Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Witajcie Kochane 👄 U mnie za oknami prawie lato ;) Star- zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) "Nie jeden dzień Nie jedną noc Myślałam dokąd mnie prowadzi Serca głos Co chce mi dać Co zabrać chce Czy nie próbuje oczarować mnie. Słucham go Łudząc się Że on wie co dla mnie dobre jest..." /Natalia Kukulska - Nie jeden dzień/ [link=http://www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/bee8557167.png "Nie jeden dzień Nie jedną noc Myślałam dokąd mnie prowadzi Serca głos Co chce mi dać Co zabrać chce Czy nie próbuje oczarować mnie. Słucham go Łudząc się Że on wie co dla mnie dobre jest..." /Natalia Kukulska - Nie jeden dzień/ [link=http://www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/bee8557167.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty -:) Lost, w sumie taki sobie :) Jestem ostatnio troszke zmęczona, ale jak widze słońce, jest ciepło, to od razu buźka mi się śmieje :) Za dwa dni świętujemy ;) Już szykuję torta, szampana i mały poczestunek ;) Topik miał być na kilka godzin, żeby zabić czas tylko troszkę mu się przedłużyło :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Mamcia👄 :) Piękne są dni...słoneczne i cieple...Fajnie popołudniami spacerować z Mamusią ... trzymając się za ręce...co 100 m się przytulać... i całować w usteczka... ;) ;) ;) Star Miła Laseczko dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Złoty ;) Lost mam wrażenie, że brunecik się "odsunął". W tym tygodniu tylko rankami rozmawialiśmy przez chwilkę, wieczorami albo Go nie było albo nie odzywał się - więc myślę, że to jest kolejny epizod - ktoś się na chwilę pojawia w moim życiu, potem znika i nawet nie wychodzi to poza net. Trudno sie mówi. Oczywiscie sprawa nie jest jeszcze przesądzona, ale jak znam życie tak to się zakończy. Star - jak sie czujesz ? Bo Ty Złoty pewnie jak zwykle wyśmienicie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mam nadzieje ze Mu przejdzie:-) Moze chce pobyc sam? Kurcze czuje sie tak sie czulam. Lece do przedszkola i pracy:-D Do pozniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani :) A u mnie za oknami piękne słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć :) Wczoraj był na portalu dosycć długo ale nie napisał do mnie, ani też nie odezwał się na gg. Dzisiaj rano też milczał. Może po prostu kogoś poznał, a może tak jak mówisz chce odpocząć, pobyć sam :) Star powinnaś iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -a co do Brunecika .Jak jest tak jaki piszesz -Jego strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe- myślę, że to jest fajny facet ale okres w którym sie znajduje sprawił, że zanim dojrzeje do tego, żeby zacząć ponownie układać sobie życie minie pewnie jeszcze kilka miesięcy albo i lat. Teraz myslę, że zaczął uciekaćw pracę, od tamtego tygodnia ma drugi etat i pewnie zmęczenie i coraz jednak bliższe nasze relacje sprawiły, że zaczął się wycofywać. Spróbuję jednak jeszcze wyciągnąć Go na jakieś spotkanko. Jutro o ile wiem to będzie karczował działkę, pojutrze będzie "nieżywy" i pewnie to jednak nie będzie ten wekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na szczescie przeszlo mi gardlo ale mam czerwony nos :-D MAma a co z "Niemcem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - nie dziekuję ;) Star Ty w łóżku powinnaś leżeć.... tylko jak tu uleżeć w taką pogodę ? ;) "Niemiec" pisze, ale też mniej, ostygł wyraźnie jak Mu napisałam, że nie wyobrażam sobie związku na taką odlagłość. Ale oczywiście jak przyjedzie i się odezwie to na pewno sie z Nim spotkam. Zobaczymy co to za ptaszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mama obejrzyj w koncu ten film sekret, bo tam sa wskazowki co robic zeby sie marzenia spelnily :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
cos zjem i poleze :-D Jak juz dlugo nie cwicze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star łapka mniej jedz więcej ćwicz!!!!nie leż!!!! skalaj... rób pajacyki ;) Ja w pracy pije samą wodę czasem zjem dwa banany lub mandarynki :) Jestem bardzo aktywny ;) Mamusia 👄 Bardzo Ciebie lubię 🌻 czuje się znakomicie :) dziś w drodze do pracy zostałem wykapanym w promieniach słońca... mam ładnie opaloną buzie :P ;) Dziękuje, ze założyłaś dla mnie szpileczki 10 centymetrowe i pończoszki z koronka ;) wyglądasz bardzo kobieco ;) Ewusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Złoty 🖐️ jak mi przejdzie choroba, to brzuszki bede robic:-D i hula - hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×