Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

laska ty nie mów że nie jesteś w moim typie lepiej się przyznaj że ja dla ciebie za młody:P Nie gnije w serwerowni mam teraz jakąś debilną robotę dla Belgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casertana - witaj:) Jak widzisz humorek dopisuje , tylko jeszcze nie wiem czy to efekt wiosny czy też możliwości zakochania się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jedno i drugie? ;) No kurczę, jak miło zobaczyć, że na kafe nie tylko są marudy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - aleś mi przywalił :P ;) ostatnio spotykałam sie z panem w Twoim wieku i na pewno on wygladał na starszego :P No wiesz co ,takiego komplementa walnąć kobiecie 😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogo go to będzie kosztowało ;) Nie dość ,że nie jeden browarek a skrzynka to będzie musiał jak obiecał zanieść mnie na rękach na jakąś bieszczadzka górę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie za jedno słowo taka kara:P Skrzynkę bronka przeżyję ale potem targanie zwłok na górę przez drugie zwłoki to nie jest dobry pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG ----------za młody czy za stary ? ;) Witaj Casertana ! U na s jest wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara jest ospowiednia do przewinienia ;) :P Awe DKMG jest tylko młodszy ode mnie o kilka lat a on z tego robi jakaś tragedię , jest po 30 wiec spoko ;) Ale jak widać mnie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że miło :D Wprosiłam się na chwilkę. A tam, DKMG ważne żeby kobieta była fajna, miła i miała o coś. A Mamuśka taka jest :D A wiek? Technologia idzie do przodu ;p PS DKMG super stopka. Nie śmiej się, że dopiero teraz ją przeczytałam ;p ale ja tu jestem okazjonalnie, a na posty gdzie Ty piszesz... jakoś nie trafiłam. Wytłumaczenie kobiety 'spostrzegawczej' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - co za wyznanie ;) :P echhhh gdyby nie ta odległość ;) Awe - pewnie teraz w nocy przez to napięcie nie będę mogła spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cesertana,Awe - DKMG na prawdę nie może :) ale myslę, że lubi mnie tak samo jak ja jego ;) I na tym poprzestaniemy . Już któryś raz z kolei jesteśmy kojarzeni ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casertana żeby to wszystko takie proste było:P sama tylko uważaj żęby cię nie kopło to napięcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -----------ok ,kończę temat:) Mam nadzieję ,że Was nie uraziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu sprawiacie wrażnie 2 osób, które świetnie się rozumieją. Miło się to czyta. W końcu coś innego od zdrad, romasów, niechcianych ciąż itd. ;) Pozdrawiam Was serdecznie ;) idę się przygotowac na jutro... do mnie też wiosna przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - no co Ty :) ja sie tutaj nieżle śmieje :) DKMG - muszę sobie załatwić dobre uziemnienie ;) Ok , ja zmykam kochani, synek chce pogadać ;) Miłego wieczorku i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awe wyluzuj kobieto :D co sięprzejmujesz nas tak łatwo urazić się nie da:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nie bój DKMG, mnie jak już to kopie coś innego ;p Narazie możecie mnie kopnąć na szczęście. Jutro mam egzamin... ps a kto powiedział, że w życiu coś jest proste? :D słowa pani, która jutro sie będzie nade mną znęcać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG----------już luzuję ;) Taki mój charakter :) Casertana -----------kopię wirtualnie :) Też znikam .Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×