Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewuszeczka19

Noc nago, dzien nago - czyli wszyscy zrzucamy ciuchy!

Polecane posty

Gość dziewuszeczka19
Jak sie komus spieszy to nawet te kilka sekund ma znaczenie:) I ponawiam pytanie: kto dzis bedzie spac bez bielizny? Deklarowac sie:) I mowic czy to pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooominek
Hejka.fajnie ze o tym piszecie.uwielbiam hasanie na golaska po domku.na przeciw mego okna jest bloczek w ktorym mieszka pewna pani.x ma ok.50ki. Wiecznie wyglada przez okno palac pet za petem.nic nie umknie jej uwadze.kiedys swiadomie rozebralem sie do naga i paradowalem po pokoju w ymachujac swym kutaskiem.widzialem ukradkiem jak na mnie patrzy...byla b.podniecona poniewarz na jej oczach masowalem swojego kutaska udajac ze nie widze jak na mnie patrzy...zgasila swiatlo zebym jej nie widzial...w pewnym momecie stanalem na wprost niej i patrzac w jej oczy zaczalem sie onanizowac!!widziala jak eksplodowalem.kiedy juz bylo po wszystkim,pomachalem jej reka.byla naprawde podniecona.widzialem jak masowala swoje cycki i wsadzala do swej cipki dezadorant.od tamtej pory regularnie sie onanizuje na moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kommandos
Dziewczynka, rozumiem cię. To może być na prawdę ekscytujące, zwłaszcza w twoim wieku :-) Nowe doświadczenie, bardzo erotyczne. Ja w twoim wieku (ale staro zabrzmiało) też lubiłem takie akcje. Przyznam, że robiłem to tyle razey, zwłaszcza z żonką, że nie widzę w tym nic szczególnego, po prostu spowszedniało. Ale zawsze to milej jak szmaty nie bronią dostępu do ciepłego ciałka obok. Podsumowując: dla doświwadczonych to zupełnie normalne, dla młodszych podniecające, więc rób jak uważasz, nie przejmj się komentarzami zakompleksionych idiotów. Bardziej ekscytująca jest nagość w dzień, wobec ludzi. Tlko raczej nie całkowita, ale ukryta pod ubraniem. Można zrezygnować z bielizny. Nikt nie zauważy, a ciebie może to solidnie podkręcić. Nastała wiosna, co myślisz o wyjściu bez bielizny w sukience albo spódniczce? Mojej żonie się to zdarza, w wakacje nagminnie. Kręci to nas niezmiennie od wielu lat. Plecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszeczka 19 podoba mi to co piszesz i robisz, masz moje wsparcie, lubię Cię, a tak na marginesie co porabiasz uczysz sie , pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Kilka razy nie malam majtek pod spodniami ale to zadna roznica bo i tak nic nie widac. Myslalam tez nad tym aby nie ubrac majtek pod spodniczke ale sie waham. Chodze jeszcze do liceum i nie wiem czy nie zawsztydzilabym chlopcow widokiem swojej nagiej cipki. Bez biustonosza raczej chodzic nie bede, bo mam spory biust. Ma ktos jakies ciekawe pomysly co do chodzenia nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
bryza dziekuje:) Ucze sie, klasa 3 liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szkoły to nie najlepszy pomysł, ale do duzego slepu tak, ruchome schody kafejki.. może być extra..tak uważam dziewuszeczka 19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
To jakby juz ktos mial widziec to niech to beda chlopcy z klasy a nie obcy ludzie... A wracajac do pytanie: kto dzis spi nago bo jeszcze nikt sie do konca nie zdeklarowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Co to znaczy ze beda miec uzywanie? Nie wydaje mi sie zeby oni byli tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wymyslilas
ja od zawsze spie nago....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Mam inne kolezanki. Nie wydaje mi sie zeby drwili, raczej beda zawstydzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajmy...
Nie chcialam rozmawiac o tym co mam pokazac ani komu... Chcialam zrobic akcje uwalniajaca nasze ciala z ciuchow. Jak widac chyba bezskutecznie. Polska jest jeszcze za bardzo zakompleksionym narodem nie mowiac juz o atakach tj. ten f cos tam. Nikt nowy nie chce sie przylaczyc do akcji, spac nago beda tylko te osoby, ktore juz od dawna to robia. Ludzi nie tak latwo da sie przekonac, ze nagosc to nic zlego i nie zawsze trzeba ja laczyc z erotyzmem. Pozdro dla ludzi, ktorzy cenia wolnosc, kochaja swoje cialo i nie wstydza sie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Ja nie chce oceniac czy warto czy nie. Czy osoba ktora nie ma najladniejszego ciala musi spac owinieta szczelnie w pizame? A prawo do spania nago maja tylko laski o figurze modelki? Mysle ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszeczka19
Nie wydaje mi sie aby te informacje byly potrzebne do topicu. Gdybym chciala opowiadac o swojej figurze i miejscu zamieszkania zrobilabym to. Ale nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można spać w ubraniu?? No może podczas gdy nocuję nie u siebie, albo jestem chory. Po mieszkaniu też nie widzę potrzeby ubierać się bez wybitnej konieczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny19
spie nago. mitem jest to, ze podobno wtedy skora ma czym oddychac-niby jak skoro spi sie pod koldra?; wada jest to, ze mozna mimowolnie zabrudzic posciel; zalete natomkast stanowi: nieskrepowanie, przyjemne uczucie nie tylko lekkosci ale takze czasami podniecenia oraz glowna zaleta - narzady rozrodcze sa ulozone w naturalnej pozie. nie wiem jak ma sie sprawa ze strata wagi podczas snu spiac nago, ale to pewnie tez jest mit. ogolnie polecam sen bez ubran - jest przyjemny i zdrowy dla ciala (jesli nie jest nam zimno, bo mozna zlapac katar) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysieczka mala
ja z moim skarbeczkiem spie na golaska.oprocz tego lubi jak chodze bez staniczka i majteczek.ktora z was to lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×