Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Złoty to co Ty zakobiety podrywasz ,ze mówią "spadaj" ? Oczywiście też mi sie zdarzyło ,że musiałam facetowi odmówić no ale nie była bym w stanie powiadzieć "spadaj" . Z drugiej strony to są dla mnie zawsze ciężkie chwile , bo boję się urazić mężczyznę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu trosze wyolbrzymiłem :P ;) ale nie lubię odmowy :P ;) zawsze musi być tak :P ;) choć z kwitkiem nie byłem odprawiany :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minęło tyle czasu spadłaś Skarbeńku trosze z wagi? :P ;) po soczku jesteś :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz , masz tylko nie do końca mi ufasz :P ;) Złoty muszę Ciebie zmartwić ostatnio miałam za dużo grzeszków :P ale obiecuję ,że jak wrócę do pracy będe przestrzegać tej diety ;) Ale soczek piłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ skąd ten pomysł ufam Tobie i to bardzo ❤️ Jesteś bardzo rozsądna 🌻 ze mnie słuchasz ❤️ przed pracą rano może być trosze uciążliwe robić sok :o trzeba by było wstać min. 30 min wcześniej. Nic się nie martw 🌻 napisze Ci nowy plan dnia 🌻 Robisz sobie mała drzemka w ciągu dnia :o :o To świadczy o wysokim poziomie toksyn, na pewno to się zmieni, bo ja nigdy nie śpię w dzień po to jest noc. Nie boli Ciebie nigdy kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po prostu przemęczona , za mną lata stresu i teraz to mi wszystko zaczęło wychodzić ;) Spokojnie Złoty ,za jakiś czas będę jak nówka ... tylko się zakocham :P Zmykam , miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę miłe pogawędki. :P Wiecie co? Jakoś straciłam nadzieję, że w ogóle znajdę pracę, jest ciężko, ten cholerny kryzys, ja po prostu jestem pechowa w każdej dziedzinie. :( 😭 Miejcie udany dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim! a mówiłam,że nie będę się na nic nastawiać? i dobrze, przynajmniej mniej boli ;-) ja też na 200 stronce nie napiszę nic dobrego ;-) czyli,że czekamy dziewczynki na 300 ??? może musimy szybko dopisać? ;-) Mamo- jak synuś? Lost- mam tak samo jak Ty, jeśli chodzi o pracę :-( trudno jest, naprawdę. Gdyby nie ta sezonowa gastronomia i troszkę oszczędności z odprawy z pracy byłoby ciężko, a z tyłu głowy mam już rozpoczęcie roku szkolnego i podręczniki, buuuuuu :-( Złoty- ja widzę,że Ty to jesteś specjalistą od wszystkiego...:-) miłego wieczoru wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas aniołki na bębnach grają ;) albo grzmią na facetów co nie mogę poznać się na prawdziwych kobietach ;) Witaj Rybciu :) Strasznie mi przykro , że nic nie wyszło z tym meżczyzną . Zdradzisz nam teraz więcej szczegółów ? Jednak najważniejsze jest , żebyście obie z Lost pracę znalazły. Bez faceta da sie długo wytrzymać ;) bez pracy nie bardzo . Ale zobaczycie, na 300 stronie wszyscy krzykiniemy \" hurra\" ;) Nie może być inaczej ;) A mój synek juz ok, przestały go kości i mięśnie boleć . Ale dosyć marnie sie goi to zszywane kolano. Szwy pewnie dopiero w następnym tygodniu mu zdejmą . Lost a co z tą pracą o której rozmawiałyśmy ? Też nie wypaliła ? Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo- ja bym stawiała,że te grzmoty to jednak na facetów ;-) W centrumie Polski pochmurno, ale cicho, jeszcze nie pada. Cóż ja mogę zdradzać...powiem jak było, jak na spowiedzi;-) było sobie takich dwóch, jeden kolega, którego znam 3 lata, bliski kolega powiedziałabym, młody. 25 lat.Nagle pojawiły mu się jakieś motyle w brzuchu, jeśli chodzi o moją osobę, ale na motylach się skończyło, chyba miał nadzieję na niezobowiązujący romans z mamuśką, a ja nie chcę dziękuję ;-) drugi, ( z tym myślałam,że może coś wyjdzie ;-) w stosownym wieku, po rozwodzie, z branży ;-) też znam go ze trzy lata, zawsze dobrze mi się z nim gadało...też zaczął robić jakieś podchody, jakieś poważne rozmowy o życiu....i wiecie co? k....wa , chyba jest gejem!!!! sama nie wiem, czy sie z tego śmiać , czy płakać???!!! to tyle jeśli idzie o moje życie uczuciowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosyć zasakujące zakończenie ;) Jesteś pewna ? (chodzi o tego drugiego) No wlaśnie już od jakiegoś czasu obserwuję spore zainteresowanie dwudziestoparolatków kobietami przeszło trzydziestoletnimi . To jest chyba trendy ;) Jednak ja uważam że jesli