Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

U nas też słónce ,ale chłodno i widać deszczowe chmury .Miłej palmowej niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) Tobie też życzę miłej niedzieli :) Ja sobie pójdę do miasta, trzeba jakiegoś Zająca kupić, dzisiaj chłopcy są u taty więc mogę to zrobić po kryjomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłych zakupów .U nas nie ma tradycji zajęcy więc chociaż ten zakup mi odpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Myślałam, że Zając jest ogólnopolski :) Nie podejrzewałam nawet, że gdzieś może nie byc Zająca. U nas zawsze w niedzielny poranek szuka sie koszyczka, w którym głównie są słodycze, ewentualnie jakaś drobnostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na południu to razcej jest rzadkość :) choć się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie macie jakieś inne tradycje, których u nas nie ma :) Zmykam Awe do miasta dopóki nie pada. Ale nie chce mi się, bo jest zimno :( Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zając i kurczaczki symbolizują Wielkanoc. Natomiast nie ma zwyczaju chowania koszyczka ze słodyczami, żadnych niespodzianek takie święta u nas nie przynoszą. Wróciłam z kościoła, dziś pięknie świeci słońce i niezwykła atmosfera jak to w Palmową Niedzielę. ;) Miłego południa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U nas pogoda średnia - trochę słońca, trochę chmur, niby ciepło, ale chłodek też przebija, ale w sumie nie najgorzej. Został nam ostatni tydzień do Świąt. Mamo - cieszę, się, że znajomość z brunecikiem powoli posuwa się do przodu. Miłej Niedzieli Palmowej! 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też troszkę pogoda sie poprawiła, tyle, że dosyć chłodno jest i mocno wieje. Ale przynajmniej nie leje tak, jak wczoraj przez cały dzień . Pokupywałam sobie różnych świątecznych gażecików, a powinnam uważać na finanse :) No i Zajączek też juz jest przygotowany :) Wychodzi na to,że jest to tylko pomorska tradycja :) Jesteśmy po prostu łasi na prezenty ;) Akri - z bruneckiem to troszkę taka huśtawka jest. Z jednej strony mówi, że nie chce sie wiązać - za chwilę, że chce starszą kobietę, że jestem kimś szczególnym, że damy radę ... itd Jak zwykle ciężko zrozumiec faceta ale z drugiej strony wiedziałam, że nie będzie łatwo, że nie będzie stabilny, ale chcę ponieść to ryzyko, bo polubiłam Go bardzo. Lost a może warto zrobić dla bratanicy taki koszyczek z smakołykami ?:) Wiesz jak dzieci się cieszą jak mają go szukać ? Choć wtedy musiałabyś pilnować tej tradycji co roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) JA tez bylas dzis z synkiem z palma w kosciele.Wczesniej bylismy w zoo i byla ladna pogoda a potem zaczelo padac ostro. Ale znow jest ladnie chociaz chlodno:-) Wlasnie zjadlam całą czekolade a w ogole nie cwicze teraz:-O Wczoraj tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stat - od czasu do czasu coś słodkiego też musi być - żeby nie było za zdrowo ;) Od środy zapowiadaja ocieplenie, tylko mam nadzieję, że na sobotę , niedzielę i poniedziałek, pogoda znowu się nie popsuje. Ale to już by była tradycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAma i co z tym filmem? Ja juz i ksiazke przeczytalam:-) Dobranoc:-) Chyba dzis nie zdaze pocwiczyc bo po jedzeniu nie mozna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star nie obejrzałam :( Jakoś dzisiaj troszkę, na tv się przerzuciłam . Właśnie Blondynkę obejrzałam, całkiem przyjemny serial :) Też juz zmykam z netu :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -co to za pora ? ;) Ja też nie mogłam dzisiaj się dobudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-) Pogoda dzis taka sobie:-) Deszczowo i zimno:-( Miłego dnia:-D Ja na 10 do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star 🌻 Ja też zaraz wychodzę Mamo - ja też dość wcześnie wstaję ,ale Ciebie nie przebiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe 🌼 Ja jeszcze kilka 30 brzuszkow zrobie (dlugo nie robilam i nie mam sily na wiecej:-) ), zjem sniadanie, wyjme pranie z pralki i wychodze. PA:-D MAmy chyba nikt nie przebije w stawaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokonał mnie troszkę dzisiejszy dzień :) A jak mówią jaki poniedziałek, taki cały tydzień ;) Lekko więc nie będzie :) Lost - czyżby znowu ów Pan ?:( Star - latem to ja pewnie o 4 będę wstawała, często - gęsto można mnie zobaczyć o 5 rano na spacerku z pieskiem, u nas nad stawem :) Nawiedzona jakaś jestem :O :D Ale pocieszam się, że brunecik ma tak samo ... czasami sobie gadamy np. o 5.30 :D Widzę, że wracasz z powrotem do ćwiczeń ?:) Awe 🌻 jak chłopcy ? Za dwa dni znowu krótkie ferie :) Akri nam się coś ostatnio zawierusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×