Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Powinnam dać sobie spokój na jakiś czas ... ale myślę, że wiosna mi na to nie powzoli ;) Narazie jednak muszę gardło wykurować :O do miłego Lost 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry .Ale widzę ,że tu raczej dość smutne nowiny .Mamo -zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dajcie spokój - dziś dopiero jestem zmęczona przez te święta - idę do pracy poodpoczywać :) Mamo - to współczuję, smutne jak coś się kończy i to wcześniej niż się zaczęło... No i jeszcze zdrówko nawala...oj..niedobrze... Mimo wszystko - dobrego dnia i tygodnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie poodpoczywam w domu :) Oby tylko gardło, szybko przestało mnie boleć . No właśnie bardzo często problem jest z tym, żeby wyjsć poza net. I wydaje mi się, że jeśli po nie za długim czasie facet konkretnie nie mówi o spotkaniu, to nic z tej znajomości nie będzie. Ja nie zamierzam spędzić przyszłości w necie - interesują mnie tylko i wyłacznie znajomości realne. Ale przykro mi jest :( Zaraz idziemy do lekarza ... 3majcie się cieplutko dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Mama dobrze masz ze siedzisz sobie w cieplym domku:-D Ja wrocilam z pracy ale jeszcze bank musze zaliczyc i bede lezec i nic nie robic:-) Mam okropna zgage:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na pewno będzie już lepiej :) Pamiętacie jak organizowałam z braciszkiem imprezkę na 30 rocznicę ślubu ? Teraz na początku maja tym razem z rodzicami i parterką mojego braciszka organizujemy dla niego przyjęcie niespodziankę z okazji ukończenia "30" . Będzie znowu rodzinka i koledzy mojego brata i ...na pewno będę miała wielbiciela ;) Już jakiś czas temu, jeden z kolegów mojego brata, zresztą sama znam go od dziecka chciał się ze mną umówić . Wczoraj się z nim przez portal społecznościowy skontaktowałam, już dzisiaj wykorzystał okazję i poprosił o numer telefonu . Tylko kurcze, nie podoba on mi sie za bardzo, też brunet ale może jest fajny. Teraz to już dorosły meżczyzna po przejściach i tak sobie pomyślałam, że może warto odświeżyć tą znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, raczej dam sobie spokój. Jakoś zupełnie mi nie odpowiada, ale nie uda mi się teraz uniknąć jego towarzystwa. Śmieję się troszkę z tej sytuacji, bo kilka miesiecy temu, kombinowałam jak tu się wykręcić z odświeżania tej znajomości, a teraz nie miałam wyboru i musiałam podać numer telefonu. Do tego pewnie troszkę godzin razem spędzimy bawiąc się. Niestety myśli cały czas są gdzieś indziej, przy innym mężczyźnie . Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, może mogłam jeszcze poczekać. Ktos nieźle mnie przeklnął chyba, że tak mi sie to wszystko układa nie tak jakbym chciała. Żle się czuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Awe, ale nie bardzo można mnie znaleźć :) Galerii też sobie nikt nie obejrzy spoza znajomych, troszkę musiałam sie zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Awe 🌻 Mały troszke lepiej, ale jeszcze mocno kaszle. Troche sie martwię, bo w sobotę ma iść na urodziny do kolegi. Tam pewnie się zgrzeje i oby od nowa się choróbsko nie rozkręciło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - te choróbska dzieci potrafią wybić z rytmu ,ale mam nadzieję ,że wyrosną z tego :) Zdrowia więc i miłości w końcu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mamo współczuję tych chorób. A dzieci wyrosną, ale zanim to nastąpi - to człowiek ładnie się namęczy... wiem coś o tym. Dobrego dnia i polepszenia samopoczucia dla chorych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Akri :) Tobie też dziękuję :)No niestety moich chłopcy to zawsze bili rekordy jeśli chodzi o chorowanie, a ja przez nich, też dosyć często choruję. Ale myślę, że jeszcze troszkę i mały też wyrośnie z chorób jak to zrobił starszy. A wtedy i ja przestanę łapać infkcje. Wiecie,że u nas byłyo dzisiaj - 4 C? Rano było zimowo, było mgliście i szron się osadził na wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity Ward
Ja z chęcią zaopiekowałbym się Tobą... nic nie stoi na przeszkodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze coś stoi na przeszkodzie ;) Eks, obawy, kredyty, odległość - więc nie ma lekko. Zalecam więc sobie odpoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam reklamację na kafeterię, mogę sobie popisać do bólu, a oni strajki sobie urządzają ;) A w sumie to w łóżku powinnam leżeć, bo kaszleć zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, nawet nie wiedziałam, że jutro są kompetencje, a przecież moje dziecko je pisze :) Mały stresik nas czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×