chodzi o mężczyzn w moim przypadku to pięć, sześć lat młodszy to jeszcze luzik ;) Jeśli wiecej młodszy jednak miałabym za dużo obaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewności na 100 % nie mam, ale bardzo wiele na to wskazuje.Okazało się,że nie dość,że mieszka z przyjacielem ( wiem to nie od niego ) bo jakieś tam niby finansowe sprawy to jeszcze zabrał go sobie na wczasy!!! poza tym dochodzą do mnie pewne informacje, które wiele by wyjaśniały z jego zachowania. Był trochę taki jakby chciał, a się bał, taki mało zdecydowany. W pewnym momencie pomyślałam,ze może go jakoś onieśmielam, czy cuś;-) , a potem czułam się jakbym mu się narzucała.Dziwni są ci faceci, naprawdę....trudno, nie ma co płakać nad rolanym mlekiem, widocznie to nie TEN ;-) Wiesz, jeśli chodzi o związki z młodszymi...znam parę, w której ona jest stasza 8 lat i bardzo dobrze się dogadują. Fakt, on jest już też po przejściach, w trakcie rozwodu, ale bardzo rozsądny chłopak.Ten mój też się taki wydawał, do czasu jak widać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybeczko 👄 Tak Mamuś jest mnie tez strasznie kręcą takie 40- stki ( 35-40) jestem od Ciebie osiem lat młodszy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba miał nadzieję na niezobowiązujący romans z mamuśką, a ja nie chcę dziękuję " Rybeczko ale tak 90% młodych tak ma!!!!!!!! jak nie więcej :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu ,myśle, że my już nie dożyjemy czasów kiedy homoseksualizm będzie u nas czymś normalnym . Jednak w dużej mierze homoseksualiści szukaja " przykrywki" w postaci kobiety a później żony . Te małżenstwa zwykle sie nie udają , no ale przynajmniej facet ma alibii ,że jest ok bo był w związku hetero. Szkoda tylko ,że akurat nie Ciebie trafiło . Złoty no właśnie nie zgodzę się, tez znam coraz więcej małżeństw z taką różnicą wiek na niekorzyść kobiety ;) I są to związki udane . Więc nie tylko chodzi o przygody :P A Ty jesteś tylko 7 lat młodszy :P ;) ale powiem Ci tej różnicy wieku wcale po nas nie widać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️ może tak jest :P ;) Gorzej jak facet jest starszy wtedy wiadomo z czy może mieć kłopoty :P ;) :D ale i młodzi też coraz częściej maja z tym problemy :o :o :D Prawda ja wyglądam młodo :P ;) DZIĘKUJE ❤️ :) :) :) całuje w rączkę 👄 Mam serduszko aniołka :P ;) ale jestem zbok :o :o :) walczę z tym :o :o nawracam się!!!! na dobrej drodze JESTEM :) :) :) Ja przygody nie szukam :o :o sex też odpada :o :o współżycie tylko po ślubie! :o :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty 🖐️ słuchajcie, ale ja znam kilku homoseksualistów, pracowałam z nimi i generalnie jako koledzy byli dla mnie ok, naprawdę nie mogę im nic zarzucić.Śmiem twierdzić nawet,że byli dżentelmenami, byli bardziej szarmanccy, bardziej męscy w stosunku do mnie niż nie jeden \"normalny\" facet, no ale w tym przypadku musicie mi przyznać,że jest mała różnica, tamci mnie nie podrywali ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty heheh umarłam :D Umiesz mnie rozbawić , Ty masz w ogóle jakąś kobiete ? :) Rybciu dla mnie temat homoseksualistów jest zupełnie nie znany . Nie mam z nimi styczności , oczywiście czasami widząc jakiegoś meżczyznę mogę go podejrzewać o inne preferanecje ale osobiście nie mialam przyjemności spokać faceta o innej orientacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - to Ty jesteś prawiczek - zbok? niezła mieszanka wybuchowa;-) Mamo - mnie generalnie nie obchodzi kto z kim sypia, ważne jakim jest człowiekiem, chociaż nie podobają mi się pewne ich pomysły, jak np wychowywanie dzieci,ale chyba nie chcę teraz na ten temat rozmawiać. To nie czas ani miejsce. I tak wierzę,że gdzieś tam w świecie szuka mnie ten jedyny, tylko trafić do mnie nie może, bo za często się przeprowadzam ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu za jakis czas trafimy, co prawa mi zupełnie opadły skrzydełka jeśli chodzi o panów , ale może za jakis czas znowu uwierzę , że gdzieś jest pisany facet dla mnie ... no i dla Was też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może być piwo? bo tylko piwo mam w lodówce w chwili obecnej, a do sklepu nie będę biegła, bo jeszcze i mnie coś trafi ;-) z napojów wyskokowych oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×