Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

No i dobrze Mamo - flirtuj - ile wejdzie :) Kolacyjki już nie jadam, piję jeszcze kawę, bo coś głowa jakaś ciężka... Za to synkowie - pobalują za nas - już się szykują :) Lost - daj jakiegoś głosu ..plisss 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost rzadko kiedy są jakieś rewelacje w życiu, u mnie też nic nowego a zawsze kilka literek wklepie ;) Akri kolacja to moja zmora, najważniejszy posiłek w dniu i nie potrafię tego zmienić :( Od zawsze tak miałam . Myślisz, że takie flirtowanie mi nie zaszkodzi ? ;) Złoty zajrze zaraz na skrzynkę ... ostatnio mam z tym zdcedowany problem :)Z kim ? Tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałem chyba ze dwa dni temu :P Mamo nie jedz kolacji i tyle może jeść tylko dwa posiłki pod warunkiem ze będę bogate w w energie a nie "gówno" np: pomarańcz ma mnóstwo energii biały chleb nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widziałam, że dwa dni temu pisałeś, przepraszam :) Nie jem chleba w ogóle, ale wieczorem mnie nosi :O Lodówkę na wieczór prze okno powinnam wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie radziłem Ci co jeść i nie będziesz miał żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie żaden ciężki.... :o Wiesz ze Ci pomogę ❤️ tylko mnie nie słuchasz :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bo ciężko słuchać jak ma się ochotę na coś innego niż np warzywa ;) No dobrze, od jutra post, zamykam lodówkę na kłódkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na co ochotę? :o na batona? :o :P ;) Mamo co masz na stopkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batoniki uwielbiam, właśnie z okazji śledzika zjadłam :P :D i popijam piwem :P:D Wiem, jestem niemożliwa ;) :D Złoty - co to za pytanie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo :P ;) no to ładnie :o :P ale ja lubię tu i tam ciałka.... :P ;) na stopkach :P pończoszki? szpileczki? itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam skarpety i bambosze :P ;) :D Złoty ja nie poluję na Panów :P choć nie ukrywam, że ich poznaję. Ale co z tego wynika ? ... Wielki nic, więc na nic sie nie nastawiam, po prostu rozmawiam :) A jeśli ktoś mnie przekona, to pewnie sie z nim spotkam. I dopiero wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą ;) A tu rozmowa o zdrowym żywieniu się toczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złociutki
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, masz wielbicielkę ;) Awe - jak zwykle ;) tylko ni jak się mają do zdrowego żywienia moje piwko i batoniki ;) A Ty tak dzisiaj grzecznie, bez śledzika? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -jakaś taka senna jestem i fakt o śledziku i wódeczce zapomniałam .Zaraz idę naprawić błąd ;).Pewnie w barku coś się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - to na pewno wielbicielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi przez chwilkę było smutno ale batonik, piwko i mężczyzna nastrój mi poprawili ;) Tez oglądam mimochodem "Na wspólnej", jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mogę sobie wygodnie siedzieć w bamboszach, bo nie mam kamerki ;) Niestety, panowie mogą mnie zobaczyć tylko na zdjęciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×