Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja dzisiaj też nie ćwiczyłam i nie będę :( Głowa mnie bardzo boli, tabletki nawet nie pomogły. Teraz w wekend może znajdę czas to obejrzę sobie Sekret ;) jak sama nie mogę, to może mi moce nadprzyrodzone pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamik, nie martw się, wszystko się ułoży. :) To jutro z szampanem witamy drugi rok istnienia topiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie martwię :) Troszke zaczęło to wszystko po mnie "spływać", nie wiem czy to dobrze czy niedobrze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dobrze. Szczerze mówiąc spodziewałam się takiego obrotu spraw, gdyż ów Pan dopiero teraz ochłonął i zaczął zdawać sobie sprawę w jakiej się znalazł sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja dzisiaj też nie ćwiczyłam i nie będę Głowa mnie bardzo boli, tabletki nawet nie pomogły. " lubisz słodycze i niezdrowe jedzenie!!! to przyzwyczaj się do częstych bólów głowy i rożnych chorób!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Lost, nie zna go na tyle. Na pewno zanim człowiek dojdzie do siebie po rozwdzie musi upłynąć troszke czasu. Moja sprawa odbyła sie pół roku po wyprowadzce eksa, u niego miesiąc( miał bardzo szybko sprawę) I do Niego jeszcze wszystko na 100% nie dotarło. Zresztą pewnie co człowiek to inaczej to przechodzi, ale wiekszość po sprawie jednak bardzo siada psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - nie jesm ostatnio słodyczy i jem bardzo zdrowo :P A głowa jak bolała ,tak boli. Muli mi strasznie kafe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - nie jesm ostatnio słodyczy i jem bardzo zdrowo A głowa jak bolała ,tak boli. co z tego jak organizm jest pełen toksyn :o :o nie zmienisz się to zapomnij o zdrowiu!!!!!!!! nawet nie pomoże kręcenie biodrami :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, masz rację, Mamo, to może potrwać nawet latami, więc nie wiem czy ma sens czekanie... Ja też jem zdrowo, no, czasem skubnę coś słodkiego, ale nie jest źle. Tylko na ćwiczenia nie mam czasu. 😭 Mnie też dziś boli głowa, taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty i tak do ziemii i tak do ziemii :P ;) Lost, ja nie zamierzam czekać, jeśli nie będzie konkretów to po prostu zacznę rozmawiać z innymi panami i znowu próbować. Na razie dzielnie odmawiałam ;) Idzie niż, więc pewnie dlatego tak kiepsko sie dzisiaj czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty i tak do ziemii, i tak do ziemii :P Lost ja nie zamierzam czekac. Jeśli nie uslyszę jakiś konkretów to zaczne poznawać innych panów. Na razie dzielnie się opieram ;) Idzie niż, pewnie dlatego tak źle sie czujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, że tak podchodzisz do tej sprawy. :) Musisz iść dalej, nie ma co tracić czasu. :) Muszę Ci powiedzieć, że i ja już mało myślę o tamtym... Kiedyś byłam pewna, że jeszcze go spotkam w swoim życiu, teraz już wiem na 100%, że tak się nie stanie. Zabawne, minął prawie rok, a ja czuję się jakby to było wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba kwestia doświadczeń :) Dobrze, że coraz mniej myslisz o tym koledze. U mnie minęło jeszcze więcej czasu, ale już bardzo rzadko myślę. I wie, że to jednak nie był TEN ;) Bo gdyby był - bylibyśmy juz dawno razem . Lost uciekam z netu, strasznie mi chodzi . Miłego wieczorku :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, tego nie wiesz, może wtedy nie byłaś gotowa na związek z tym pan, a może on nie był gotów, możliwe, że jeszcze się spotkacie, tego nie wykluczaj. :) Ja to już nie liczę na spotkanie, widocznie los tak chce. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Mi tez sie muli. Myslalam ze to przez sciaganie a to jesnak kafe. LOst - nigdy nie mow nigdy!!! Ja jestem pewna na 100% ze jeszcze spotkam sie z T ❤️ Dobranoc 🌼 Nos mam starty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
a na 7 do roboty :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) () --- () --- () --- () || - || || || .{*******} @@@@@@@@@@@@@ { ********** } . @@@@@@@@@@@@@@@ .{**** H A P P Y ****} { ** * B I R T H D A Y * ** } { ***** ***** } @@@@@@@@@@@@@@@@@ )---------( ____ ,-----------, ___ /_________________\ ******* ..*) .,*).*) ..*).*) (. (. * ..*) ____$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$___ :-) :-) :-) _____$$ __$_$$$$ :-) :-) :-) $$$$$_$$ _$_ :-) _ :-):-) :-) :-) _$ $$ :-) _ :-) _ :-) :-) _______$$ $$____ :-) :-) :-) :-) ____ $$ $$____ :-) :-) :-) _______ :-) $$ _$$__ :-):-):-):-) :-) $$ __$$ :-) __ :-) :-) :-) :-) :-) $$ ___$$ :-) :-) :-) :-) :-) :-) $$ ____$$ :-) :-) :-)$$$_..*) _______$$$$$$$$$$$ ..*) __________$$$$$ _(. *.*) ___________$$$ ________..*.__*. ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___._*) ___________$$$ ___.*.___.__ ___________$$$ _.*)___.*_. ___________$$$ _.*)___.*_. _________$$$$$$$ .*)___..*. ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__..*. Zapraszam na torta i lampkę szmapana !!! Dziękuję Wam Wszystkim za ten rok :) Gdyby nie Wy - nie było by tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiam od dłuższego czasu już dzisiaj z brunecikiem i napisał mi coś fajnego :) Troszke Go w sumie podpuściłam - ale wyszło, że chyba bardzo mnie polubił :) Ale też cholernie boi sie zaufać kobiecie, to już widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Mama nie wie że szczęście zależy od nas samych ono jest wewnątrz nas .Jeśli promieniuje też się udziela innym a jeśli tak jest to z tą osobą chce się przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×