaj będę pisał.( i jeszcze olej ) Co do tego ze lek po pewnym czasie przestanie działać i trzeba będzie zmienić na inny to doktorek ma tutaj racje. Ponieważ ludzka woda ma pamieć i po pewnym czasie uodparnia jest na dany lek który przestaje działać. Czereśnie są pyszne :) :) z samego rana sok marchii a później mięte zaparz ja będzie Ciebie goniło ;) Lost Kochanie nie ma problemu chcesz schudnąć? Ja czy Mamusia Ci wyśle 🌻 teraz idę na mecz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ , ale zrobiło się zdrowo n atym topiku ;) Mamo - z moją Mamą mieszka jeszcze moja siostra z dziećmi ,więc podrzucenie Jej dodatkowo jeszcze moich chłopców mogłoby dość znacznie popsuć nasze relacje ;) Stąd jeżdżę zawsze z Nimi ,a imprezuję sobie z siostrą i Jej mężem .I to jest niezła opcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim spokojnej nocki :) Będzie ciężko spać , bo w domu mam tropiki :) Może ,więc bez ubrania ? ;) :D ( taki niewinny żarcik :) ) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×