Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo -miłego plażowania :) Domek przez chwilę ( wiadomo -chłopcy ;) ) błyszczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Na razie to jest tak zimno,ze nie chce mi się na żadna plaże ruszać ;) Ale zaraz pewnie słońce ogrzeje powietrze . Ja też będe musiała porządnie za chałupkę się wziąć, w tym okna ale jeszcze do tego nie dojrzałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Wiem gdzie a przynajmniej domyślam się. To dobrze, myślę, że jest to Ci teraz bardzo potrzebne. Chłopcy jeszcze śpią ale chyba zrobię im pobudkę bo zanim się wygrzebiemy, dojedziemy to zastanie nas popołudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Niestety, znów dowaliła mi migrena, ale jadę, mam nadzieję, iż dam radę. Zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plaży było super :) Słońce świeciło bez przerwy, odświeżyliśmy opaleniznę ;) Fale były bajeczne i woda w miarę ciepła więc chyba z 3 razy sie wykąpałam. Chłopcy natomiast właściwie nie wychodzili z wody ;) Na jutro zapowiadaja burze wiec nie wiem czy jednak pojedziemy . Na plaży napisałam smsa do wrocławianina, chyba przez tą plażę, morze znowu zaczęłam go wspominać no i ... wrocławian nie jest już wolnym meżczyzną :( Troszkę mi smutno ale i tak bardzo bym chciała, żeby w końcu był szczęsliwy. To będzie jeden z nielicznych mężczyzn, których na prawdę bardzo ciepło zawsze będę wspominała. Lost oj mamy sie z tymi migrenami:( To ze stresu pewnie :( Jeśli wrócisz do domku daj mi znać jak poszło, może smsem bo nie wiem czy będe na necie . Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIY
Mamiś, tak mi przykro, wiem, iż znaczy On dla Ciebie tak wiele. :( Widać los tak chciał. Dobijałam się do Ciebie na gg, ale już Cię nie ma, zaraz wystosuję smska. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIY
Esek poszedł. :) Dziś czuję jakąś ulgę, wobec ostatnich stresów przyda się taki jeden dzień spokoju, nawet jeśli to nie było jeszcze "to". :) Dobranoc. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Złoty*
Dzień dobry Dziewczynki 🌻 upolowałyście już jakiegoś fajansa :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na nikogo nie poluję Złoty ;) :P MIłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Złoty*
jak to nie :) to kogo te pipy tak swedza :p 🌻jakie masz paznokietki ,jaki kolor 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Złoty*
a włoski jakie ..........tam :p ogoliłaś dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że przebiegają tu fascynujące rozmowy. Złoty, jeśli to Ty, a nie Twój podszyw, to lepiej stąd znikaj i nie psuj nam atmosfery. Mamo, odezwij się, jak się czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hmmm Złoty też albo normalnie tutaj pisz albo idź na inne topiki. Lost tak sobie sie czuję, do tego chłopcy chcą jechać jeszcze na plażę a mi sie to średnio podoba. Co prawda nie mam już temperatury ale głowa mnie boli. Przesadziłam wczoraj jakimś cudem ze słońcem ;) A jak Ty sie masz ? Będzie ok w poniedziałek, zobaczysz :) Awe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że już lepiej. Ja zaraz wybywam, będę pewnie dopiero jutro. Czy będzie dobrze... mam nadzieję. :) Wszystko w rękach Boga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Złoty*
Lost Kochanie 👄 nie w rekach Boga , tylko w twoich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki 🖐️ Mamo nieustannie zazdroszczę Ci tego morza, moja opalenizna nie ma szans na odświeżenie, a pierwsza skóra już zeszła :-( obłaże jak wąż ;-) Wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy, tam gdzie wcześniej wspominałam,że miałam być.Myślę,że mam szanse, ale mieli do mnie zadzwonić wczoraj albo dziś.Wczoraj nie dzwonili, więc dziś od rana gapię się na tel ;-) Trzymajcie kciuki kochane :-) Miłego dnia wszystkim {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko -gratuluję !!!! Jesteś Wielka :) Powodzenia w nowej pracy 🌻 Mamo- jak opalenizna ? Lost- lepiej się dziś czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu gratuluję!!! Bardzo się cieszę, że masz duży problem w głowy oby Ci się wspaniale tam pracowało :) Awe mam nadzieje, że też miło spedziłaś dzień ?:) Dziewczyny trzymajmy kciuki za Lost, żeby jej też udało się jak najszybciej znaleźć pracę. A myśmy posiedzieli nad morzem, wygladamy jak klan małych murzyniątek;) Potem poszliśmy sobie na obiado - kolacje do knajpki i kolejny dzień z głowy :) Ale mam już lekki przesyt słońca, w domu piasownicę i dobrze, że na weeknd zapowiadają małe ochłodzenie . A na niedzielę zostałam zaproszona na obiad w bardzo fajne miejce :) http://www.ewazaprasza.com.pl/index1.html Uwiebiam tą knajpkę :) Mam z niej wspaniałe wspomnienia, knajpka prawie wtedy spłonęła od iskrzenia jakie bylo mniędzy mną a kimś bardzo ważnym z mojej przeszłości;) Teraz będzie inny pan oby też było takie iskrzenie jak kiedyś tam :) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie o dziwnej porze ,jak na sobotę :D Ale ja nie potrafię dlugo spać -ranny ptwszek ze mnie ;) Mamo - super wygląda to miejsce ,gdzie wybierasz się na obiad .Morze coś zaiskrzy ?:) Lost - na pewno znajdziesz pracę .Czuję to w kościach :) MIłego weekendu .U mnie dziś bez słoneczka i przyjemne ochłodzenie .Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Mam tak samo;) Juz od jakiegos czasu kawkę piję i delektuję sie ciszą ;) Nie wiem czy zaiskrzy bo wydaje mi się, że ten facet może jest i miły ale strasznie poważny z niego jest człowiek. Rzadko się uśmiecha ale może wcześniej nie miał powodów ;) Zobaczymy jak bedzie, nie nastawiam się na nic. A knajpka jest na prawdę fajna, ma niesamowity, niepowtarzalny klimat:) Co dziisaj porabiasz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -zaraz robię lekki makijaż ( jak zwykle :) ) ,zakupy , obiad a wieczorkiem idziemy z chłopcami do znajomych .A TY jakie masz plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też muszę zrobić sobie lekki makijaż. Tylko będzie to trudne bo mi oczy opuchły od opalania ;) Czekam aż odpuści . Potem zakupy i nie mam dzisiaj chłopców więc, ten dzień wykorzystam na zrobienie genralnego porządku w ich pokoju . Chyba, że coś mi niespodziewanie wyskoczy i spędzę milej ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×