Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Hej Awe :) Teraz jeszcze wiosna wiosna za oknem by sie przydała i wszystkie będziemy szczęśliwe ;) Niestety u nas jak na razie dmucha lodowatym wiatrem :( Wczoraj wieczorem też na kafe różne dziwne rzeczy się zdarzały ;) Jednak moje posty nie dotarły ;) Szczęściarą jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo - u mnie też lodowaty wiatr wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas tak sobie, też lodowaty wiatr, chmury i jakby chciało przebic się słońce - zobaczymy. Ale co tam - dziewczyny - tak czy siak za niecale 3 tyg kalendarzowa wiosna przyjdzie :) A to zawsze nadzieja, że i ta odczuwalna wcześniej, czy trochę później też. Dobrego dnia - już dziś środa! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri :) A ja od piątku do niedzieli mam gości .Będzie trochę zamieszania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - u nas jak na razie śnieżyca, za śnieżycą przechodzą :( Ciężko w takiej sytuacji myśleć nawet o wiośnie ;) Ale z drugiej strony długo jest juz widno i dużo szybciej robi sie jasno. Teraz trzeba tylko uzboroić sie w cierpliwość i zaczekać na ciepło ;) Awe - to będziesz miała intensywny wekend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - i bardzo męczący , bo Co goście chodzą spać o 3 w nocy i śpią do 14 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję gości Awe, szczególnie, jeśli przyjezdni i z noclegiem. Robi się wtedy zamieszanie, a i o odpoczynku zapomnieć trzeba. Dużo siły życzę ... Zimno coś dziś przeszywa na wylot...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aw - takich gości to ja bym nie wpuściła do domu ;) Masakra, na prawdę nie dałabym rady z nimi siedzieć- ja chodze spać prawie z kurami, a wstaje o świcie ;) Akri- za miasiąc o tej porze będziemy już pławić się w cieple ;) Dziewczyny znacie jakis producentów mebli typu Forte, Back Red White, czy Fran Bog ? Szukam mebli do swojego pokoju i nic nie mogę sobie dobrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:-) U nas tez zimno i co jakis czas sypie ostry snieg :-( Paczka nie dotarla bo zaginela i jutro wysla mi nowy sprzet 😠 Mam nadzieje ze ten chociaz dotrze:-) Ale juz dzis to na milion % bede krecic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - a jakie te meble mają być - komody, kredensy, meblościanka? Ja wyszukałam - po remoncie- w necie napisałam email do producenta, gdzie w moim miescie można kupić, dostałam adres, pojechałam, obejrzałam i zamówiłam. Można w necie też zamawiać, ale w tym wypadku cna łącznie z przesyłką kurerską była taka jak w sklepie. I lepiej zobaczyć na żywo, bo pierwszy komplet w realu mnie rozczarował. Może ta strona www.kelman.pl Na allegro też sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - świetnie, że trafiaś na taką uczciwą firmę. Szybko zareagowali- ale pewnie przesyłka była ubezpieczona. Akri -najbardziej pasowała by meblościanka + szafa. Tyle, że 3 lata temu po wyprowadzce eksa kupiłam stół w kolorze calvados ( bardzo lubie ten kolor) a teraz jest moda na czekoladę, wanilię, ciemny brąz i nie dosć, że właśnie kolorystycznie ciężko znaleźć taki meble to jak znajdę to nic mi nie pasuje mi wymiarowo . Nie wiem czy nie będę musiała robić na zamówienie- tyle, że pewnie koszt będzie niebotyczny. Mniejszy problem było by kupić całość ze stołem - tyle, że finansów mi nie starczy jak i co ja zrobię z 3 letnim stołem? Szkoda wyrzucić, pewnie by ktoś go wziął za darmo, ale sprzedać nie sądzę, żeby się udało . Alegro już "przeleciałam", na tej stronce też znalazłam mebelki, które by mi sie podobały ... ale no właśnie i kolor i gabaryty nie te :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - ja też chodzę spać z kurami ,więc muszę ten weekend jakoś przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - niby wszystkiego bardzo dużo, a jak się szuka to zawsze cięzko coś dobrać. Ja też chciałam, żeby nie były same gołe pólki, bo trzeba gdzieś się pomieścić, tym bardziej, że w duzym pokoju jest tylko komoda i wypoczynek. No ale nawet dosyć jestem