Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

W przerwie filmu wpadłam się pzrywitać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-) Dzis sie nie pluskalam tylko synek:-) ale za to 2 razy krecilam dzis:-) Widzialam ten tel i nawet fajny jest tylko strasznie maly. I tak przedluze umowe bo bede miala 2 razy wiecej min a tel tylko 50 zl bedzie mnie kosztowal:-) To moge miec 2:-D Za duze buty zamowilam:-( Teraz musze je odeslac:-( I znowu na drugie czekac. Rozmiar moj ale widocznie inna rozmiarowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, teraz mam więcej czasu, niż jeszcze niedawno i częściej taka nostalgia człowieka dopada. To prawda, że częściej myśli się o tym co było, jakieś podsumowania się robi, myśli się - jaka będzie przyszłość. Może to domena wieku, świadomość - jak szybko wszystko przemija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star troszkę stracisz kaski na te nadprogramowe wysyłki ... a jak Twoje niepalenie ? :) Nie chwalisz nam sie ostatnio czy trwasz w postanowieniu czy poległaś z kretesem ;) Akri ja tez łapię się na tym,ze wracam do przeszłości ale tej sprzed małżeństwa i po małżeństwie. Nie rozpamietuję co poszło źle, nie analizuję tylko staram się pamiętać te wszystkie dobre wspomnienia . Myślę, że rzadko kto myśli do przodu, za bardzo nie idzie tego przewidzieć. Za to wspomnienia zawsze są w nas i myślę, że każdy dojrzały człowiek ma juz świadomosć przemijania. Dlatego uważam, że należy to życie przeżyć tak, żeby za 20, 30 lat było w nas jak najwięcej dobrych wspomnień a nie jakaś pustka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star mój młodszy synek też by tylko gości przyjmował . I sam chodził po domach ;) Już na wekend zaprosil kolegę, a najlepiej by było gdyby przyszła cała grupa z przedszkola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pale:-D Nawet 1 fajka od tego ostatniego nie zapalilam:-D No wlasnie na te buty to ja sporo strace:-( Ale gdzies czytalam zeby tej firmy nr mniejsze zamawiac i zmylil mnie facet z allegro. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym ja dziś pierwsza? Witajcie - znowu zimowo. :( Pada, pada, śnieg. Mam nadzieję, że to ostatnie podrygi zimy. Chcę wiosnyyyyyyyy!!! Mimo wszystko słonecznego dnia, tym bardziej, że za kilka godzin zaczynamy weekend :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Rano odcieli mnie od internetu ;) Akri, u nas też zimowo, co chwilę są śnieżyce i za diabełka nie widać wiosny :( A dopiero przed nami znowu powrót dużych mrozów :( Do wekendu zostały ( przynajmniej mi ) 4 godziny - więc nastrój tak czy inaczej z każdą minuta co raz lepszy ;) Awe - o której masz gości ? Co dobrego nagotowałaś ? ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wieczorem :) Zrobiłam dwie sałatki , gołąbki , i upiekę karczek , a ciasto kupię ;) Mam nadzieję ,że wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmmmmm Awe - narobiłaś mi ochoty na gołąbki :D Może zrobię na wekend choć szybszą wersję ;) Bo bawić pewnie mi sie nie będzie chciało ;) Zresztą ja to raczej jestem z tych, co jak wejdą do kuchni to rzadko im cos wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - a co to za szybsza wersja gołąbków? Mnie chyba Awe też o gołąbkach przypomniała... muszę po niedzieli zrobić, bo na niedzielę już mam na myśli i w produktach coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - szybsza wersa gołąbków jest taka, że zamiast przygotowania kapusty w tradycyjny sposób, szatkujemy ją i dodajemy do farszu (mięsa mielonego+ryżu+ przypraw) Potem formujemy kotleciki i podsmażamy na patelni ( na małym ogniu żeby kapusta sie nie przypaliła) Następnie przekładamy do garnka i tak jak w przypadku tradycyjnych gołąbków dusimy pod przykryciem . Oczywiście można zrobić sos pomodorowy. Takie "oszukane" gołąbki nie różnia się smakiem od tych "normalnych" jednak wykonanie nie jest takie praco i czasochłonne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Dziewczyny - do dzieła ! Róbcie gołąbki ( choć roboty dużo i kuchnia potem wygląda jak po bitwie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Mama dzieki za to, ze jestem wielka ale boje sie ze i tak niedlugo zapale:-( Chociaz na razie w ogole mnie nie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe- dzisiaj to ja wzięłam się za sprzatanie, wielkie gotowanie zostawiam na niedzielę ;) Akri- na pewno normalne gołąbki to są jedyne w swoim rodzaju - ale te też są zawsze jakaś alternatywą obiadową, szczególnie jak brak jest czasu . Star - dasz radę :) Zresztą musisz - nie kupując fajek spłacasz kozaczki ;) A potem czeka Ciebie kolejna nagroda, którą będziesz mogła sobie kupić już za zaoszczędzone pieniążki ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama buty fajne no i odeslalam:-( Teraz czekam na mniejsze ale troche poczekam:-) Nie wiem czy bede dzis krecic bo strasznie mi zimno i ide lezec pod kocem:-) Chyba dzis nic nie bede robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star- czasami taki dzień na nic nie robienie bardzo się przydaje :) Też tak sobie robię, od czasu do czasu ;) O 20. 00 na Polsacie jest "Alwin i wiewiórki", świetny film ( dla dzieci :))... polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! U nas bez śniegu ,ale mrozik :) Goście i maż poszli wczoraj na miasto i wrócili przed chwilą :) Ciekawe ,do której pośpią ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe :) To nieźle poszaleli ;) Wstana pewnie wieczorem i dzisiaj znowu posiedzą do rana ;) To będzie ciężki wekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha , ha , ha ! Pewnie tak będzie :) Wczoraj było dobrze , bo ja i dzieci poszlismy spać i dlatego już od rana jestem na nogach :) Ja nie mam zdrowia do takiego życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze preferuję taki tryb życia- w miarę wcześnie spać, rano skoro świt wstać ;) Jak późno się wstanie to wtedy dzień taki krótki się robi. Jeśli tak goście pośpią dzisiaj cały dzień i wieczorkiem pójdą z mężem, to Ty w sumie będziesz miała luzik ;) Tylko mężuś będzie troszkę nieżywy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×