Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Popatrz na mój suwaczek. :) Wiesz, ja nie mam co powiedzieć, więc tylko macham, tym samym zaznaczając swoją obecność, chociaż i tak nie wiem po co to robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje 🌻 wiem, że masz suwaczek ale wolałam się upewenić ;) No niestety u mnie też jakas nuda i stagnacja, już znowu wpadłam w rytm praca, dom. Jeszcze za chwilę dojdzie szkoła i znowu 10 męsięcy będzie trzeba przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też monotonia -sprzątanie , pranie , spacer ..........i niedługo jesienń , którą mimo pewnego rodzaju smutku -lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie to jak to jest że laskom tak puszczają hamulce? Polska - przykładna żona i matka, Londyn - pieprzy się z arabami i murzynami. Wakacje w Tunezji czy Egipcie - przypadkowy seks z przypadkowymi kolesiami. Zero zasad , zero szacunku dla siebie. I wszędzie jałowa dyskusja o samotności i zagubieniu. Żenada :O :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale myślę dziewczyny (i chłopaki)że jeszcze trzeba się cieszyć ostatnimi letnimi dniami, nie dać się nudzie, smutkowi, marazmowi. Wiem Lost, że w Twoim przypadku to szczególnie ciężko ale chociaż spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja się nie daję :)Gdybym nie miała pogodnej natury , chyba nie dałabym rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Awe, ale też były okresy kiedy miałam w życiu tak mało radości jak Lost i było mi bardzo ciężko. Na szczeście, nie wiadomo kiedy wszystko zawsze może obrócić się na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam niewiele radości ,ale cieszę się z tego co mam i wtedy daję radę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,biedna Mamo :( Mnie głowa nigdy nie boli .Współczuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wczoraj wykończyła mnie Awe ta migrena. Dzisiaj jeszcze czuję jej lekkie skutki ale nie jest źle :) Mi na szczęście od jakiegos czasu uspokoiły się migreny mam je tylko od czasu do czasu, raz na kilka miesięcy. Jakis czas temu miałam po dwie w tygodniu ale to pewnie było spowodowane stresem. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Dziś chłopców wyprawiłam do teściowej i myję okna ,a potem idę na szkolne zakupy :) Chcę w tym tygodniu mieć już wszystko w domu :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam prawie wszystko kupione, jeszcze tylko jakieś okładki zostały do kupienia i będzie komplet. Na szczęscie jeszcze zdążyłam przed szkolnym szałem i nie stałam w kolejkach :) Dzisiaj jestem w tym tygodniu ostatni dzień w pracy :) Jeszcze chcę wykorzystać ładną pogodę i jutro, pojutrze pojechać z chłopcami nad morze. Ostatni raz, w tym roku powygrzewamy kosteczki na słoneczku;) Awe jak już tak sprzątasz, zajrzyj też do mnie ;) Też mam okna brudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -już do Ciebie jadę :) ,ale okna umyję chętnie przy winku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Awe, niedawno wróciliśmy ze spaceru. Żal w domu siedzieć tak jest pięknie.A jutro plaża, morze, słońce, piasek;) Okna umyte, domek błyszczy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost:) Z braciszkiem rozmawiałam. Planujemy zrobić z okazji 30 rocznicy ślubu imprezę, niespodziankę dla rodziców. Więc mamy troszkę do obgadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi troszkę krócej, bo moja mama też przez jakiś czas była samotna mamą :) A Twoim to już na prawdę bardzo długo są ze sobą, tylko pogratulować :) Zmykam Lost, spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×