Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Ja mam dosyć czerwony calvados a znalazłam mebelki w kolorze venge (hehehe śmieszny kolor) I on ma tak jakby takie calvadosowate mazy- więc może by to jakoś wyglądało. Druga opcja to ciemny brąz, więc zupełnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wenge widziałam na żywo, też o nim myslałam - fajny kolor, tylko u mnie ściany zadecydowały, bo ja nie byłam za bardzo za ciemnymi kolorami, ale moi, że teraz modne wyraziste i potem koniecznie chciałam to rozjaśniać, bo nie lubię ponurości. A poza tym poprzednie meble były ciemne, nawet podobne do tego wenge, więc nie byłoby za wiele zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne ale nie zawsze kolor jednej firmy odpowiada kolorowi innej firmy, to moze dopasujesz cos:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To- jeśli się nie mylę, są meble systemowe z tej samej fabryki co moja ROMA - www. fadome.eu. One są też w różnych kolorach, ale ten venge jest bardzo fajny kolor, nie taki ciemny i ciekawy. I ten zestaw też ciekawy. Ta fabryka sprzedaje tylko poprzez swoje sklepy - możesz napisać - będziesz wiedzieć, gdzie w Twoim rejonie możesz dostać. Zwróć mamo uwagę na ten sam zestaw na stronie fabryki. Zdjęcia na tej stronie są wg mnie realniejsze - bo na tamtych stronach takie jakby bardziej rozciągnięte / zestaw wygląda na szerszy/ Przynajmniej tak było w moim przypadku - na zdjęciach meble wydawały się szersze, wyższe, masywniejsze. W realu - węższe i jakby mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - Ty odkrywaj tajemnice innych kobiet ;) Star- no ale coś mi się wydaje, że do mojego stołu to mi zupelnie nie będzie ten zestaw pasował :) Muszę szukać dalej, chociaż nie wiem czy nie widziałam już wszystkich meblościanek na świecie ;) Kręcilaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Akri, ten zestaw bardzo mi się podoba ale ma też inna wadę jest trochę za krótki. Juz przekopuję stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko raz niestety krecilam:-( Ja mam okna dab bagienny, podloga tez ciemna (ale zapomnialam kolor) a drzwi bede miala venge chyba:-) No i oczywiscie musza byc jakies jasne meble:-) Przeciez nie musi byc wszytko takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W głowie już mi sie kręci od tych mebli ;) Uciekam z netu, miłego wieczorku i spokojnej nocy :) Akri - jeszcze raz dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star to przed Tobą też jeszcze szukanie, wykończyć się przez to można ;) Ty do kręcenia, ja do spania ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiś, gratuluję doskonałych rezultatów w kręceniu, jeszcze troszkę i dasz radę godzinę. ;) Ja się nauczyłam podnosić kółko bioderkami jak chciało spaść i kilka innych numerków. :) Miłego dnia, ja tu wpadam tak na chwilkę, ale nie mam kiedy długo pisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost, ja już umiem podnosić kółko biodrami jak spada :D Czyję się wtedy jakbym tańczyła jakąś salsę ;) Godzinę pewnie nie będę kręcić, bo jeszcze oprócz kółka, mam steper. Ale myslę, że po pół godziny hulania i pół godziny stepu powinno być ok . Do tego jeszcze troszkę ćwiczeń + dietka i wrócę do formy ;) Awe - Ty już pewnie powoli przygotowujesz sie do najazdu gości ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - przygotowuję się i właściwie nie wiem , co mam robić i na razie prawie nic nie robię ;) Może po południu coś zadziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Ja mam dzis wolne i rano krecilam 25 minut bo wczoraj nie dalam juz rady. mam nadzieje jeszcze wieczorem pokrecic, chociaz ide na basen - to znowu moge sie nie wyrobic. Milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide dzis szukac telefonu bo konczy mi sie umowa i proponuja mi nowe ale na zywo lepiej widac niz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe pewnie popołudniu dostaniesz powera ;) Jutro już piątek i całe szczęście- wykończyli mnie dzisiaj w pracy ;) Star - ja zawsze sobie ustalam plan godzinowy na popołudnie i wszystko robię wg kolejności. Inaczej pewnie nigdy popołudniami bym się nie wyrobiła ;) Masz juz wybrany jakiś telefonik ? Mnie też czeka niedługo wymiana ale jeszcze nawet nie zajrzałam na stronę. Nie mówiąc juz o pójściu do salonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest taki nowy smieszny sony ericsson jalou ale strasznie maly jest - taki damski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie po prostu babka co jakis czas dzwonila az w koncu moze sobie wymienie:-) Ale w sklepie jest o polowe tanszy niz jak dzwonila i proponowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star a myślisz, że bedzie wygodny ten telefonik? Troszkę szeroki się wydaje i może być trudno pisać smsy ;) I ja dzisiaj salon GSM zaliczyłam. Synek zablokował sobie komórkę, posiałam gdzies PUK i musiałam lecieć do salonu. Dzisiaj w sumie to nie musiałam wcale ćwiczyć, tyle miałam ruchu, ale mimo wszystko wskoczylam na steperek i pohulałam ;) Awe - pewnie w kuchni siedzi i gotuje potrawy na imprezę ;) Star się pluska ;)Akri szykuje kolację dla Panów - albo Oni dla Niej ;) Lost odpoczywa ;) a ja będę szukać dalej mebli ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri od rana próbowała - ale kafe znowu blokowała wysyłanie, że zle hasło. A chciałam napisać, że może do tego kompletu uda się dołożyć jakiś element, bo to system jest. Wiesz Mamo, niby dużo jest mebli, ale jak coś znaleźć to ciężko. Dużo jest takiego prywaciarskiego chłamu, a jak coś wpadnie w oko to albo kolor nie ten, albo dużo gołych półek, albo, albo... Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze zastanawiam się nad tym czy opłaci mi sie zmieniać kolor stołu i krzeseł. Tak mnie troszkę zaczął kręcić ten kolor - wenge :) Jutro jeszcze jadę do stolarza - dzisiaj z nim rozmawiałam telefonicznie i wcale jeśli chodzi o to co bym chciała, tak źle finansowo nie wygląda. Ale to tylko tak na oko ;) Pewnie po zliczeniu wszystkiego wyjdzie i tak niebotyczna suma . Akri ja przekopałam kupę stron i moze bym coś w końcu dobrała ale nigdzie nie są robione narożne szafki telewizyjne. Nie mam jak postawić tv jak tylko w tym naroznym miejscu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w sumie nic na kafe nie próbowałam pisać, bo w pracy sajgon, w domu sajgon, więc nieświadoma byłam dzisiejszych problemów kafe . Całe szczęście Akri, że od jutra juz znowu wekend :) Może odpoczniemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - fajnie, że jutro znowu weekend - tylko czemu, to życie tak szybko ucieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, poniedziałek za poniedziałkiem, piątek za piątkiem, miesiąc za miesiącem, rok za rokiem . Niedawno miałam dwadzieścia kilka lat ... potem mignęła trzydziestka i powli zbliżam sie do magicznej czterdziestki. Hmmm aż sie wierzyć nie chce... nie czuję się, ani chyba nie wyglądam na tyle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja też nie czuję się na tyle co mam, tylko niekiedy, w szybie wystawowej, nie poznaję tej kobiety podobnej do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że każdy wiek kobiety ma swój urok ... ale jednak mimo wszystko chciałabym, żeby ten czas zatyrzymał się tak kilka latek po 30 ;) Szkoda, że się nie da ... :) Akri - czyżby jakaś melancholia Ciebie dopadła ?:) Ja przyznam się, że mnie tak ... Czytam właśnie odkopany topik sprzed kilku lat. Oj, działo sie wtedy dużo w moim życiu uczuciowym...miło się to czyta. Chociaż już na 100% jestem pewna, że osoba, która była dla mnie ważna paskudnie wobec mnie postapiła. Nie wiem czy można to wytłumaczyć tym, że zrobił to z miłości, żeby być bliżej mnie, żeby mieć kontakt ze mną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×