Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo - cóż to za bladym świtem wstajesz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak wstawałam tylko nigdy laptopa o tej porze nie odpalałam :) Teraz ktoś mnie tutaj bardzo przyciaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przygotowania do Świąt ?:) Ja padam na twarz ostatnio, robie bunt i stwierdziłam, że nic nie robię na Święta ;) Tyle, że dzisiaj już kupiłam karkówkę i pewnie upiekę, zrobię sałatki i ciasto .... I tyle bedzie z mojego buntowania sie ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Swięta coraz bliżej, głowne zakupy zrobione, zostały te, które wymagają świeżości. M punkty zbiera -ha, ha - sam z własnej inicjatywy, pod moją nieobecność umył wszystkie okna :) Ja coś w tym roku jakoś bez powera z tymi świętami, gdzieś mi cała ta euforia świąteczna odeszła w niebyt... Myślę, że jak chłopcy byli mali, jakoś ta atmosfera, malowanie jajek, święconka miała jakiś inny kolor. Teraz pewnie nie bardzo będą chętni na te "atrakcje". Miłego wieczoru! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri :) A widzisz może troszkę ta Twoja rozmowa z M dała :) Widać zapamiętał co powiedziałas, być może zauważył Twoją determinację - oby te zmiany były na stałe :) A jak Ty się czujesz ? Ostatnio troszkę na zdrowie narzekałaś. Byłaś Akri u lekarza ? Ja w sumie nie muszę za dużo robić do jedzonka, ale choć troszkę odciążę mamę i część potraw ja przygotuję. Dla mnie Świeta Wielkanocne nigdy nie mialy takiej magii jak Boże Narodzenie. Więcej w te Święta spacerujemy niż przy stole siedziemy, ale to chyba dobrze :) "Niemiec" jak będzie w Polsce to ma zadzwonić i się umówimy na jakąś kawę. Ale w dalszym ciągu nie wiem czy to jest dobry pomysł . To nie ten z którym, chciałabym się spotkać, chociażby w tym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Mamo - widzę, że jakieś tam kroczki robi, zobaczymy... Jesli o mnie chodzi, to zrobiłam podstawowe wyniki i sa w normie. Czuję się nawet, nawet, odpukać nawet ten koszmarny ból głowy dawno się nie ujawnił - i oby tak pozostało..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze On jest inny w rzeczywistosci:-) Musisz to sma sprawdzic. Ja przed swietami przewaznie sprzatam, a moja siostra stoi w garach bo ja nie lubie. Ale w tym roku i ja musze troche porobic:-) Ciast ja nie pieke bo nie umiem:-) szkoda jajek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze Akri - tylko nie popuszczaj. Widać masz reformowalnego chłopa ;) Z głowąto z kolei to ja mam problemy ;) Ale u mnie to jest normalne, albo głowa nie boli mnie przez dłuższy czas, albo boli codziennie . Teraz sie męczę . Ale cieszę się, że Twoje wyniki wyszły dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star ja też nie umiem, ale probuję .... najwyżej ptaszki sobie pojedzą jak się da ;) "Niemiec" wygląd ma fajny- myślę, że nie jest złym facetem, ale to nie mój typ. Takie mam przeczucie ;) Zresztą wiesz w jakim kierunku mnie ciągnie ... ;) I właśnie ten "kierunek" na mnie chyba teraz czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Mamo - jedna jaskółka wiosny nie czyni - ale muszę przyznać, że małe kroczki robi - zobaczymy, jak w strategicznych sprawach się spisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Czy czytałyście informację, że kafe nie będzie działać przez Święta? Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Akri :) Dzisiaj jest 1 kwietnia- Prima Aprilis, więc nie sądzę, żeby to była prawdziwa informacja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja jeszcze nikomu dzisiaj nie zrobiłam żadnego psikusa :( Za to mój młodszy synek wkręcił mnie ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Lost - nie odzywasz sie znowu wcale :( Wszyscy chyba są zająci przygotowaniami do świat ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Masz Mamo rację, jakoś ciężko z czasem przed świętami - ale po świętach nadrobimy... Miłego dnia wszystkim.:) choć u nas okropnie 3 stopnie i leje jak z cebra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri :) A u nas miało padać, a świeci słonko :)Chociaż rano było -3 C i trzeba było skrobać szyby w samochodzie . Ja niestety, jeszcze w pracy jestem, ale mam nadzieję, że szybciej dzisiaj pójdę do domku. No i wtedy już bez żartów, będę usiała wziąć się za robotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma Laski i Złoty:-) Ja jeszce nie do konca posprzatalam ale chyba juz jutro to zrobie:-) Nie lubie tych przygotowan do swiat. Tak jakby nie mozna bylo dokladnie po swietach posprzatac:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty jutro odpiszę - ok ?:) Jestem padnięta :) Star taka u nas tradycj, że zwykle sprząta się na święta, potem gotuje i zwykle panie domu siedzą przy stole troszkę nieżywe ;) Mój braciszek przylecial, troszkę już posiedzieliśmy i pogadaliśmy, dlatego tak poźno zajrzałam,. I chyba już od razu uciekam z netu :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×