Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość No TAK ALE
mamo,wez pod uwagę,ze star musi się "zemscic "na zonie tamtego bo jej maż w kulki leci,tak napisala kiedys.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Lost, mam nadzieję, że moja historia pozwoli Ci uwierzyć, że coś takiego jest możliwe w życiu i Ciebie też to może spotkać. Tylko trzeba ciągle próbować :) Pewnie poznasz Darka, zobaczysz co to za niesamowity facet i ....właśnie takie rodzynki też można "zaleźć" w necie. Właściwie to Darek mnie znalazł, choc tak na prawdę to obydwoje odnaleźliśmy się wśród tego "gąszczu kabli" Dzieciaki nas zaskoczyły dzisiaj. Rano nakleiły u nas na dzwiach kartkę z podziękowaniami za wzorajszy dzień i że liczą na następne takie :) Bardzo to było miłe z ich strony i sama byłam pod wrażeniem tego co zrobiły :) No TAK ALE - Star to madra Dziewczyna i wyprotuje swoje życie, to są wszystko bardzo trudne sprawy. I czasami trzeba sie w życiu bardzo pogubić, żeby móc potem wszystko od nowa wyprostować. Uczymy się zawsze na swoich własnych doświadczeniach, popełnionych błędach, wyciągamy wnioskie i wiemy co nam wyszło na złe a co na dobre. Star nie kierują złe pobudki,pokręciło Jej się życie ale wierzę, że wszystko za jakiś czas sie rozwiąże w dobrą stronę. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, sądzę, że Chłopcy doskonale zauważają, że jesteś szczęśliwa i to oddziaływuje również na Nich. Dzieci się nie mylą, więc jestem pewna, ze teraz będzie już tylko wspaniale. Wiesz, Oni czują na pewno, że teraz Rodzina będzie pełna i szczęśliwa. :) No tak ale -----> bez komentarza. Myślę, że niektórzy (pomarańczki) powinni zając się sobą, a nie mieszać się do życia innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuuuuudne to co piszesz Mamo.... Dobrego dnia wszystkim - w końcu pięknego, letniego...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! U mnie lato za oknami :) Trochę w to nie wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu jest czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w końcu czerwiec
ta starrrr, to nieżle pokręcona jest. Psychika nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym zawdzieczam takie zainteresowanie moja osoba:-D?? Dziewczyny napisze pozniej albo jutro, bo teraz nie mam troche czasu. Tylko wpadłam na chwile przeczytac co napisałyscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A jam ma lekką depresję ;) To , co widzę w lustrze wcale mnie nie zachwca , a niedługo trzeba będzie wskoczyć w kostium kąpielowy .I co ? Trzeba wziać się do roboty ! Kurczę bladę ,który to już raz ;) :D Miłego tygodnia 🌻 Ps. Gubią mnie grile ! Grilom mówimy stanowcze -nie !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Awe, dasz radę ;) Ale po wakacjach ;)Najlepszy okres na gubienie kilogramów to chyba jednak jest na jesień ;) Akri🌻 Lost🌻 Darek pojechał :( Jeszcze do tego od wczoraj, męczy Go ten sam wirus co nas :( Maskra,a przed Nim jeszcze tyle godzin jazdy.Ale wekend był niezapomniany. Już nawet Darek poznał moich rodziców. Wiem, szaleństwo.... ale My już wszystko wiemy, chcemy po prostu być razem :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny:-) Ładna pogoda sie zrobiła:-D Awe mi sie nie chce cwiczyc:-O Jak juz zaczne, to cwicze a jak przerwe to znowu ciezko zaczac:-O Od wczoraj postanowiłam nie palic!!! I od jutra (bo dzis jade z kolezanka na zakupy:-D ) biore sie znowu za brzuszki:-) MAma kiedy znow spotkacie sie z Darkiem? Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star, ja to już na pewno nie znajdę czasu na ćwiczenia, także teraz ćwicz za mnie i za siebie ;) Dzisiaj w ogóle jestem nieżywa, intensywny weekend za mną, do tego u nas akurat popsuła się pogoda i pewnie dlatego ledwo żyję ;) Darek przyjedzie albo w ten wekend, albo następny i nie jest wykluczone, że zostanie już tu na stałe :)Wszystkie decyzje zostały już podjęte i choć to szaleństwo troszkę, to już niedługo Darka bedę miała już u siebie :)Nie wiem jeszcze czy Darek od razu zamieszka z nami, czy jednak, żeby dzieci przygotować bardziej, na razie wynajmie się jakiś pokój. O dziwo, moja mama od razu to zaakceptowała, myślę,że moi rodzice