Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speakmagda

dieta białkowa- mam nadzieje ze dam rade

Polecane posty

Pewnie ze damy rade ;)) to tylko dieta ,glupia dieta .jedzenie i tak ja sobie tlumacze i wyciagam numer 36 z szafy i ubieram a tam oponka zwisa pieknie i od razu zarcia mi sie odechciewa;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Speakmagda Ty wyciągasz 36 ????? i oponka??? a co ja mam powiedzieć. Wyciągam 40 i nie oponka tylko opona !!!! ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ,moje ciuchy w szafie to rozmiar 36,38 ;))teraz mam 40 . ale jak mnie glod dopada to wyciagam stare ciuchy z przed roku lub 1.5;)) A ja koncze dzisiaj dzien z winkiem polwytrawnym 80 kalori;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem ;)) wczoraj praktycznie caly dzien sprzatalam i okna zaliczylam;)) dzisiaj na sniadanie musze cos dobrego wmyslec ...wczoraj od mamy paczke dostalam pysznosci z Polski . A na napady glodu wymyslilam truskawki i winogrona ,juz mi jajka obrzydly ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj na wadze 62,4 kg. Ale moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Wczoraj o 22.00 gotowałam obiad na dzisiaj, no i oczywiście od tego ciągłego próbowania, jest efekt. Oczywiście nie jestem załamana, ale trochę przykro się robi. Ja dzisiaj na śniadanie zjadłam płatki na mleku, a teraz jem serek wiejski 3%. Nie wiem co to z tą moją wagą będzie. Cały czas mam wrażenie że stoję w miejscu ... Ehh, a do lata już tak niedaleko ... Nie chcę się załamać, bo to najgorsze co maże być, ale do śmiechu wcale mi nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saguaro79 Ja po porodzie tez sporo przytylam i w tym czasie zawijalam sie folia gdy mylam okna lub sprzatalam generalnie i to pomoglo wskoczyc na mojej wadze na swoje miejsce. teraz mi sie nie chce ...ale moze sprobuj nawet do pracy zawin w folie te oponke , tylko wysmaruj oliwka ;)) dzsiaj zjadlam o 8 rano 1 kromke ciemnego pieczywa z rybka i zielonym ogorkiem , a przed chwila nastepna kromeczke z bialym twarogiem ale na slodko;)) . wiec z obiadu dzisiaj,, nici,, cos przekasze o 16 ;)) wczoraj gotowalam spagetti i tez mi slineczka leciala,,jak psu,, ale sie nie dalam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki. U mnie na wadze dzisiaj 61,5 kg. Jutro sądny dzień u teściowej, ale już od dzisiaj się zaczęło. Byliśmy z mężem i z małym na spacerze. Wstąpiliśmy po drodze do teściów na kawę. No i oczywiście skończyło się na tym że wmusiła nam żurek z jajkiem. Tzn. nam jak nam, bo mąż oczywiście z ochotą przyjął zaproszenie, ale moje odmowy nic nie dały. W domu już żurku nie jadłam, tylko II danie (jajko z ziemniakami i zieloną sałatą). Około 18-tej wpakuję tylko jabłko, bo dzisiaj przesadziłam trochę z kaloriami. A jak u Was dziewczynki? Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Świętach. Dzisiaj wyjątkowo nie stanęłam na wadze. I nie będę tego robić chyba do poniedziałku. Nie chcę się przygnębiać. Poprostu odchudzam się dalej i zapominam co zjadłam w Święta. Co u Was kobietki? Mam nadzieję, że nie rezygnujecie, przecież do lata tuż, tuż. Może mała czarna? Miłego dnia 🌼 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka No ja tez diety nie trzymalam jak nalezy , ale sie ne objadalam;)) no i dalej do przodu trzeba isc,no nie;)) wagi nie mam , ale chyba oponka mniejsza. dzisiaj poswiateczny krokiet zjadlam , jako sniadanie i obiad i koniec na dzisiaj;)) pozdrawiam i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto wiedzieć
