Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

I to się, Mamo, nazywa zdrowe podejście do tematu. Nie wkręcać się na maksa, ale być czujnym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 👄 ale ja nie wiem :o :P ;) znów .... może polecę na pole :P :D wezmę marchewkę :P ;) i ulepie bałwana :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri, na poczatku się wkręcłam i to na maksa ...Teraz wiem, że nie jest to wszystko takie proste i jak zwykle to się kończy :) Co nie znaczy, że przestałam wierzyć, że spotkanie miłości, partera przez net jest możliwe . Zloty - rób bałwana, to ostania szansa. Wiosna idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ważne, że jest w Tobie chęć, siła i optymizm - to naprawdę wiele. Bez tego ani rusz. Pozostałby tylko marazm i czarnowidztwo. Dlatego tak Cię podziwiam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez marzeń życie nie ma sensu :):):) A kiedyś coś sobie obiecałam i to zrealizuję .... :) Tylko troszkę cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ! Z rana tak po góralsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - to bardzo miłe :D Jak leci dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje ze Ewusia ma regularny seks :P ;) nigdy nie była tak wesoła :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Coś cisza dzisiaj panuje - gdzie się wszyscy podziali? Wywołuję wszystkich do raportu! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, jaki jest Twój rekord? :P Coś pisałyście o tym, że kręcenie w jedną stronę sprawi, iż talia będzie nierówna (taką opinię czytałam). Przecież to bzdura! :D Raportuję, że idę spocząć. ;) Miłego wieczorku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ! Jak zwykle na posterunku, chociaż lukam jeszcze w jedno miejsce ;) Lost, Akri🌻 Lost - ja czytałam na tym topiku żeby kręcicć raz w jedną,raz w drugą stronę. Tak psały tam dziewczyny. I tak samo mówiła moja mama kręcić w dwie strony . Miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę jak potłuczona ;) Lost - nie mierzyłam czasu ale długo kręciłam bez przerwy, choć na pewno nie tak długo jak Ty potrafisz :) Akri - oglądałaś jeszcze jakiś film z tej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co ??????:O Hej Kochane :) Zaraz moje "Na Wspólnej "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już obejrzłam i znikam :) Spoojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja kręciłam tylko w jedną (w drugą nie potrafię za diabełka) i talię mam prostą. ;) Ciekawe co mi grozi jeśli nadal będę kręcić tylko w jedną stronę. Może tu wchodzą w grę po prostu jakieś inne "zagrożenia". ;) Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, ja pytałam tylko z ciekawości, jak długo kręcisz bez zatrzymywania. Mówiłaś, że nigdy się nie nauczysz, a tu proszę bardzo. :) Cieszę się, że się jednak do kółeczka przekonujesz. :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Awe hulanie jest fajne ;) Sama jestem ciekawa efektów :) Lost- myślę że to, że nauczyłam się krecić jest zasługą tego kółka co mam teraz. Jest na prawdę rewelacyjne i nie ma mocnych, żeby nie nauczyć się hulać ;) Nie wiem jak to jest z tym kręceniem w jedną stronę, opierałam się tylko na tym co dziewczyny pisały i co moja mama mówiła. A sama kręcę w jedna stronę, w drugą nie nauczę sie nigdy ;) Najwyżej będziemy troszkę nierówne ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×