Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Lubię takie fryzury :) Ja też trochę sprzątam , bo pół dnia w parku spędziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaraz znów tam idę .Wczoraj stałam na bramce ,jak chłopaki grali z kolegami w nogę ;) Obroniłam mocne strzały ;) Tylko buty miałam nieodpowiednie - japonki ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe Ty jak ja :) Też szaleje z chłopcami z piłką . Szkoda tylko, że ojcowie naszych dzieci nie potrafią tak się bawić z chłopcami. Jakiś czas temu byłam w parku i widziałam jak jakiś tato grał z synkiem w piłkę. I jakiś żal poczułam, że moi synkowie takich zabaw z tatą nie poznają. I to nie dlatego, że my jesteśmy po rozwodzie. Tak zawsze było . Wybiorę się chyba na spacer :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Ja mam odpowiednie obuwie do grania w piłkę ;) ale przyznam się, że i mi zdarzało się grać w nogę w klapkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam .U mnie też tylko ja "jestem z dziećmi " Zawsze tak było :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Niestety dzisiaj mi się ciężko wstawało ;) Prawdziwy "ranny" ptaszek ze mnie, bo mnie boli głowa :O Ufff jeszcze tylko jutro i znowu weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,masz problemy z tą głową :( Ja nie znam tego bólu ,ale moja siostra dawniej też miewała potworne migreny .Trzymaj się ,już prawie weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście dzisiaj to nie migrena. Ale też upierdliwie boli mnie głowa, więc pewnie zaraz wezmę tabletkę. Migreny mi zelżały z wiekiem pewnie tak jak Twojej siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -pewnie tak :) Mam nadzieję ,że już jest lepiej :) U mnie znów słoneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też teraz wróciłam :) Byłam u siostry M -fajna dziewczyna .Niestety ;) było kilka drinków;) Miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam po raz kolejny :) Tym razem z roweru. Jejku na prawdę, aż się nie chce wierzyć, że jest to już końcowka lata . A Ty Awe, ranek pewnie będziesz miała ciężki ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Chociaż puściutko znowu się zrobiło :( Ufff na szczęście już piątek, znowu słoneczny :) Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo ! Jest ok -bo to naprawdę było kilka lekkich drinków ( na szczęście :) ) Tak , czas leci tak szybko ,że moeszają się już te lata i jesienie .Ale cóż, takie życie :) Miłego dnia :) Ps.Zaraz idę do dentysty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję :) Ale za tydzień kolejna wizyta :O Też miłego wieczoru 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jak zacznie sie chodzic do dentysty to potem skończyć nie można;) Też powinnam na przegląd iść i chyba mnie czeka wydatek na aparat ortodontyczny dla starszego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam na spacer oczywiście :) Gorąco jest jak nie wiem :) Jutro jadę na wyprzedaże letnie a niedziela to dzień bez chłopców i pewnie gdzieś wyciągnę kolegę :) A Ty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj to już niewiele zdziałam ;) Też u mnie bardzo duszno i coś spać mi się bardzo chce .Jutro idziemy do znajomych .Będą 4 pary z dziećmi -oj ,będzie się działo ;) A w niedzielę -jak pogoda dopisze -działka .Niezbyt szalone plany ;) ale pasują do nobliwej pani w kwiecie wieku ;) :D Miłego spaceru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Chociaż znowu na jakiś czas zostałyśmy Awe same ;) Fajny będziesz miała weekendzik. Myślę, że z taką ilością dzieci na pewno będzie wesoło ;) U nas w nocy popadało no i znowu od rana słońce świeci. Zaraz szybkie zakupy i jedziemy nad morze tym razem chyba tylko na spacer i połazikować po sklepach ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach :) U mnie pada ,ale jest ciepło i duszno .To ostatn weekend wakacji .Cóż ,życie .Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj przed 23 zlądowaliśmy do domu;) to był męczący ale bardzo fajny dzień :) Za to dzisiaj odpoczynek ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Nie opuściłam Was kochane, tylko jestem trochę zaganiana...wiecie nowe obowiązki, nowe informacje, troszkę jestem jeszcze ogłupiała, ale daję radę;) a wieczorem padam na pysk, także nawet siadać do kompa mi się nie chce:( W pracy jest super, ludzie przyjaźni, atmosfera miła, szef jest trochę czepliwy, ale na szczęcie nie jest cały czas, także da się żyć :D Szkoda,że Lost nas opuściła, ale rozumiem ją poniekąd, miewałam takie stany, na szczęście to juz za mną.Mam nadzieję,że wrócisz do nas Lost, a wiem napewno,że i Tobie się wszystko poukłada....Pamiętaj, po każdej burzy wychodzi słońce!!! Dzis też biegnę zaraz na fuchę, także nici z niedzieli, ale chociaż grosik jakis wpadnie :D Poza tym jakieś świństwo mnie złapało, gardło mnie boli i mam gluta;) Jestem pociągająca i smarkata zarazem ;) Buziaki kochane i udanej niedzieli- odpoczywajcie....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ! Rybko -miło Cię widzieć .Szkoda tylko ,że choróbsko Cię dopadło .Zdrowia więc:D Mamo - Ty dzisiaj bez dzieci ? Oj ,będzie się dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe, witaj Rybciu :) Mój eks jeszcze nie przyszedł, więc na razie dzieci są w domu. On nie zna się na zegarku i przychodzi kiedy mu się podoba. A ja właśnie skończyłam przygotowywać zeszyty, książki do szkoły. No i to chyba będzie nudny dzień, bo pogoda nie dopisuje. Chyba, że ktoś, coś mnie zaskoczy ;) Oby pozytywnie . Rybciu dopóki nie poukładsz sobie od nowa tego wszystkiego, nie rozłożysz czasu nie bedzie latwo. Ale także samotna, pracująca mama musi znaleźć czas dla siebie :) Nie ganiaj tak ;) No i przede wszystkim zdrówka :) Awe jak po imprezce ? Dzieci poszalały ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×