Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dotrwaliśmy do piątku! Mamy weekend! Mamo - Ty jesteś nie do zdarcia! - Po tak atrakcyjnym dniu, jeszcze najdłuższe posty piszesz, do wszystkich zdążysz się odnieść i pewnie jeszcze w międzyczasie kręcisz i flirtujesz! Czy ci faceci ślepe czy co ? Taka kobieta do wzięcia, a oni co? No a synek od Mamusi daleko od odpadł - też ma niezłego powera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Akri za komplement :) Nie, - tylko jeszcze w międzyczasie rozmawiałam przez telefon :D Z tym moim kolegą, z którym spotkałam się jakisczas temu. Jejku na prawdę uwielbiam jego głos, jak Go słyszę to wymękam ;) Myślę, że zostaniemy koleżeństwem :) I to dobre :) Nie wiem co z panami ale ostatnio wnerwiłam się :D Jestem na 100% pechowcem ;)Zwykle nie odzywam się pierwsza do facetów ( bo mimo wszystko jestem staroścwiecka uważam, że to facet powinien uczynić 1 krok )ale odezwałam się ostatnio do dwóch panów. Pierwszy mnie powalił usmiechem i piszemy ze sobą ale jest z daleka :( Drugi o dziwo, patrzę z mojego miasta więc hurra - fajny facet i to jeszcze ode mnie z miasta, więc się nie zastanawiałam i od razu napisałam, żeby mnie jakaś nie ubiegła hehehe :D Dzisiaj patrzę... ma dopisane Frankfurt :O ale odezwał się do mnie i też pewnie sobie popiszemy. Niestety mieszka na stałe w Niemczech. Buuuuu tylko ja bym chciała faceta z bliska a to wcale nie jest takie proste. No i mam 3 do pisania z czego nic pewnie nie wyniknie :) Akri - mój młodszy synek jest skórką zdjętą ze mnie :) Tylko jest jeszcze gorszą gadułą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - pechowcem napewno nie jesteś, czasem trzeba przejść wiele, aby docenić małe dobro, jakie nas spotyka...Różnie ludzkie losy się układają... znam taki przypadek dziewczyny, która długo nie mogła znaleźć męża, zadawała sobie pytanie: dlaczego? A odpowiedź taka, że mąż jeszcze nie był w wieku do wzięcia , wtedy kiedy ona szukała - / jest 7 lat młodszy/ - od 10 lat szczęśliwe małżeństwo ❤️ Tak- Mamo - to ponoć - "kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybiera", choć w dzisiejszych czasach różnie to bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Tak ,Mamo kupowałam dla siebie to kimono ,tylko ja bawiłam się w kung-fu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten nasz ( mogę ? ;) ) Złoty kochliwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybko :D Gdzie tak plywasz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że każda bliższa znajomość czegoś mnie uczy. To zawsze są nowe doświadczenia. I to na prawdę nie jest czas stracony, choć już mimo wszystko chciałabym jednak stabilizacji. Teraz to role się pomieszały- część panów lubi jak to panie są stroną inicjującą znajomość i mam wrażenie, że już w miejszości są panowie, którzy są tradycjonalistami. Ja wolę starą formułę- pan stara się o panią i niedobrze czuję się, jeśli mam pierwsza odezwać się do faceta . Awe - długo chodziłaś ? :) To młodzieńcza pasja, czy też już jako dorosła osóbka zaczęłaś chodzić na kung - fu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu, no przecież chyba zaraz wędkę na Ciebie zarzucę i już nie puszczę ;) Pisz co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszaleję kiedyś z tym komputerem i netem!!! Tyle razy chciałam do Was napisać i nie udało się, ale czytam chociaż regularnie ;) Mamo, nie łomocz proszę;) Witam nową koleżnkę 🖐️ Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie 🌼 P.S. ciekawe, czy wejdzie??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - aikido było w liceum , kung -fu już na studiach ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już się w to nie bawię ,choć ostatnio znów świta mie ten sport w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widzicie co się dzieje??? :D muuuuuuszę zaiwestować w komputerowca, bo na laptopa na razie mnie nie stać...to bardzo stary sprzęt, w dodatku składak darowany od kogoś i takie są efekty:( Dziewczynki kochane jestem po drugiej stronie monitorka i obserwuję co u Was, i przeżywam wszysko razem z Wami. U mnie zmiany, przeprowadzam się !!!!!! :D :D :D niedaleko, ale w lepsze warunki :D 3 pokoje z kuchnia i łazienką, niezależny dom!!! i to już za chwilkę, może już w niedzielę zacznę :D Jezu, jak się cieszę :D Poza tym moje dzieci też juz po feriach, zadowolone baaaardzo, może nawet pozakochiwane troszkę ;) ale cóż to już ten czas chyba nadszedł na pierwsze miłości :) mój synek też wodnik, 13 lutego skończył 17 lat!!! jak ja już stara jestem ;) miłego wieczorku weekendowego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam na tych pokazach karate, to byli faceci starsi znacznie od nas. Więc jeśli chodzi Ci to po głowie, to ja bym wróciła na pewno do sportu. Po pierwsze, może się przydać, po drugie zawsze to lepsza kondycja, lepiej wszystko porozciągane a;e przemilczę jednak wszelkie kontuzje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontuzje i niezliczona ilość siniaków:) ,ale za to dużo facetów;) Coś za coś :) Rybciu - to super z tym domkiem :) Jaka stara ? W najlepszym wieku dla kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu ale zagladąj częściej, strasznie brak tu Ciebie :( W nowym domu bedziesz miała necik? A tak w ogóle to gratuluję! I domku i tego, że jak zwykle wiejesz dużym optymizmem :) Pamiętasz jak pisałysmy, że na 300 stronie będziemy już na pewno na maksa szczęśliwe ? :) Co prawda plan nie do końca został wykonany- ale i tak chyba nie dużo nam do tego szcześcia brakuje ;) Szczęście niekoniecznie musi być związane z facetem albo jego brakiem ;)I jakby nie było została jeszcze strona - wszystko może sie zdarzyć ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też coś mi ciągle wspomnina przez telefon, że na zimowisku jest, jakaś fajna dziewczyna :) Też pewnie będzie po powrocie z głową w obłokach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane -idę spać .Chyba dopada mnie wiosenne przesilenie , a może to już starość;) :) E , niemozliwe .Starość zaczyna się koło 80 :) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, spokojniej nocy :) To jest niestety zmęczenie zimą, na pewno- bo tak jak mówisz, do starości nam jeszcze bardzo daleko ;) :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🖐️ Oj tak - przeprowadzka w lepsze warunki- to zawsze dobre emocje i adrenalinka - gratuluję! Lost - jesteś? -❤️ Awe - dobranoc! 🌼 Tak - Mamo - strona 300 topiku tuż, tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jutro chyba randkę ... właśnie ustalam szczegóły ;) Czyżby ta 300 stronka miala być tą przełomową ? ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z przewidywaniami widać powinna - trzymamy kciuki za przełom :) Dobrej nocki - do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, Akri- dziękuję bardzo i dobrej nocki 🖐️ Mamo- jako załozycielke topiku do czegoś Cię to zobowiązuje, bądź pierwsza na tej 300 stronie, proszę, życzę Ci tego z całego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×