Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

No ja mam podobnie, ale co na to poradzę. To taki bezsens myśleć o kimś, kto ma Cię w d..., może nawet nie zauważył nigdy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jednak jest, co z tego, że Tobie się nie podoba? :) Też bym chciała żeby tak mnie ktoś komplementował. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - nastepny adorator sie znalazl - ale tez mi sie nie podoba:-( Juz naprawde papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh, może któryś w końcu się spodoba. :) Ja nie mam tego problemu, bo nie mam adoratorów. :( Leć spać. :) Kolorowych. :) 🌼 I uszy do góry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiani
Macie dość pisania o problemach na forach gdzie was tylko krytykują? zapraszam na nowa powstała stronę www.nierozumiani.cba.pl Kultura przede wszystkim wejdź nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost, Star straszne smuty Was wczoraj ogarnęły. Na necie bardzo łatwo znaleźć adoratorów, klawiatura, jak papier wszystko wklepie - ale jak przychodzi zo znalezienia na prawdę prawdziwych adoratorów w życiu realnym, to niestety nie jest już to takie łatwe. Ale trzeba próbować a nie wzdychać do kogoś kto był pół roku, czy rok temu . I tak na prawdę zupełnie sie go nie znało. Awe - witaj niedzielnie :) Złoty - Ty też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, Mamo. 🌼 Mamo, te myśli po prostu są i ja nie umiem się ich pozbyć, a próbowałam. :( Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - tylko szkoda na to rozpamiętywanie Twojego życia. Czas niestety szybko leci. Złoty - dla faceta kwiatka ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, ja to rozumiem, wiem o tym, ale to silniejsze ode mnie i nie umiem z tym już walczyć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - walczyć się pewnie nie da, bo próbując nie myśleć i tak myślisz o tym( rozumiesz o co chodzi? :) )Ale tak jak napisała Star - żeby zapomnieć o kimś czasami dobrze jest poznać kogoś innego . A tu jest zawsze szansa, że z tego coś wyniknie . Złoty- wczoraj nawalilam, bo mi sie nie chciało ćwiczyć :P Ale dzisiaj nadrobię to ze zdwojona energią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost zacznij po prostu poznawać innych kolegów - to samo przejdzie nawet nie będziesz wiedziała kiedy . Złoty- chwile szaleństwa każdemu są potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, u mnie się już nigdy nic nie zmieni, podjęłam decyzję, że będę sama już zawsze, aż do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - oczywiście, że można podjąć taka decyzję, ale życie w pustce i wzdychanie do wyimagowanego kolesia jest marnotrastwem czasu o przede wszystkim życia. Oczywiście nie mogę "uszczęśliwiać" Cie na siłę dobrymi radami- każdy wie co jest dla niego dobre .... Tyle czy Ty czujesz sie z tym postanowieniem szczęśliwa ? Bo mi sie wydaje,że nie bardzo .... Akri - witaj :) Pewnie "Zacisze" ogladasz. U mnie właśnie bajki lecą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pewnie zawraz wszyscy wezmą sie za obowiązki ;) Akri - ale to chyba wywiad sprzed kilku lat. Kożuchowska ma teraz chyba krótkie włosy ? Chyba pojadę sobie nad morze, wiosna za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak MAmo - bo to są stare powtórki, Malgosia jeszcze tu nie była mężatką, Golcowie i Krolikowscy mniej dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×