Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Tak Zloty, masz racje, to są błahe problemy. Ja mogę popracować nad sobą, ćwiczyć, dieta i tyłek bedę miała normalnych rozmarów ale Im nikt nie przyszyje palców czy wstawi oka, takiego, żeby można było widzieć. To są prawdziwe tragedie, a tak na prawdę to moga być jeszcze większe. Wczoraj oglądałam Uwagę byl reportaż o młodej dziewczynie, która w wypadku straciła dwie ręcę i nogę. I to jest tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam telewizji :o jestem wrażliwy :o nie lubię oglądać dramatów ludzkich :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.. to strona 300 zaskoczyła... Złoty straszy piekłem, ba - gorzej - mówi, że czyśca nie ma, Twoja Mamo randka - też zaskoczenie... Ja dziś też mam doła, takiego ogólnego:(... Lost - Ty dodajesz kolorytu dziesiejszemu dniu - to dobrze :), bo Awe zawsze tryska optymizmem 🌼 Przyjemnego chociaż wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - ja nie muszę się nawracać .Czekam , kiedy M .to zrobi .:P Uważam ,że 14 lat to bardzo długi czas na ratowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - tylko to mo pozostało :D A poza tym w domu trochę wiosną zapachniało .....;) Głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwieram szampana! Za topik ! Za kolejne 300 stron ! :) Nalewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - ja dzisiaj jednak piwko piję i skoki będziemy ogądać. Szamapan dalej się chłodzi ;) Akri 🌻nie smuć się proszę :) Złoty - to tylko kolega ;) Właśnie mój kolega powiedział, że nie chciał by mnie za kobietę, albo w w necie siedze albo skoki oglądam :D Coś w tym jest ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kolejne 300 - na zdrowie! (.•´`*.✬⋰ *.*✬⋰´¨) ....,,,+ .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ,,,....+ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ ,... (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.......\~~~~~/ .......\~~~~/........\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/..........\~~/ ..........\~/...........\~/ ...........||........... || ...........||........... || ...........||............|| ........./****\......../ ****\. ✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰✬⋰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri, zdrówko ale ja już z emocji nie mogę :D Będzie strebro :):):) Amanna nikt nie przeskoczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam aż ciary jak oglądam :):):) Normalnie łzy mam w oczach ... warto być cierpliwym i wtedy zdobywa sie szczyty ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"WARTO ŻYĆ, WARTO CZEKAĆ, WARTO MARZYĆ" motto na każdy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka76
Witam. Mam33 lata i zostalam sama. Tzn nie zupelnie sama - mam dwie cudowne male coreczki. Mąz zostawił mnie dla 22 latki. Jestem niebrzydka, dosyć zgrabna, nieglupia. Ciekawe, czy jest na świecie ktoś kto mnie pokocha i polubi moje corcie. Czy kobieta z dziećmi ma sznse na normalny zwiążek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim, a ja mam skończone trzydzieści parę lat, od 6 jestem sama z dzieckiem. Odeszłam od męża, to nie było to... Poznałam faceta, z mojej strony była to wielka miłość. On oszukiwał mnie miesiącami, mydlił oczy, ślepo wierzyłam mu we wszystko a on tymczasem poznał i związał się z inna. Teraz już nie są razem-ja i tak już go nie chcę.Dopiero niedawno się otrząsnęłam. Doszłam do siebie. Czytam te Wasze posty i też wierzę jak Mama, że wytrwałym się udaje. Uważam, że cierpliwość w marzeniach przynosi sukces. Nie jestem typem przebojowej dziewczyny skaczącej po imprezach, łapiacej się faceta byle był. Nigdy taka nie byłam. To ja zawsze wybierałam a teraz jestem sama. Teraz bardziej niz kiedykolwiek pomimo mojego optymizmu, jestem otoczona murem, który sama wokół siebie