Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej Star :) Pewnie przez pogodę sprzęcik nie dojechał. Jeśli wszedzie wiało tak jak u nas, to pewnie kurierzy za bardzo w trasy dzisiaj nie wyruszali. Ja po poludniu nieżywa byłam, chodziłam od kąt w kąt, co chwilę przykladając głowę na krótką drzemkę ;) Teraz troszkę przy ćwiczeniach się rozruszałam . Wiesz, ja to sobie myślę, że jeszcze Twoje małżeństwo ma szansę . Tyle, że pewnie musiałabyś wszystkich kolegów wykasować. I mimo wszystko Twój mąż dobrze by było, gdyby był na miejscu . Miłego wieczoru :) Ps. Kodów nie ma :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to tu nie chodzi o kolegow. A poznac zawsze kogos mozna, przeciez nie trzeba z tym kims sie umawiac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star- nie wiem co mam Ci napisać . Po prostu dopóki nie podjęłam decyzji o rozwodzie, nie poznawałam, nie spotykałam się z żadnymi kolegami . Dopóki widzałam sens walczenia o to małżeństwo to robiłam to. Jak już straciłam nadzieję, zaczęłam czynić kroki do rozwodu i zakończyłam to małżeństwo . Ale dużo osób, mimo wszystko szuka nowych partnerów jeszcze będąc formalnie w związku. Ja sumie też miałam faceta jak jeszcze oficjalnie byłam mężatką tyle, że czekałam na sprawę i nie mieszkałam już z eksem . On też już był ze swoją obecną żoną...Chiciaż tak na prawdę nie wiem kiedy ona sie pojawiła. Na pewno jeszcze mieszkaliśmy razem . Dzisiaj nie miałam nawet za bardzo sił poćwiczyć, tylko pół godziny dałam radę i poległam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja z nikim sie nie spotykam, a ten co mi sie podoba mieszka daleko i nigdy nic z tego nie bedzie:-( Mama a co sie stalo z tym Twoim facetem? Ja tez jeszcze dzis nie krecilam:-( Ale mam nadzieje ze pokrece choc pare minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musieliśmy sie rozstać. Wspominałam o Nim na początku topiku. Dzielila nas spora odległość byliśmy ze sobą rok i trzeba bylo podjąć decyzję- co dalej? No i w ty momencie wszystko sie sypnęło i w sumie teraz z perspektywy czasu myslę, że dobrze, że tak sie stało . Czasami jak ktoś kocha za bardzo też jest niedobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było jedyne wyjście, ale nie chciał ze względu na swoje dzieci . Bardzo je kochał. Zresztą tak jak pisałam , dobrze sie stało, że to się rozpadło. Star, zmykam , milego wieczorku i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Lost :) W sumie brzydko u nas nie jest, tylko wieje, ale jest szansa na słonko ;) Chyba, że zaraz ten wiatr chmury przywieje :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego! Było pochmurno, teraz przebiło się słońce. Wiatr się uciszył, na plusie 4 stopnie. Ogólnie - nie jest najgorzej. {kwiatek] ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadal nie mam sprzetu 😡 Dzwonilam do nich a oni powiedzieli zebym do DPD zadzwonila:-O No sorry ale ja to u nich zamawialam i jak jutro nie dostane to chce kase za sprzet. Zimno u nas jak cholera a dzis mam synka basen i strasznie mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nadal nie mam sprzetu 😡 Dzwonilam do nich a oni powiedzieli zebym do DPD zadzwonila:-O No sorry ale ja to u nich zamawialam i jak jutro nie dostane to chce kase za sprzet. Zimno u nas jak cholera a dzis mam synka basen i strasznie mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star troszkę cierpliwości :) Chociaż też by mnie pewnie strzeliło ;) U nas też zimnica, a ja jeszcze jestem daleko w polu :O Skończyły się ferie, zaczęła proza życia ;) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam to w niedziele 21 lutego a juz jest marzec 😠 Milego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to strasznie długo. To rzeczywiście dzwoń do osoby od której kupiłś sprzęt i to w jej gestii leży wyjaśnienie, gdzie się on zapodział. Jeśli oczywiście został wysłany. Albo zwrot kosztów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie mogłam wysyłać, cały czas złe hasło wyskakiwało. Czy juz nie ma tych kodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu poszło ! Hura, już myślałam, że znów muszę nick wymyślać :( Starr- często sprzedawcy nie mają na stanie oferowanego towaru i potem tak długo to trwa, zanim sami sprowadzą i wyślą. Sprawdź, czy poszło na dobry adres i postrasz trochę, że zrezygnujesz z zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piatek wyslali paczke a u kuriera juz jest bo mozna w necie sprawdzic gdzie jest paczka. Spr wczoraj bo dzis nie mialam czasu, teraz wrocilam z basenu. Zreszta nie wiem jak sie spr, bo to nie ja sprawdzalam:-) Kurcze wczoraj i dzis nie krecilam:-( Ale moze jeszcze dzis mi sie choc troche uda. Na basenie zamiast plywac to na biczach siedzialam ale i w saunie bylam:-) Dzis zamiast czekac na synka to i ja weszlam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znaczy, że to problem kafe. Raz puszcza raz nie posty i wybija, że hasło niejest poprawne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star kiedyś sprawdzałam gdzie jest kurier. Jakiś kod musisz mieć o ile pamiętam. Choć pewnie co firma to inne obyczaje, a paczka jutro może już będzie :) Ja dzisiaj troszkę poćwiczyłam i pokręciłam, nie chce wybijać się z rytmu ;) Akri - może juz uporali się z problemem, zaraz sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, ale mnie wczoraj rano nie wyszła łapka jak do Was machałam i dlatego napisałam "brzydko". Nie chodziło o pogodę. :) To mi jakoś nie przeszkadza. :) Ja też nie kręcę ostatnio, troszkę tańczę w domu wieczorem żeby polepszyć kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hej Lost :) U nas na prawdę było brzydko.Jeszcze wieczorem zaczęła sie śnieżyca, w nocy przyszedł mróz i dzisiaj nie dość, że jest znowu biało to jeszcze jest lodowisko ;) No widze, że tylko ja jetem taka wytrwała z kręceniem ;) Dziewczyny do hulania - takiego.... czy takiego ;) Jedno i drugie jest bardzo przyjemne ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ! Wreszcie kupiłam sobie tulipany ,w dość oryginalnym kolorze - fioletowym ;) i mam trochę wiosny w domu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×