JEDZENIE MA ZNACZENIE Czy zdajemy sobie sprawę z tego jak istotne jest nasze pożywienie? Przecież jesteśmy tym, co jemy. Czy można odżywiać się zdrowo i smacznie? Dlaczego są takie miejsca na Ziemi gdzie nie jedna osoba dożywa 120 lat w dobrym zdrowiu? Co jeść i jak jeść, żeby zachować na długie lata zdrowie, szczupłą sylwetkę, piękny wygląd? Czy Ty również chcesz cieszyć się długim życiem w zdrowiu? Zaparz dobrą herbatę, usiądź wygodnie i zobacz film "Jedzenie ma znaczenie"! UWAGA!!! Obejrzenie tego filmu może wywołać trwałe, pozytywne i nieodwracalne zmiany w Twojej świadomości, psychice i sposobie odżywiania. Czy liczysz się z tymi konsekwencjami? Na pewno? W takim razie zobacz film już teraz :) http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juZ po kawce i jabłeczniku, dziś sie odwazyłam i sie zwazyłam,waga stoi w miejscu co uwazam za sukces po świetach,od nabiału w przeciągu tego tyg zupełnie odpoczełam,ale dzis wypilam do śniadania pol kefiru duzego,no i musze zjeść grejfruita.nie cwiczyłam już tydzien ,zaczynam od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie test Dukana tu zapisze wyniki aby sie mobilozowac 16/04/2009 68.0kg 20/04/2009 66.2kg 28/05/2009 62.5kg 22/07/2009 62.5kg czyli wg tego testu wyszlo mi no można powiedziec tyle ile chce ważyc:-) ta dieta proteinowa nawet fajna jest ,ale na razie wole jesc wszystko,a mniej,no wiecej nabiału pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Ja nie wytrzymałam, musiałam dzisiaj stanąć na wagę (obsesja). Ale miłe zaskoczenie: 61,3 kg, jak dla mnie super, bo przed świętami miałam 61,4 kg. Misiaczkówna super że nie przytyłaś w święta, to przecież większa motywacja. Jak zrobiłaś ten test Dukana? Co on daje? Speakmagda, Ty chyba też na początku coś o nim pisałaś? Jak się go robi? Robię następną kawę bo coś mi się ziewa ;-) Dziewczyny co robicie na obiad? Może podsuniecie jakiś pomysł, bo mam pustkę w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja na sniadanie ,,rybka,,;)) w sosie pomidorowym ktory sama zrobilam , obiadek zurek , ale z ziemnaczkami ;)) i na tym koncze ,potem kawa lub woda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic sensownego nie wymyśliłam na obiad. Ugotowałam sobie kiełbasę i zjadłam z keczupem. Jakieś 20 minut temu wsunęłam jeszcze pomarańcza bo mnie ssało w żołądku. Idę kąpać małego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nutri-site.regimedukan.com/je-minscris.html Tłumaczenie kwestionariusza: 1. Państwa Imię): ……. 2. Ile chcielibyście ważyć: …. (tylko cyfry!!!) 3. Jesteście: (une femme) = kobieta…… (un homme = mężczyzna) 3a. Spieszno Wam rozpocząć dietę: oui (tak), non (nie) 4. Wasza aktualna waga w kg (na czczo i bez ubrania): …….. (tylko cyfry) 5. Wasz wzrost w cm: ……. (tylko cyfry), a więc np. 165, a nie 1,65 6. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): …….. 7. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): ………………… 7a. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: …… (tylko cyfry) 8. Czy przechodziliście już jakieś diety: aucun = żadnej, plus - więcej niż 3 9. Państwa wiek: ….. (tylko 2 cyfry) 10. Czy w Państwa rodzinie ktos ma skłonności do tycia: …… Oui = tak, Non = nie 11. Musimy ocenić grubość Panstwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku)… 1. mozliwość drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu), 2 mozliwość normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają, 3 możliwość gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka 12. Ile razy byliście w ciąży: …. aucun = ani razu, plus = wiecej niż 3 razy, 13. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: plutot facilement = raczej łatwo, difficilement = trudno 14. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: …. oui = tak, non = nie 15. Wasz adres mailowy: ………………….. 