też są pod wrażeniem osobowości Darka. Wczoraj bardzo dużo rozmawiali i dzisiaj moja mama, aż cała w skowronkach była ;) O ile się orientuję cała rodzina jest już poinformowana, że jestem szczęśliwie zakochana ;) A miałam małe obawy przed Ich spotkaniem:) Czuję Dziewczyny już niesamowity spokój, wiem, że spełnioło sie moje marzenie i poznałam takiego mężczyznę jakiego chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zajebiscie:-D Masz w koncu to, czego chciałas:-D A raczej Kogos! Miłej nocy:-) Zakupy sie troche udały a cwiczen nie było ale beda od jutra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny :) Na razie to tęsknię strasznie :) Zresztą Darek tak samo, ale wiemy, że to kwestia, krótkiego czasu kiedy już będziemy razem na stałe. I to troszkę pomaga przetrwać ten czas. Kiedyś ktoś bardzo ważny dla mnie powiedział,że bardzo szybko wie się, że to jest właśnie "TO" i się nie mylił. Ja już chyba od pierwszego maila Darka wiedziałam, że jest to facet dla mnie.Mi przekonanie Darka zajęło też jednego maila. Może dwa ;) I to jest w tym wszystkim niesamowite, że po tak krótkiem czasie oboje wiedzieliśmy już, że będziemy razem. Kurcze na prawdę jestem szczęśliwa :):):) Akri🌻 Star🌻 Lost🌻 Awe🌻 I zarazm monotematyczna ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrego dnia wszystkim! Mamo bądź monotematyczna, jak najbardziej...bo taka monotematyczność baaardzo buduje... ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ciesz sie :-D Cwiczen nie było, bo spałam:-O Wieczorem musze to nadrobic. I znowu do pracy:-O Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - przywracasz mi nadzieję i wiarę w szczęście :) Trzymam kciuki 🌻 To tak , jak w piosence "Całe życie czekam na ciebie , kiedyś musisz przyjść .............." :) Twój Darek już przyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :) Na razie przeżywamy jednak katusze związane z tym, że jesteśmy od siebie 500km . Dlatego też zaraz biorę sie za "pracę" i szukam ogłoszeń na www.praca.pl ;) Darek u siebie za bardzo nie może, w domku padł Mu komputer, a w pracy się nie da. To dopiero początek wspólnego budowania naszej przyszłości i pewnie będą przed nami różne trudności. Ale z Darkiem nie boję się niczego, wiem, że mogę Mu zaufać i zawsze będę miała w Nim oparcie. Mamy też przykazanie od mojej rodzinki - " nie schrzancie tego " ;) Więc na prawdę czujemy sie zobowiązani :) ;) Dziewczyny jak u Was sytuacja powodziowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście u nas prognoza dotycząca opadów deszczu nie sprawdziła się. Padało 1, a nie jak zapowiadali 2 dni, więc fala jest dużo niższa niż prognozowana i udaje się upilnować wałów. A dziś jest super pięknie, słonecznie i bardzo ciepło - wczoraj też było ciepło, ale 3 razy padalo i było w związku z tym bardzo parno. Mamo super, że oboje jesteście zgodni, jeśli chodzi o szybkie kroki do wspólnego bycia razem. Oznacza to jedno, że oboje czujecie podobnie, oboje nie macie wątpliwości, a to już bardzo dużo. Wiadomo, łatwo nie będzie, bo to duże zmiany dla Was obojga, ale czy w życiu wogóle jest łatwo? Najważniejsze to chcieć, a tego Wam nie brakuje, więc i przeszkody pokonacie...trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ten tydzień zapowiadaja bardzo burzowy,wiec znowu jest niebezpieczeństwo powodzi :( Na szczęście pewnie słońce, też sprawi, że wszystko szybciej będzie sie osuszało . Dokładnie Akri, tak jest chcemy tego samego i dokładnie to samo czujemy. Tu nie ma żadnych gierek, niejasności - zależy nam na sobie ogromnie - wiemy o tym i oboje za dużo przeszliśmy, żeby zmarnować taka szansę. Jesteśmy nieamowicie podobni do siebie i na pewno w związku oddajemy siebie całych i dla tej drugiej osoby jesteśmy na prawdę zrobić prawie wszystko . To dobrze rokuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjka
poczytałam troszkę ten wątek-mama znalazla tę swoją milosc ale nasuwa mi sie jedno pytanie;dlaczego taki wspanialy kochajacy darek rozwiódł sie z pierwszą zoną,no chyba ze mowi -ze przez zone bo go zrobila w bambuko.ale swoją droga takich wspanialych mezow sie nie wypuszcza tak lekko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×