Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Akri najgorsze jest to, że jak sie z kimś mieszka to nie da się ignorować róznych zachowań. Trzeba podjąć decyzję i odciąć się od tej osoby inaczej, żyjąc tak latami człowiekowi psychika wysiada. Dokładnie tak jak pisze mamka, traci się radość życia. Mnie też w pewnym okresie życia wszystko przestało cieszyć. Mamka na pewno nie będzie Ci łatwo, tym bardziej, że mieszkasz za granicą i jeszcze rzeczywiscie masz Maluszka w domu. Rodzice mieszkaja w Polsce, nie możesz do Nich wrócić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - zgadzam się z Tobą - ja pisałam o ignorowaniu podszywaczy :P :P tylko wpadło po kolejnych postach i tak zinterpretowałaś :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka1978
Nie mam rodzicow :-( Nie mam zbytnio gdzie wrocic. z ta psychika rzeczywiscie tak jest.Zatracilam gdzies sama siebie a zawsze mialal tyle energii..Nie chce czuc sie jak nic nie warta osoba,ktora nie potrafi wziac zycia w swoje rece..A moze tak rzeczywiscie jest..mam taka pustke a jednoczesnie taki metlik w glowie,ze zwariuje chyba wkrotce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne w tej chwili czujesz się jak w jakiejś pułapce, bo jesteś poza krajem, bez bliskich, domyślam się, że nie pracujesz, ze względu na małe dziecko i do tego w nieszczególnym związku. Trudno coś Ci doradzić, ale nie myśl w tej chwili tak, że jest to sytuacja bez wyjścia i nic dobrego Cię już nie czeka. Jeśli jest tak, że nie pracujesz, to facet zdaje sobie sprawę, że niewiele możesz i pozwala sobie ponad miarę. Choć to tylko świadczy o nim. Wiesz, czas szybko leci, dzieciaczek rośnie. Będziesz mogła zacząć pracować, a jak finansowo się uniezależnisz, będziesz mogła rozważyć, co dalej począć ze swoim związkiem. Może to jest światełko w tunelu, którego teraz nie widzisz... Najważniejsze - to nie poddawaj się pesymizmowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamka 🌻 Wpadaj do nas , tu zawsze znajdziesz przyjacielską duszę , trochę optymizmu i dobrej energii :) W chwilach zwątpienia rozmowa naprawdę potrafi pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny:-) Lost - sprzetu nadal nie ma 😡 Mama - ja tez wczoraj wczoraj poszlam spac niedługo:-) Witaj Mamka1978 :-) Dziewczyny poznalam wczoraj pewnego faceta i ciagle mi pisze smsy jaka jestem fajna, mam niebanalny usmiech:-D i w ogole takie bzdety ze szok:-( Szkoda ze facet mi sie nie podoba, bo tylu komplementow w zyciu jeszcze nie slyszalam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice poszli było bardzo miło.Jestem tak opita i objedzona, że pewnie nie wlezę na steperek ;) Star- komplementy zawsze poprawiaja humor :) Tylko ja to mam zawsze obawy, żebyś nie skomplikowała sobie i tak już skomplikowanego życia. W końcu znajdziesz faceta dla ktorego Ty będziesz ważna i on stanie sie ważny dla Ciebie. I co wtedy ? Mamka- przykro mi bardzo, że nie masz juz rodziców. Zawsze łatwiej było by rozpocząć " nowe życie". Chociaż patrząc na moje doświadczenia mogą też takie sprawy utrudnić . Ty piszesz dokladnie to samo co ja bym napisała 3, 4 lata temu . Dokładnie miałam te same odczucia, ale w którymś momencie byłam zdeterminowana do tego, żeby powalczyć o sobie i szczęśliwe dzieciństwo dzieci. Przede wszystki musisz zobaczyć czy bedzie Cie stać utrzymać siebiei synka. Mieszkając poza Polską, na pewno jako samotna mama otrzymasz większe świadzenia niż w Polsce ( tu nie ma w sumie żadnych) Nie masz na prawdę tam żadnej przyjaciółki, bliższej osoby ktora na początku mogła by Ci pomóc ? Jeśli sie zdecydujesz na odejście , dasz radę na pewno, często nam się wydaje, że nie mamy już sił na nic, a one przychodzą i tak w jakimś momencie. Kobiety zdeterminowane potrafią wszystko ... uwierz w to . Awe - dokladnie, rozmowa zawsze pomaga. A kiedys byłam taka skrytą osobą :) Teraz skonczyc gadać nigdy nie mogę ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno tez wrocilam z imprezki i jestem objedzona i opita, ze chyba dzis nie pokrece:-( Nie dam rady po prostu. Mama nie bede sobie komplikowac z tym facetem na pewno zycia, bo on mi sie kompletnie nie podoba:-( Nic a nic. A swoja droga to chcialabym poznac kogos dla kogo bylabym wazna a On dla mnie. Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo jak Mamka nasluchalam sie od meza tyle chamskich słow, ze mam Go juz gleboko w dupie! Na razie nie mysle o rozwodzie, ale tak w ogole to na razie to nie zaprzatam sobie nim glowy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową Osobę. :) 🌼 Mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży. :) Mamo, troszkę odsapniesz i na pewno przyjdzie chęć na stepperek. :) Starrr, zadzwoń lub napisz do tych ludzi i zapytaj czy w ogóle wysłali Twoje cudeńko. Ja pojechałam na zakupki, nabyłam jedną fajną bluzeczkę w nietypowym kolorku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też odpuszczam ćwiczenia. Jeszcze się dobijam wlaśnie piwkiem ;) Na pewno łatwiej było by Ci podjać wtedy decyzję, ale też dopiero wtedy Twoj mąż mógłby zacząć walczyć, niekoniecznie o Ciebie . Na prawdę różne historie slyszałam i wydaje mi sie, że najlepiej zawsze zakończyć jeden związek a dopiero wtedy zacząć kolejny. Chociaż, patrząc na moje życie i moje "przygody" to znalezienie nowego partera nie jest prostą sprawą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - no wlasnie dzwonilam w piatek ale za pozno bo do 15 pracuja. Zadzwonie na pewno w poniedzialek. Facet pisze smsy bo chce zadzwonic:-) Kurcze - czemu On mi sie w ogole nie podoba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr, zważywszy na Twoją sytuację to chyba lepiej, że Ci się nie podoba. :) Tak będzie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - Twoja sytuacja jest o tyle "łatwiejsza", że nie mieszkacie razem i możesz się odciąć - Mamce nie zazdroszczę :( Hej Lost :) nie dam rady dzisiaj ćwiczyc to pewne :) Ale nic to, jutro podwójna dawka ;) To już takie wiosenne zakupy ciuchowe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nadal bedzie mnie meczyl, to powiem mu ze moze byc moim kumplem. Wtedy sam sie zmyje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, Mamo, jak jeden raz sobie odpoczniesz to nic się nie stanie, Ty i tak dużo ćwiczysz. :) Wiesz co, sama nie wiem czy wiosenne, ta bluzeczka jest sweterkowa, ale na pewno na duże mrozy by się nie nadawała. Chyba zostanie na wiosnę. Właściwie to pojechałam z myślą o kupnie spódnicy, bo w przyszłym tygodniu mam wyjście i powinnam być elegancka, ale nie było nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim celem jest znalezie takiej pracy, zebym mogla sama z dzieckiem mieszkac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - to jest zawsze wyjście, jeśli facet ma coś innego w zamiarze a usłyszy o kumplowaniu to rzeczywiście szybko go nie ma ;) Ostatnio kilka razy zastosowałam ten sposób - podziałał . Lost - dzisiaj zdecydowanie nie dam rdy :) Nie chce mi się w sumie :) Jakaś większa uroczystość Cie czeka ? Czy spotkanie firmowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczne po wakacjach bo na razie musze pracowac gdzie teraz pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym mieszkaniu na pewno nie bede mieszkac, jesli zdecyduje sie odejsc od meza. Moge mieszkac w domu u rodzicow lub jesli bedzie mnie stac - wynajmowac mieszkanie. Wolalabym wynajmowac na razie. Dlatego musze duzo zarabiac:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, to wyjście prywatne. :) Starr, teraz bardzo ciężko znaleźć coś nowego i żeby jeszcze dobrze płacili. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to jest zawsze najtrudniejsze- gdzie mieszkać po rozejściu się z mężem czy partnerem. Ja miałam komfortową sytuację, swoje mieszkanie i pracę, która pozwala nam w miarę spokojnie żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - napsizesz coś więcej ? :) Z mężczyzną ? :):):) Pamietasz o umowie, załatwisz sprawę z pracą i zaczynasz próbować z mężczyznami ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie wiem ze bedzie ciezko :-( Wiec na razie o tym po prostu nie bede myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×