Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej Mamo :) U mnie dość ładnie i za chwilę jedziemy na działkę .Wczoraj było bardzo fajnie -powspominaliśmy stare , szalone czasy ( i chyb aprzybyło mi zmarszczek mimicznych :) ) a dzieci bawiły się do 24 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc chciałam powiedzieć, korzystając z okazji;) Awe- dzięki 👄 nio szkoda, ale miła pani z apteki poratowała mnie scorbolamidem ( powiedziała,ze najlepszy ;) i może dojdę jakoś do siebie. Mamo- może Twój eks dostał na komunię rower zamiast zegarka, bo mój to młotek....żeby sobie wybił z głowy wszelkie prezenty hi hi hi Z pracą dam radę. lubię to co robię, więc będzie ok, tak myślę:D A z czasem dla siebie....no cóż, trochę rzeczywiście mam z tym problem, ale to też się pewnie niebawem skończy.Skończy się praca sezonowa w gastronomii, więc siłą rzeczy będę miała więcej czasu...więc może zadbam o siebie;) jeszcze tylko wrzesień...na razie muszę:D dzięki za życzenia zdrowia dziewczynki 👄 Dobrej nocy i kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dario421
Cześć dziewczyny.mam 45l.jestem po rozwodzie.Nie z mojej winy.Mam podobny dylemat ,tylko z drugiej strony.Mam dylemat czy związać sie z kobietą z dzieckiem/mi.??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Awe to sie naśmiałaś na spotkaniu? :) Eeee zmarszczki mimiczne mają swój urok i to są jedyne zmarszczki które dodają uroku ;) Rybciu jak sie czujesz ? Scorbolamid chyba rzeczywiście, choć jest z tej strej generacji leków jest najepszy ;) Tylko pewnie nie wygrzałaś jak trzeba przeziębienia ;) No tak, tylko teraz zacznie sie kocioł zwiazany ze szkołą i ... będzie ciężko o odpoczynek nam wszystkim ;) Dario to Ty sam powinieneś wiedziec czy jesteś w stanie zaakceptować dzieci parterki z poprzedniego związku :) A ja wczoraj spędziłam dzień na dołowaniu sie :) Dostałam maila (bardzo miłego) od wrocławianina i tak troszkę zazdroszczę tej dziewczynie z którą jest :) Ogólnie wczorajjakieś niewesołe myśli mnie ogarnęły :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) No niestety Awe , koniec wakacji :( Przed chwilą zawiozłam małego do przedszkola, obyło się bez problemu . Zaraz będzie też rozpoczęcie roku szkolnego . No i 10 miesięcy harówki przed nami ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie jestem dziś zła :( Nie wiem czemu .Chyba gorszy dzień ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe - pewnie reakcja z powodu rozpoczęcia roku szkolnego ;) U nas jest tak piękne lato, że ani siedzenie w pracy ani w szkole nie będzie należało do przyjemności ;) Ja chcę nad morze 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę wakacje ! Muszę wytrzymać .Damy razem radę :) Trzymajmy się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już biegam ;) Koniec wakacyjnego luzu kiedy nie trzeba się spieszyć ;) Jeszcze dzisiaj korzystaliśmy z pogody i uczyłam małego jeździć na dwóch kółkach. Ale już teraz szybciej kolacja i łóżka pościelone. 20 godzina i przynajmniej jeden będzie spał ;) Oj Awe teraz to już tylko aby do wakacji ;) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czytam WAS od jakiegoś czasu, jesteście fajnymi babkami, nie mogłam się oprzeć żeby Wam tego nie zakomunikować :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wierna, pozdrawiam i zapraszam do nas :) Jest siódma rano a ja jestem ugotowana z ... gorąca ;) Jak nie wrzesień :) No i jak tu pracować ? ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo ! hej Wierna :) No i mamy wrzesień ,a życie sobie płynie .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trochę jeszcze zakręcona i może trochę smutna .Ale dam radę -szybko wracam do normy :) Dzięki 🌻 A jak u Ciebie z tą jesienią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe mam nadzieje, że to nie jakieś poważniejsze kłopoty spowodowały Twój nastrój . Ja ok, dziękuję :) Jeszcze nie czuje jesieni . U nas dalszym ciągu jest piękne lato . I raczej myślę jakby tu jeszcze się troszkę poopalać ;)Choć już na pewno brak tego wakacyjnego luzu ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -wszystko ok :) Po prostu chwilowy spadek formy ,ale już dobrze :) U mnie też pełnia lata , tylko powietrze już pachnie jesienią ( góralski nos ;) ) Pozdrawiam już wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Awe to dobrze, bo troszkę się martwiłam o Ciebie :) To masz rację bo chociaż jest pogoda letnia to widać już małe jesienne przebłyski ;) Liście już widać nie są takie letnie, bardziej kolorami zaczynaja zbliżać się do jesieni ;) No i wrzos kwitnie i jarzębina jest - cóż nie da się ukryć, że jeszcze pewnie tylko troszkę ciepła przed nami ;) Złoty Tobie też miłego dnia jak i wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Nikt nie zagląda to ja też nie zaglądam. Chwilka oddechu od topiku ;) - mam nadzieje, że krótka :) Mały coś mi sie cos źle od wczoraj czuję, lekką gorączkę ma i chyba coś z gardłem. Znowu się zaczyna :( No i druga wiadomość - chyba dostałam ponowną szansę na ułożenie sobię życia ;) Ale to na razie tylko moje przypuszczenia ;) A co u Ciebie , gdzie się podziewasz ?:( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę zamieszania - nowe wyzwania;) ( praca :) ) stąd nie mogę się jeszcze pozbierać .Powiedz coś więcej o ułożeniu życia :) jestem bardzo ciekawska ;) Biedny Mały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak skończyło sie Tobie dobre ;) Jeszcze za dużo nie mogę napisać ale trafiłam na dosyć fajnego pana. Zobaczymy jak będzie ;) Znowu z okolic więc nie jest źle, na razie jednak opieram się sie na wrażeniu netowym dlatego jeszcze wszystko jest palcem po wodzie pisane ;) Ma nadzieję, że małemu przejdzie . Teraz jest lepiej niz w nocy może rozejdzie się po kościach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×