Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo a mi kwiatka nie dałaś!!!! :o :( jest przedwiośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - masz cały bukiet :D ;) 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj - jak dziś wiosennie na topiku się zrobiło: kwiatuszki, kwiatuszki i nawet piękna czerwona róża dla Mamy! Tak - Mamo dziś lepiej, farmakologią się wspomogłam. Dziś u nas było naprawdę bardzo ładnie i chyba z 8 stopni. A wieczorem zaczął padać deszcz - tak, że znikają resztki brudnego śniegu. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty :) dziękuję za róże ... na prawdę wiosennie sie tutaj zrobiło ;) Star - jak przyjdzie sprzącik pochwal się jak się na nim ćwiczy :) Ja jak na razie jestem wytrwała i codziennie ćwiczę. Odpuściłam sobie tylko w sobotę. Zaraz mnie czeka hulanie ;) Akri- ja myslę,że już wszyscy z wytęsknieniem czekają na nadejście tej prawdziwej wiosny. Długa ta zima była i kto wie czy jeszcze nas nie zaskoczy ;) U nas mimo, że potem świeciło słonko, to wiało potężnie, ale to dobrze troszkę osuszy te kałuże. A ile jeszcze u nas śniegu zostało... Dobrze, że już lepiej sie czujesz, ja też wczoraj miałam fatalny dzień ale tak jak Tobie, mi też przeszło . A teraz idę pokręcić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się ta piosenka :) Jeszcze nie podusia ;) Siedze w wordzie i uczę sie robić tabele . W sumie proste to jest, nawet nie myślałam, że aż tak ;) Miłego wieczorku i spokojnej nocy, jakbym nie zajrzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe słowa, ale chyba nie do końca troski mnie opuściły, bo wiem, ze prędzej czy później będę szukała czegoś innego, ale póki co niech będzie jak jest. Widzę, że u Was też wiosenna atmosfera. Jak ja uwielbiam zapach nadchodzącej wiosny. :) 🌼 Pozdrowionka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost ale najważniejsze, że na razie praca jest. Jednak jeśli wiesz,ze jest to sprawa tymczasowa to rozgladaj się, czy po portalach z pracą czy gazetach. Może uda Ci się znaleźć w międzyczasie prace, która będzie bardziej pewna. Wczoraj ogladałam prognozę pogody i na południu zapowiadają temeratury dochodzące do 10 C a u nas w granicach 0 C . Więc gdzie tu sprawiedliwość? ;) Wy juź piszecie o wiośnie, a u nas jeszcze nie tak do końca, poszła zima do morza ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słoneczka dziś brak :( ale choć ciepło jest, bo 9 stopni :) Mamo i do Was przyjdzie wiosna, już bliżej do niej niż dalej 🌼 Dobrego dnia!zen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie też brak słońca -pewnie za dużo wysłałam do Mamy ;) Ale i tak pachnie za oknami wiosną :) Dla Was ode mnie 🌻 👄 ❤️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) A u nas dla odmiany są małe przebłyski słońca :) Tyle, że temperatura bardziej bliska 0. Ależ Wam zazdroszczę tego ciepła😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) Mama jeszcze nie dostalam sprzetu niestety. Pewnie jutro. Kurcze, wczoraj nie krecilam, bo strasznie spac mi sie chcialo:-( Dzis juz musze na pewno! U nas taka sobie jest pogoda. Rano snieg padał. Ja wiosny na razie nie widze:-) Ale jak na razie nie pale:-) Musze wytrzymac. Nawet mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Star :) Ja właśnie przed chwilą troszkę kręciłam :) Teraz jeszcze mam więcej czasu z powodu, więc mogę więcej czasu na ćwiczenia poświęcić. Naśmiałam się z synka ;)Kółkiem kręcę na gołe ciało i pierwszy kontakt z nim jest nieprzyjemny, więc krzyczę : "UUuuu zimne" A synek na to: "Musi być zimne dla gorącej dziewczyny " :D:D:D Rozśmieszył mnie tym do łez ;) Ale dla Ciebie to przede wszystkim gratulacje za wytrwałość :) Może uda się tym razem na stałe rzucić palenie ?:) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnego masz Mama synka :-D Ja jeszcze dzis nie krecilam ale musze i to NA PEWNO!!! Mama lepiej moze nie gratuluj bo az sie wstydze:-) Tyle razy juz tu rzucalam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Wszystkich ❤️ Mamuś 👄 gołe... hmmmmmm.... ;) czym kręcisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - umówmy się tak. Będę Ci gratulowała, każdego dnia, który będzie bez papierosa. Tylko musisz się tutaj meldować ;) Tylko zastanawiam sie co będzie jak zapalisz ? Hmmmmm przydała by się jakaś kara :D ;) Mały ma takie teksty, że ja czasami ze śmiechu na podłodze leże;) Nie wiem skąd on to bierze, ja aż tak wygadana na pewno nie jestem :P Złoty -oj, nie winkaj ;) Na pewno, jakieś części garderoby mam na sobie jak kręce hula- hop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie kręciołkam. :( Muszę, ale nie mam siły, bo wracam tak późno. 😭 Starrr, zbierasz gratulację za każdy dzień bez faja, za każdy wypalony papieros odkładasz do skarbonki (świnki) 10 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lost :) Ja na razie jestem wytrwała, co wiecej na prawdę coraz lepiej idzie mi to kręcenie :) Już teraz wpadłam chyba w nawyk, ale czas na ćwiczenia musi się znaleźć. Bodajże od 1,5 miesiąca właściwe codzinnie ćwiczę. Tobie też można gratulować- juz 231 dni bez papierosa za Tobą :) A na ćwiczenia może jak przyjdzie ta prawdziwa wiosna znajdziesz siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi tak gadacie, to nie moge palic:-D Lost masz racje z tym wrzucaniem kasy.Szkoda ze nie wrzucalam sobie za kazdy dzien, co nie palilam:-(:-( Ale i tak wydaje od razu na cos innego:-D Teraz to juz sie chyba nie oplaca. A Ty Lost tak robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale jeszcze dzis nie krecilam. A tak gadalam ze bede. Musze jeszcze dzis to zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj pokręciłam troszkę więcej :) Star, ja sobie za część kaski kupiłam fajny rower i stepper. A przez przeszło rok zaoszczędziłam coś ok 4 tyś . Więc może to Ciebie zmotywuje :) Odkładaj, a potem kup sobie coś co sprawi Ci dużą radość :) Też zmykam, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr, mnie chodziło, że to by było 10 zł za karę, że nie możesz ich wydać na przyjemności. ;) Ja nie odkładałam do świnki, ale wiadomo, ze na koncie zostało wtedy więcej pieniążków i też w między czasie nabyłam stepperek oraz pewnie sfinansowałam część zachcianek kosmetykowych. :) Tak, Mamo, może bliżej wiosny dni będą dłuższe i więcej się będzie chciało. Na razie wróciłam do dietki. :) Milutkiego dzionka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×