Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Lecimy właśnie do Manchesteru . Już jestem spakowana, jeszcze muszę odwieźć małego i szybko iść spać. O 2.30 mam pobudkę, bo niestety za blisko nie mam lotniska :) Na szczęście, nie ma już niewiadomej - lecimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Star :) Na pewno będzie fajnie :) Już się cieszę na te szaleństwa zakupowe ... tyle,że na razie muszę przeżyć lot :) Stresuję się troszkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bedzie dobrze:-) Nie martw sie. Ja tez sie nastawiam na zkupy, ale jak bylam ostatnio to za duzo nie kupilam. Moze w wiekszym miescie:-) Ale baw sie dobrze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę przede wszystkim dla chłopców trochę ubrań pokupować. Mój braciszek i jego dziewczyna są już pewnie obcykani co? gdzie ? jak ? Więc pewnie nie będzie problemu. Liverpool też jest przecież dużym miastem .... i poszleć na zakupach nie mogłaś ?:) Mamy też do jakiegoś olbrzymiego "wesołego miasteczka" pojechać. Braciszek mnie kręci na przejażdżkę rollercosterem... Oszalał chyba hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja w Liverpoolu tylko na lotnisku bylam:-) Teraz zamierzam tam pojechac na jakies zakupy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braciszkie rozmawiałam, juz jutro będę szalała na zakupach a potem zwiedzanie :) Zmykam Star :) Trzymaj kcuki :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam! Trzymajcie sie :-D Jak wrocisz to zdasz relacje gdzie sie wybrac na zakupy:-) Papa🌼 I jeszce raz szczesliwej podrozy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wstawało sie nieźle ale w sumie ja i tak zawsze około 4 teraz się budzę . Kawa, śniadanko i zaraz wyruszamy . Star nie ma sprawy - podam Ci wszystkie adresy ;) Lost - dziękuję, nie wysyłam smsa bo nie chcę Cię budzić :) Miłego wekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W końcu piękny dzień mamy, bo wczoraj to ziąb był niesamowity. No to Mama nam poleciała.... Dobrego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, czekamy z niecierpliwością na Twój powrót. :D Mam nadzieję, że świetnie się bawisz, bo po to tam pojechałaś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W końcu jakaś pogoda lepsza, ale noce nadal bardzo zimne. Dobrego dnia wszystkim! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Laski:-D Widze, ze jak nie ma Mamy to i gadki nie ma:-) U mnie powoli do przodu, dzis bylam na imprezce i znowu zgrzeszylam:-O Palilam:-( Ale wiecie co? Tylko na imrach pale i to tez malo:-O Wiwm, wiem jestem glupia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starr, ja chętnie czasami też bym zapaliła i to nie na imprezkach, więc naprawdę Cię rozumiem. Boję się, że kiedyś do tego wrócę. Teraz naprawdę mi smutno, fajki były chyba na serio jedyną przyjemnością w moim życiu, którą sama sobie odebrałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost przestan tak mowic!!! Na pewno masz inne przyjemnosci (np. taniec) i przestan narzekac:-) Ja chcialabym gdzies uczyc sie tanczyc ale w mojej dziurze moge tylko pomarzyc. Uwielbiam wlaczyc muze na full i sluchac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys bylam fanka ONA Kolezanka ze studiow nie mogla tego zdzierzyc:-D Wlaczalam na full a mieszkalysmy w 1 mieszkaniu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma w moim życiu czegoś tak pięknego, co byłoby mnie w stanie uszczęśliwić. Ja też kocham muzykę, a O.N.A rzeczywiście miało powera. :) Jak Twoje ćwiczenia i efekty z nich wynikające? Wiem, że ostatnio mniej ćwiczysz, ale jednak to już ładnych parę tygodni zmagań, coś chyba musisz zauważać, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost mialm niestety przerwe:-O Zapal minal jak do wszystkiego co robie w zyciu:-( Ale znowu zaczelam:-) Lost tez moglabym powiedzie jak Ty, ale nie poddaje sie. wierze ze mi sie uda. W moich marzeniach nie ma meza, staram sie tam ukladac zycie bez niego, a to jest trudne bo On na nas pracuje. W ogole staram sie myslec w przyszlosc bez niego, ze ja sama daje sobie rade ze wszystkim. A uwierz ze to nie jest latwe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz pojecia jak to boli, jak maz mowi ze nie wie kiedy wraca bo to jego sprawa:-( Czasami lepiej nie miec nikogo. I wlasnie od takiego ciaglego sluchania postanowilam wziac zycie w swoje rece i marze o fajnej pracy i wlasnym mieszkaniu i w ogole o swoim wlasnym zyciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety to świnie
straszna z ciebie egoistka. I takie własnie są kobiety. Nie kochasz, ale jesteś z nim, bo on na ciebie robi. Powiedz mu to w oczy to cie wypierdoli za drzwi. Masz odwagę? Brzydzę się takimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem dziewczyny :)Tęskniłyście troszeczkę ? ;) W wielkim skrócie ;) Po prostu wekeend, który zapamiętamy do końca życia :D Lot samolotem choć balam sie na początku czymś strasznym w rzeczywistości okazał się niesamowitym przeżyciem :) Widok z samolotu ziemii czy też chmur to jest na prawdę cos pięknego . Poza tym zrobiłam coś w Anglii co było dla mnie duzo wiekszym wyzwaniem ;) Rollercostery przeszłam trzy i to było po prostu MEGA przeżycie ...:D tego nie da sie nawet opisać, strach z fascynacją i adrenaliną. Mój brat jest dosyć szalony ale siebie nie podejrzewałabym o takie coś ;) Zobaczcie, tym jechałam :) http://www.youtube.com/watch?v=J-EA0l9JUsc&feature=related Byliśmy także z Muzeum Wojny- niesamowite miejsce. Były normalne ekspozycje i do tego dodatkowo interaktywne inscenizacje + iluminacje na ścianach + efekty dźwiekowe.Wszystko o tematyce wojennej . Stadion Manchester United - siedziałam na tej samej ławeczce co David Beckham. Ba ! Nawet byłam w miejscu gdzie sie przebiera czy relaksuje . Stadion od środka wygląda po prostu niesamowicie . W chińskiej dzielnicy zaliczyliśmy bufet - jedzonko pychotka. Oczywiście to był mój pierwszy raz ;) Na koniec jeszcze miejsce bajeczne Trafford Center - cos czego Dziewczyny nie da się opisać . Przepych i magia - zupelnie inny świat - choć to tylko "centrum handlowe" http://www.prideofmanchester.com/restaurants/photos/thegreathall-400.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/Trafford_Centre_escalators.jpg http://mashedmusings.files.wordpress.com/2009/02/img_2689.jpg Mała namiastka tego miejsca :) Mój braciszek po prostu jest niesamowity :) Sprawił nam niesamowitą frajdę:) Kurcze, jestem na prawdę szczęsciarą :):):) Zajrzę wieczorkiem , teraz pranie , sprzątanie itp . Niby tylko 3 dni a porządków co nie miara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×