Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie:) Lost nie załamuj się tylko ze zdwojoną siłą zacznij szukać pracy. Mieszkasz w dużym mieście i na pewno gdzieś jest praca dla Ciebie. I proszę Cie, nie chcę już wiecej słyszeć, że jesteś do niczego, to nie prawda. Wspaniała kobietka z Ciebie :) Buuu a ja znowu w pracy a za oknem znowu pięknie słońce świeci :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Lost- bardzo mi przykro, ale błagam Cię, nie poddawaj się, w końcu musi się udać!!! Dziewczyny, aż mi w tej sytuacji niezręcznie pisać, ale wczoraj wiele się u mnie w pracy zmieniło....zaproponowano mi wyższe stanowisko i lepszą pensję :-D wybaczcie, ale nie potrafię się nie cieszyć!!! Mamo - skąd Ty bierzesz tych facetów??? ;-) u mnie normalnie męska sahara;-) ;-) ;-) Może niebawem coś się zmieni, bo tutaj jest na czym oko zawiesić, oj jest....;-) Awe- stopka poprostu bombowa :-D !!! Buziaki na nowy dobry dzień kochane 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Mamo - już niedługo weekend -wytrzymasz ;) Lost- dasz radę .Wierzę w Ciebie🌻 Rybko - to się nazywa wiatr w żagle ! Powodzenia .Dziękuję za docenienie stopki - ta druga część bardzo pomaga w normalnym życiu ;) :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu gratulacje pierwysz dzień w pracy i od razu awans :) Skad ja biorę facetów ? ;) Rozglądam sie tu tam i jakoś zawsze uda mi się kogoś poznać. Ale na pewno lepiej jest jednak poznawać od razu realnie :) I coś czuję, że niedługo nam obwieścisz, że jesteś szczęśliwie zakochana :) Awe jeszcze 4 dni niestety :( Już masz wszystko do szkoły przygotowane ? Lost, trzymaj się 🌻Chociaż wolałabym żebys nie znikała tak na dłuższy czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - do szkoły prawie wszystko ,tylko psychicznie niebardzo ;) A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie tak samo :) Jak sobie pomyslę o tych 10 miesiącach nauki, to już mi się chce następnych wakacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za rok będzie jeszcze gorzej ;) Już będę miała dwóch w szkole :) Do tego mały chce chodzić na kilka kółek zainteresowań. Wtedy dopiero będę zaganiana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój młodszy też do I klasy ,ale chodził już do zerówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy inaczej Awe musimy już czekać do następnych wakacji ;) No może, będzie chwila wytchnienia na ferie, a tak to czeka nas prawie rok kieratu ;) Ale jeszcze przez tydzień możemy delektować sie błogim spokojem ;)I nie wiem jeszcze czy w sobotę znowu nie pojedziemy nad morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj pierwszy raz, od długiego czasu jest zachmurzone niebo i troszkę pokropiło. Chwila oddechu od słoneczka ;) Awe jednak szkoda, że w sierniu nie wybrałaś się na urlop nad morze. Tylko, że pogody u nas nigdy nie idzie przewidzieć :) Wczoraj był tak piękny i ciepły wieczór, że nie chciało się wierzyć, że jest to koniec sierpnia. Wróciłam o 22 i było 19 C :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo ! Ja raczej mam pecha do nanszego morza :(Może za rok przyjadę w sierpniu ? POzdrowienia :) U mnie dziś znów zapowiada się piękna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Za rok pogoda nad morzem może być ładniejsza w lipcu ;) Teraz deszczyk obmywa trochę Pomorze z kurzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, sama Mamo widzisz -jak tu zaplanować te wakacje nad morzem :O Chyba ,że przyjadę do Ciebie i wtedy pogoda nie ma znazcenia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo po prostu przeprowadź się Awe na Pomorze ;) Piękna pogoda i myk nad morze :D Chociaz sztormy też są piękne i warte obejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - tylko ja bardo lubię moje górskie klimaty :) ,wszak płynie we mnie trochę góralskiej krwi -po babci :) A wiesz " Góralu , czy ci nie żal ........." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest duszno, już słońce się przebija i w sumie nie popadało oprócz kilku kropli z rana. Wróciłam z chłopcami od fryzjera i oczywiście jak zwykle irokezy na głowach ;) A teraz niestety obowiazki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×