zadowolona i synekteż, z tej meblościanki. I choć nie był na początku / ze zdjęć/ przekonany do koloru, to potem w realu mu się podobało. A ma taką :http://www.minimeblomarket.pl/index.php?products=product&prod_id=115. A ściany dość ciemne - cappucino i jasną /krem - beż/ wersalkę i nawet dość fajnie wyszło. Zresztą przedtem były ciemne meble i odmiana pokoju była konieczna :) Na zamówienie będzie duuużo drożej, może uda Ci się coś podebrać do stołu jednak gotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu napisałem CI mejla :P proszę odpisz mi szczegółowo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - jeszcze troszkę i będę mogła z Tobą konkurować w długości kręcania ;) Baaaam już nawet różne, dziwne ewolucje mi się udają :D Awe - potem kolejny tydzień będziesz odsypiać gości ;) Mi wystarczy jedna zarwana noc i jestem przez co najmniej dwa dni nieżywa :) Na pewno nie jesteśmy Nocnymi Markami ;) Akri - niestety nie wyświetla się ta meblościanka. Ale tych stron nie widziałam i zaraz na spokojnie sobie obejrzę. Ja mam na scianie "pole kukurydzy" - coś pomiędzy ciemnym żóltym a pomarańczowym, bardzo fajny ciepły kolor i nie chciałabym z niego rezygnować. Ale też zauważyłam, że jeśli bede miała wszyskie meble w calvadosie, to mi się w pokoju za pomaranczowo zrobi. Przy samym stole to jeszcze jakoś wyglada - bo pozostałe meble mam szaro czarne . Jeśli wymienię na calvados, wzystko może mi sie przy kolorze tych ścian zlewać. I tak źle i tak niedobrze ;) Mebli jest bardzo dużo ... tyle że większosć trzeba oglądać właśnie na necie albo w katalogach, bo na sklepach nie ma ich, aż tak dużo . A z wyobraźnią to jest różnie, nie zawsze wszystko potrafię sobie dopasować :) Złoty - na śniadanie zjadłam kromkę pieczywa z pomidorem, na obiad kasze z warzywami, na kolację twaróg. W między czasie jabłko ;) To jest moja odpowiedź na Twojego maila :P ;) Więcej szczegółów nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAma to ile minut krecisz? :-D JA tez dzis krecilam ale mam zamiar jeszcze pokrecic. Pewnie znowu mi sie nie uda:-( bo zawsze mam cos do zrobienia. Mama nie jestes glodna po takim jedzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo :o :o :( ja pytałem poważnie jestem strasznie ciekawy :P nie bądź niemiła dla mnie :o :( dietka oki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - rzeczywiscie nie wyświetla się. To jest z tej strony http://www.minimeblomarket.pl komplet roma - jabłoń locarno. Wiesz te meble na zdjęciach są jakby rozciągnięte - w rzeczywistości to jest taki nieduży zgrabny komplet. Tam na tej stronie jest kilka znośnych meblościanek. Może uda Ci się coś wypatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj kręciłam ok 20 minut, troszkę krótko ale machnęłam to na jeden raz- nie spadlo mi kółko . Nie nie jestem głodna, chociaż o tej porze mam tendencję do podgryzania. Mam przy sobie wodę i próbuję zapić ten nawyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mówisz - nawet jak pojechałam do wskazanego sklepu to obejrzałam taki zestaw, ale w innym kolorze. A kolor, który chciałam na małej próbce /deseczce/ i w katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty- napisałam wszystko co mogłam :P Akri - dziekuję Ci bardzo 🌻 No i znalazłam meblościankę która podoba mi sie bardzo, tylko nie ten kolor. I mam teraz dylemat co to zrobić :) Jeszcze popatrzę na te systemowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ten kolor calvados - tez nie zawsze jest taki sam. Nieraz bardziej wpadający w czerwień, niekiedy ciemniejszy bardziej w brąz. Sama mam w takim kolorze szafę w przedpokoju i teraz jeszcze chcę drzwi wewnętrzne mieszkania wymienić na w takim kolorze i będę biegać z półeczką z szafy, aby podebrać zbliżony. Czasem te meblościanki są w kilku kolorach, a zdjęcia tylko w jednym. Trzeba na to zwracać uwagę w opisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - powinnieneś się o tym wszystkim przekonać sam ;) Jak nie "posmakujesz" nigdy nie będziesz wiedział ;) I koniec tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×