Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja wczoraj wypilam piwko a`konto dzisiejszej 200 strony ;) Dzisiaj posucha w lodówce , mogę świetowąć wodą ;) Oj jakbym było fajnie jakby jakiś fajnych panów walnął grom z nieba na nasz widok ;) a potem było by jak w bajce ;) ... i żyli wszyscy długo i szczęśliwie ;) :D A teraz proza życia czuję , że spalily mi się tosty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz nie wiem czy szybko mamy drukowac stronki? ;) Czy też zwolnić tempo ,żeby czasami nie było trzeba czekać do 400 strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz wizje kochana ;-) mnie też dopadła proza życia, dziecię wróciło i domaga się dostępu do kompa :-( jak nie będziecie spać to może uda mi się jeszcze pózniej zajrzeć :-) na razie do tymczasem 👄 i dzięki za wysłuchanie moich wywodów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizje to ja mam od lat ;) tyle, że to jakieś chyba fantazje z mojej strony ;) Ja to ma dobrze , nie muszę sie dzielić o tej porze laptop jest tylko do mojego własnego użytku ;) Miłego wieczoru Rybciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążyłaś kochana, walczę, ale nie wiem, jak długo dam radę ;-) Tobie też miłego i zazdroszczę Ci tego lapka. Jak znajdę tę wspaniałą pracę to też sobie zakupię, a co :-D na razie zainwestowałam w swój wygląd co nieco, na konto tego księcia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo, Rybko, Zloty, Lost gratulacje z okazji 200 stronki. Byc moze nie jestesmy jeszcze najszczesliwsi, ale na 300 stronce to juz na 100 %. Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu bardzo mi miło ze rozbawiłem Ciebie uwielbiam to robić :P ;) nie mam kobiety!! bo nie mogę!! większość się nie nadje!!! są zboczone!!! i w głowie im tylko seks!! szukam najlepiej protestantki chce należeć do kościoła Zielonoświątkowego i przyjąć chrzest :) :) :) tak przyjąć zbawienie :) :) http://iwkas.blox.pl/2006/11/Jak-przyjac-zbawienie.html Mamusiu wiesz z czym mam problemy :o :o jestem strasznie niewyżytym zwierzęciem :o :o Tutaj na topiku jestem grzeczny nie wypisuje zboczonych głupot :P ;) pamiętasz jak kiedyś napisałem CI @ o takiej koleżance z pracy!!!!! JA ciągle jestem napalony.... :o :o :( a robienie tego sobie...... JEST GRZECHEM!!!!! więc Bóg nie przychodzi do mojego serca :o :o propozycje seksu miałem ale odmówiłem :o :o :) od 2008 sierpnia się nawracam :) :) rekord to wytrzymałem dwa raz po 2 tyg. .....( za pierwszym razem przyszedł Bóg do mojego serca) a teraz 4 dzień bez..... :P :P :) MUSZE WYTRWAĆ!!!!! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka!!!!!! jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. Ew. Mateusza 5:1-48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff;) Mnie już czeka zakup nowego egzemplarza , tego już z deko sfatygowałam . Mały go dostanie a ja za jakiś czas kupię sobie nowy sprzecik . No i każdy będzie miał już u nas swobodny dostęp do netu . Ja jedynie zahaczyłam jakiś czas temu o fryzjera ;) Z ciuchami w to lato muszę przybastować, odchorowuję samochód ;) No i niestety powoli bedzie trzeba mysleć o szkole . To jest prawie niemożliwe , ale właśnie zaczyna się u mnie trzecia burza .Idą jedna , za drugą ciekawe czy te gromy pomogą panom? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jestem grzesznicą :P Złoty ale mam też wiele zalet ;) A Ty wiesz ,że tutaj to możesz byc tylko grzeczny ? ;) Witaj Moniko :) No nic , wszystkie zaczynami od nowa :) Ale na pewno za ktoryms razem się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka słodkowodna Złoty - to Ty jesteś prawiczek - zbok? niezła mieszanka wybuchowa nie jestem prawiczkiem :o :o ale chciałbym być :o :) :) :) Cześć Moniczko ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Kochana Mamusiu będę bardzo grzeczny :P ;) całuje piękne opalone stopeczki :P 👄 ;) kiedyś dużo pisałem zboczenie-erotycznie :o :o np: na topiku Damska MASTURBACJA( mieszko i wiele innych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalej sobie Złoty gdzieś indziej ;) A u nas to porady dietetyczne tyko ;) Jak zniknę to mnie burza