stworzyłam. Chcę i boję się. Nie udaje mi się poznać żadnego normalnego, wartościowego i dojrzałego emocjonalnie faceta. Czy to tak dużo? Dużo a zarazem tak niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kafe sie popsuła ;) Szybko wypiję kawkę, ogarnę się i lecę na dworzec po synka. Labka się skończyła ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już teraz widze wpisy:) Wczorajszy srebrny medal Adama właśnie skłonił mnie do refleksji, że warto czekać, marzyć i dążyć do swoich celów. Ja od kilku lat konsekwentnie dążę do tego co tak sobie wymyśliłam i po czasie osiagam to. Wytrwałość myślę popłaca... jeszcze tylko potrzeba odrobiny szczęścia, zawsze :) Inaczeka - ja mam dwóch synków i wierzę w to, że jak najbardziej można jeszcze stworzyć nowy, normalny , zdrowy związek oparty na miłości :) Nie jest to łatwe, ale nie niemożliwe. Tylko trzeba dać sobie szansę i próbować . Cyganicha - ja tez nie jestem typem przebojowej dziewczyny, nie latam po imprezach ale też nie zamykam się w domu . Przykre, że trafiłaś na dupka ktory tak Cię oszukiwał. Niestety ten dzisiejszy świat jest jest nimi nafaszerowany ;) ale to nie znaczy, że nie ma tych normalnych, dojrzałych . Przede wszystkim musisz rozbić ten mur, otworzyć się na facetów i wtedy prędzej czy później znajdziesz tego Jedynego . Ja to sie zawsze wkurzam jak moi koledzy internetowi od czasu do czasu się do mnie odzywają i pytają czy jestem dalej sama. Ja oczywiście odpowidam twierdząco i wtedy najczęsciej słyszę, że może jestem za wymagająca ? Tak jestem wymagajaca, szukam normalnego, dojrzałego faceta , inteligentnego, wesołego a wszystko inne jest nieważne. I absolutnie nie może być przystojny ;) Strasznie mnie irytuje mnie właśnie to pytanie odnośnie wymagań . Nie uważam, że skoro jestem samotną mamą to mam sie związać z pierwszym ktory mi zaoferuje bycie razem. Tych na prawdę było wielu .. Lost 🌻 Akri - i tego właśnie trzeba się trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Mamo -każda laba kiedyś się kończy :) Dla Nowych Czytelnizcek na powitanie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mamuś - to krótkie to zimowisko było! Lost! {czesc] Wiesz - kochana i w normalnym niby, poukładanym zyciu też czasem dopada czlowieka jakaś chandra. Nie wiem, niby nic a jednak... Może to zima, może hormony, może powtarzalność, rutyna. Dziś postanowiłam wyrwać się z domu, może nastrój w górę pójdzie? Wczoraj widziałam zwiastun w tv 1, że od 7 marca przez 4 niedziele o 21 z minutami będzie emitowany serial Mała Moskwa :} Ponoć ma to być wersja poszerzona o więcej wątków. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam! A dziś 9,15 Zacisze Gwiazd na dwójce. Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Dopiero co zobaczyłam Twój wpis. Kończy się labka, pierwszy raz w życiu miałam takie luzy, ale cieszę się, że chłopcy już wracają ... Jednak już planuję, gdzie ich wysłać na wakacje :D Taki tydzień dla siebie dobrze robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri dziekuje za przypomnienie :) Już dzisiaj lepiej się czujesz ? Wiesz ja w swoim małżeństwie, zupełnie zapomniałam o sobie, żyłam tylko pracą i domem i zupełnie nie miałamnawet możliwościwyjścia gdzieś samej np z koleżanka do kina. W ten sposob potraciłam znajomych. Póćniej po latach zaczęłam walczyco swoje, żeby moc wyjsć gdzieś. W przeciagu kilku miesięcy wyszłam dwa razy. Raz na koncert Bajora z koleżanka pojechałam, raz zaliczyłam kabaret i trzeci raz już mi mąż nie pozwolił. I to była juz otatnia rzecz, ktorej mi nie pozwolił. Gdzie planujesz dzisiaj wyjść ? Jeśli oczyście można wiedziec ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Kurcze palilam, ale dlatego ze znalazlam na szafie. Ale juz dzis nic nie mam i na pewno nie kupie:-( Od dzis znowu krecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×