Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewuszeczka19

Noc nago, dzien nago - czyli wszyscy zrzucamy ciuchy!

Polecane posty

Gość dziewuszeczka19
Niezwykle zabawnym podszywaczom ten mowie "zegnam". Ten temat nie jest dla idiotow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
tez* nie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
A ten facet pozniej spi cala noc w takich bokserkach? To juz chyba lepiej w przescieradlo i zmienic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te, zirytowany, wyluzuj. Temat jest glupii, jak 95% tutaj, jak tak Cie to denerwuje, to nie siedz na tak 'dennym' forum. Dla mnie to jest wlasnie lekko ciekawe, ile ludzi sypia nago, a ilu to bulwersuje, wiec czytam, Tobie to nie pasuje, szkoda zdrowia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka - no, slyszalam o tym. [juz Cie, kurcze, dzis prawie polubilam, ale teraz cofam, bom sama byla nauczycielka przez chwile] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa, slonce, a Ty myslisz, ze ja tu serio wszystko? Choc fakt, zartowanie z nauczycieli ma dla mnie osobiscie inny wymiar;) ale nie na tyle, zeby sie tym przejmowac jakos. Myslicie, ze Ajron wroci na ten topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Sorki cos ci nie pasuje to wypierdalaj stad! Nikt ci nie kazuje spac nago ani w ogole przebywac i pisac na tym topicu i forum skoro uwazasz ze jest denne. Po za tym nie musisz tutaj przeklinac, bo to tylko swiadczy o tym jaki jestes "dojrzaly" Spanie nago to nie fantazje ale co ja bede tlumaczyc to komus kto wchodzi na to "denne" forum tylko po to aby sie spuscic czytajac jakies opowiesci erotyczne. Widac ten temat nie dziala na ciebie podniecajaco, ale coz bardzo mi przykro. Czego oczekiwalam po tym temacie? No na pewno nie tego ze jakis zdziecinnialy masturbator bedzie wyladowywal tu swoja frustracje. Teraz jedna prosba: nie pisz wiecej tutaj. Jak widzisz sa tu jeszcze inteligentni ludzie. Zegnam raz jeszcze i jakbys czasem jeszcze cos tu wydukal to nie licz na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Moze przez ta sperme w bokserkach??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie, ze Cie chca, to nie wystarczy, musza Cie chciec odpowiednie jeszcze ale w sumie to sie zlosliwie tylko, wiekszosc facetow ma zony chyba, Twoje szanse sa calkiem spore wiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem Ci, kropek, jaka jest moja pierwsza reakcja na slowo 'dziewictwo' - przez Ciebie i Tobie podobnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Prosze mi nie odbiegac od tematu! Kto dzis spi nago?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz, kolezanko, ale ja z Kropka tak sie lubimy, ze kazdy topik w koncu rujnujemy. Musisz sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, Kropa, wszystko wiem, dlatego tez blagam, nie rozmawiajmy o tym po raz 3758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
do fcoś tam. Większego chama i idioty to jeszcze nie spotkałem. Co ty tu robisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajask946 -> odchamia sie, i dobrze, lepiej, zeby nas tu bluzgal, niz w 'realu'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
od ponad 20 lat sypiam nago i inaczej nie potrafię. W domu nie ma z tym problemu, gorzej gdy gdzieś wyjedżam i muszę spać w pokoju kilkuosobowym. Nie umiem spać w pidżamie lub w samych majtkach. Jeżeli nawet kładę się do snu i coś na sobie zostawiam z ubioru ( majki), to rano budzę się bez niczego na sobie. Ściągam to z siebie w czasie snu i nawiet nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
ajask946-- super:) Ja tez od dzis postaram sie sypiac nago:P Bede sie zamykac zeby mi czasem nikt nie wszedl:P I nie przejmujcie sie sfrustrowanymi, zakompleksionymi masturbatorami. Znudzi sie, to w koncu przestanie sie tu wynurzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
Spanie nago to najbardziej naturalna rzecz. Pidżama owija się wokół ciała, blokuje możliwość swobodnego wiercenia się pod kołdrą i innym czynnością też przeszkadza. Spanie nago to pełen odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie rozumiem tej gadki, przeciez spanie nago jest super, nieststy nie mam teraz okazji ale bardzo bym chciała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
dz19, nie musisz zamykać się w sypialni. Spanie nago powoduje, że śpi się starannie przykrytym. To jest jakieś podświadome. Moja żona sypia w koszuli nocnej i często zdarza jej się spać spać z odrzucaną kołdrą i pozycji "zapraszam do środeczka". Mam wtedy niezły ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
Natomiast dzień nago to byłoby jakieś dla mnie krępujące. Robię tak, gdy jestem sam w domu i gdy są mocne upały. Ale innych osób w tym momencie wolałbym w pobliżu nie widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
No chyba,że byłaby to jakaś super laska, ale przy tych upałach to każdy gwałtowniejszy ruch powoduje mocne pocenie się, a to już mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
A zna ktos jakies wady spania nago? Bo jak na razie slysze same zalety oprocz wypowiedzi osob niedojrzalych emocjonalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
wady spania nago: Szybko uczysz się, że nic ci nie przeszkadza w spaniu. Jak już bedziesz spać z partnerem, to się przekonasz, że nic was nie dzieli i jesteś łatwo dostępna. On zresztą też. Są inne wady, ale nieistotne, chodźby spanie w hotelu lub pensjonacie z kolegami na wspólnej wycieczce albo innej wyprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
do fcoś tam a mi Ciebie żal. Walnij głową w mur, może zaczniesz myśleć a nie tylko odczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajask946
do fcoś tam ja to może myślę, ale ty to wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzaczasty
Popieram w 100% od 5 lat nie używamy z dziewczyną żadnej bielizny śpimy całkiem nago. W razie spontanicznej ochoty na seks nie trzeba się bawić w ściaganie bielizny tylko można przystąpić do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
krzaczasty kolejny normalny wyluzowany czlowiek:) ajaskk946 nie odpisuj temu biednemu prymitywowi to skonczy z tymi wypocinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×