Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Gość jeśli to tennn
I to własnie tłumaczy jego postepowanie - chciał potrzymać dwie sroki za ogon- tak na wszelki wypadek - ale wiadomo kłamstwo ma krótkie nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak to na prawdę wygląda. Nie sądze, żeby z eks mu wyszło jeśli kierowały się nią pobudki finansowe . Myślę,że za jakiś czas może się okazać ,że Tomek bedzie chciał do mnie wrócić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
przyjmiesz Tomka z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
czy warto tak unosić się duma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze już szans po takiej akcji ,żeby być z mężczyzna , który jest jak chorągiewka . Jednego dnia jest z jedną kobietą drugiego już z inną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
dać mu szanse może się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
masz chyba racje bo później jeszcze bardziej możesz się "sparzyć" Rich pisze do Ciebie? chce się spotkać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
Rich wydaje Ci się ze to Ten? :P ;) Jest w Twoim typie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
to jest pudło :P ;) a kto to zloty pierwszy raz słyszę? :) :) Mamo nie możesz odpowiedzieć na moje pytanie wszystkie tu jesteśmy ciekawe :P ;) wcześniej pisałaś czy Pan CI się podoba :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam przekonania do pomarańczowych nicków ;) wietrze jakiś podstęp ;) a było tutaj tak spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
mamo - ja mam zupełnie takie samo odczucie jak Ty - to ten sam styl pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel jest
Masz racje było spokojnie :o :) tez nie ufam pomarańczkom bo sieja zamęt i się wrednie podszywają :o :) sam nie raz byłam tego ofiarą :o :o :) chyba się zaczernię :o :) :) Mamo nie lubisz mnie? :( :( :( nie odpowiesz mi na pytanie? :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wróciłam z 1,5 godzinnego spaceru, chyba za krótko spaceruję, ale nie daję rady dłużej, bo robi mi się ciemno przed oczami. To nie są takie spacery stopkami, tylko dość szybkim krokiem (jak na mnie, bo dla Was zapewne byłoby to wolniutko, ale dla mnie...). Widzę, że dostałaś jakieś wieści od Tomka, heh. Faceci to mają fantazję, ale nie mnie go oceniać. Miłego wieczorku. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobasz mi sie
MalutkaTaka ale nie za mocny makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty wracaj do swojego nicku i nie siej zamętu , ok ? Lost ja też dzisiaj dużo na dworzu siedziałam a właściwie spacerowałam tyle że z kolei bardzo wolniutko ;) Tomek zaprosił mnie na kawę:O po mojej odmowie chyba się obraził :D Cholerka zastanawiam sie co sie dzieje z ludzmi ?:O MalutkaTaka - miejsce dobre - jak każde inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, Ty natomiast wybrałaś świetne miejsce żeby zaprezentować przed całym forum swoją osobę. Gratuluję pomysłu oraz odwagi i życzę powodzenia. :P Tomek nie może mieć Ci za złe odmowy, w końcu to uzasadnione po tym co zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zdzirowato
Malutka umieszczać tak fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, jeszcze troszkę i wszystko minie. :) Złoty, wyjdź z ukrycia. Widzę, że już Ci się znudziło bycie grzecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) :) :) ktoś mnie wołał ;) Lost ❤️ Mamuś ❤️ :) :) coś czuje, ze Mamusia mnie nie lubi :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty nie nawróci się , nie ma na to szans ;) Jakoś zdołowała mnie ta cała sytuacja , na prawdę miałam dobre zdanie o Tomku ,do pewnego momentu ale teraz to już powalił mnie na kolana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnam się w jej imieniu wypowiadać, jednak sądzę, że Mamusia Cię lubi w takiej grzeczniejszej wersji i tego się 3majmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×