od netu odcięła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na koniec dnia mała ciekawostka . No cóż, NK jest na prawdę skarbnicą wiedzy ;) Tomek zszedł się z żoną .I tak się zastanawiam czy on w ogóle był po rozwodzie ? Następnym razem chyba będę prosić papiery rozwodowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze na koniec dnia mała ciekawostka . No cóż, NK jest na prawdę skarbnicą wiedzy Tomek zszedł się z żoną .I tak się zastanawiam czy on w ogóle był po rozwodzie ? Następnym razem chyba będę prosić papiery rozwodowe . PIĘKNIE!!!!!! Tomek chyba szukał tylko seksu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko jeszcze zaznaczyć, że trafiłam poprzednio w 6000. post. ;) Chyba należy mi się za to jakiś prezent. :P (Żart :P) Teraz już naprawdę zmykam. Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost przyjmij bukiet kwiatów ode mnie z okazji 6000 wpisu ;) 🌻🌻🌻🌻🌻 Skąd wiem , że Tomek wrócił do żony lub ona do niego ? Mam go wśród znajomych i wczoraj wrzucił fotki, zawsze było widać, że robił sobie sam. Na tych nowych fotkach było widać ,ze robił je ktoś i to mnie zaciekawiło . Co prawda na wszystkich był sam ale zajrzałam do jedo eks (?)Całkiem niedawno ona niby zaprosiła go do znajomych, stąd wiedziałam jak wygląda . Zresztą nazwiska raczej się nie zmienia po rozwodzie . No i na tych jej fotkach zobaczyłam ,że ostatnie wycieczki spędzili razem , na jedenj fotce stoja objęci więc wszystko jest jednoznaczne . Tyle ,że nie wiem czy to wielki powrót czy Tomek coś ściemniał . Chociaż nie sądzę,spędzał u mnie dużo czasu , mieliśmy kontakt od rana do wieczora , poznałam jego znajomych . Myślę, że sprawy z domem sprawiły, że wrócili do siebie . Tyle ,ze bardziej wściekła bym była gdybym z Tomkiem była od długiego czasu , zaangażowana i wywinął by taki numer . A nie rzadko sie cos takiego spotyka . Ale może uda im się odbudować swoje relacje , maja razem córkę i może będzie miała pełną rodzinę . Złoty nie dramatyzuj ;)Na 100% nie chodziło mu tylko o seks . Tomek był wyjątkowo grzecznym facetem :) Lost nie stawiaj na singielstwo , myślę ,że Tomek wtedy był rzeczywiscie sam. Tylko w momencie kiedy zaczął z eks się spotykać, coś się zaczęło miedzy nimi dziać, to zamiast mi ściemniać o nadmiarze pracy i braku czasu powinien powiedzieć mi prawdę . O to mogę mieć tylko do niego pretensje. A tak w ogóle to jeszcze kilka dni temu odzywał sie do mnie codzinnie . Wczoraj ja się odezwałam, chciałam sie dowiedzieć co i jak ;) i cisza , nie odezwał sie do mnie w ogóle . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaczki! No już dobrze, jak nie macie nic innego to przyjmę ten bukiet i całusy, żeby nie było, że jestem pazerna. :P :D Z tym Tomkiem to wyszła historia jak z telenoweli, swoją drogą Ty to masz pecha do tych facetów. :( Rozumiem, że może zechciał wrócić do żony, ale czemu nie umiał się do tego przyznać? :o Dlatego właśnie będę już zawsze singlem, szukałam kogoś uczciwego, a takich już na tym świecie nie ma. :( Miłego dnia, u mnie termometr wskazuje blisko 40 stopni w słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Jak przyjedziesz to jeszcze poczęstuję Ciebie czekoladkami ;) Dziwnie mi troszkę z tym co zobaczyłam .Kidyś spytałam się Tomka,czy mógłby wrócić do eks a on mi powiedział ,ze nie , że za dużo sie stało . Jak widać nie . Wydaje mi sie,że to częściej panowie zmieniają decyzje, łatwiej im wrócić .Często potem żyją z nieszczęśliwych małżeństwach bo przecież oni sami ani żony nie zmienią się już .A kiedyś z jakiś powodów sie rozeszli . Tylko nie wiem dlaczego ja mam pecha na takich trafiać ?:) To już trzeci raz . Nie byłabym w stanie zejść sie ze swoim eksem . Po pierwsze nie wierzę w zmiany, po drugie jest już dla mnie obcym człowiekiem . Jeśli postanowiłam odejść od męża , zakończyć to małżeństo to byłam na 1000% tego pewna i wtedy powrotów już nie ma . Lost są uczciwi :) Mało ich, ale są:)Zaczniemy ze świecą szukać , może to da efekt ;) U nas nie ma słońca i jest przyjemnie chłodno chyba .Ale w mieszkaniu nie idzie wytrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×