Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Przerwy na reklamy ;) A ja oduczyłam się chodzenia na boska, kiedyś uwielbiałam teraz czegoś mi brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedys też. Tylko chodziłam na boska, kapcie mnie parzyły ;)Moje dzieci teraz mają tak samo. Ja w którymś momencie zaczęłam chodzić w kapciach i teraz już bez nich nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -moi też na bosaka ;) Złoty - szpileczki w szafie i obok szafy ;) Zawsze w pogotowiu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -najczęściej chodzę w wygodnych butach , ale szpilki też czasem zakładam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani -idę do łóżka .Oczy same mi się zamykają ;) :) Do jutra .Kolorowych snów 🌻 i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Awe, spokojnej nocy :) Ja też zakładam obcasy od czasu do czasu, ale nie szpilki. Przy moim pechu od razu miałabym coś w gipsie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś taka senna - kawę o 19-tej piłam, a i tak spać mi się chce :( Chyba też zmykam - Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamus wysokie obcasy są bardzo wygodne ;) nie musza być na 12 cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja dzisiaj jestem pełna sił witalnch ;) Pewnie już troszkę jednak odpoczęłam :) Dawno nie miałam takiej laby, aż sama sobie zazdroszczę;) Więc Tobie, Akri też życzę spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja dzisiaj jestem pełna sił witalnch ;) Pewnie już troszkę jednak odpoczęłam :) Dawno nie miałam takiej laby, aż sama sobie zazdroszczę;) Więc Tobie, Akri też życzę spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać jakiego mam powera ;) Aż dwa razy się wkleiłam ;) Wiem, wiem Złoty - ale ja akceptuje takie do 5 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 Widać Mamo, jakiego masz dziś powera! Randkowanie Ci wyraźnie służy, więc się tego trzymaj ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 5 cm wystarczy :P ;) tez mam powera!!!! ale przed chwila mi troszkę zmalało :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Akri czy służy?:) Ale lubię poznawać ludzi czy kobiety, czy też mężczyzn. I chyba ludzie to czują, bo spotykam sę ciągle z sympatią :) No ale zobaczymy co z tego randkowania wyniknie, może w końcu coś pozytywnego :) Fajne jest to, że nie jestem zupełnie bez szans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo ale ja nie wiem o czym Ty mówisz? :P ;) teraz spokojnie siedzę... uśmiechnięty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) Figlarny Złoty! Mamo - musi wyniknąć - prędzej czy później. Zresztą gonienie kroliczka, też ma swój urok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworze okno :p bo gorąco :P ;) :D umówiłaś się z Panem? a tamten milczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci... Złoty, Mama się umawia, a Ty przeszkadzasz, jeszcze godziny nie usłyszy i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak - aniołek z dużą wyobraźnią :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - ja doskonale wiem o czym mówię :P :D Akri - ja myśle, że metodą jest trzymanie do tego wszystkiego zdrowego dystansu . Choć z drugiej strony zawsze trzeba być przygotowanym na to, że po drugiej stronie kabelka siedzi człowiek i trzeba uważać, żeby go nie zranić. Są ludzie którzy się tutaj tylko bawią, ale są tacy którzy na prawdę szukaja miłości, uczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri Pan, Mamie wyśle listem zaproszenie na randkę :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam zamiar umowić sie na sobotę , ale jeszcze nie wiem czy Pan czasem nie pracuje :) I czy będzie miał komu oddać na ten czas córeczkę . Z tamym nic nie wyjdzie na 100%, odzywa sie ale nacześciej tylko, dzień dobry i dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×