16. Proszę podać Wasz nick : ………………….. 17. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie) 18. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com = chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!) 19. Verification = sprawdzenie…. wpisać litery widoczne na obrazku 20. Valider mon analyse = wysłać mój test do analizy Te informacje pochodzą z forum dieta.pl,tłumaczenia dokonała osoba o nicku maszkuleczka. Najlepiej pytania po polsku wydrukujcie sobie i przejdzcie do strony ducana. Wypelnikcie test zatwierdzcie i bedzie gotowy wynik. a ja to skopiowałam z diety proteinowej bo sobioe ich czytam czasami,mysl;e ze jak mi za wolno bedzie spadac waga to rpzejde na te proteiny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg tego testu mozesz wyliczyc ile możesz ważyc,na pewno po zastosowanoiu diety proteinowej i w jakim czasie,myśle ze byłby wiekszy spadaek niż 1.8kg w przeciagu pierwszych 5 dni, bo pare tyh temu zaczelam te diete -wytrzymalam 1.5 dnia i spadlo mi 1,5kg z tym, ze wrociło:-( no ale tam jest potrzebna stabilizacja na kg 10 dni powiedzmy diety, w sumie to taka fajna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem Ja tez robilam ten test , ale u mnie wyszla najmniejsza waga 47 - a najwysza 63 kg, no a organizm zapamietuje te najwyzsza,Wiec pierwsza faza tej diety polega na ,,skurczeniu zoladka,, ja to tak okreslam i waga leci w dol , ale mala wpadka i wszystko wraca wiec ja sie boje . Wole jesc bardzo malo i tylko do godz 16- 17 ;))Zaczelam od diety bialkowej ale teraz stopniowo mieszam zeby, nic do mnie nie wrocilo,Nie wiem tak do konca czy dobze robie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznym rankiem. Nie robię tego testu. Gubię się na tej stronie. Nawet nie wiem gdzie się mam zalogować. Misiaczkówna może podam Ci moje wymiary, a Ty zrobisz go za mnie? Pozdrawiam ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Speakmagda zaczęłam pisać posta jeszcze przed Tobą, ale byłam u dyrektora więc teraz go skończyłam. Może też mi pomożesz w tym teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 imie 2 ile kilo chcesz wazyc 3 plec ( kobieta , meszczyzna) 4 czy czujesz presje do zgubienia szybko zbednych kg? tak nie 5 waga dzisiejsza ( bez ubrania i jedzenia wczesnij ) 6 twoj wzrost 7 twoja najwieksza waga w zyciu ( nie luczac ciazy ) 8 twoja najmniejsza waga po 18 roku zycia ( nie liczymy wczasie chroby ) 9 normalna waga bez diety jaka masz 10 czy bylas juz na diecie ......nie 1 2 3 wiecej razy 11 wiek 12 czy w rodzinie sa tendencje do tycia 13 zlap sie za nadgarstek i zobvacz ile dasz rade zetknac ze soba palce ( oznacz na obrazku ) 14 ile razy bylas w ciazy ( zero ,1 2 3 wiecej ) 15 czy latwo gubisz kg bedac na diecie ( latwo , ciezko ) 16 czy jak nie jesz jestes zmeczona ( tak nie ) 17 twoj mail 18 twoje pseudo nick 19 haslo 20 czy chcesz na maila dostawac wiadomosci reklamy ( zaznacz okienko jak tak ) link http://nutri-site.regimedukan.com/je-minscris.html Votre prénom* : . Quel poids souhaitez-vous peser ?* : . Vous êtes* : Une Femme Un homme . Êtes-vous pressé(e) ?* : Oui Non . Quel est votre poids actuel ?* : A jeun et sans vêtements . Quelle est votre taille ?* : . Quel poids maximum avez-vous pesé ?* : Hors grossesse pour les femmes . Quel poids minimum avez-vous pesé après 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : . Quel est votre poids de croisière ?* : Il s'agit du poids maintenu sans effort particulier avec une alimentation spontanée . Avez-vous déjà suivi des régimes pour maigrir ?* : Aucun 1 2 3 Plus . Quel âge avez-vous ?* : . Y-a-t-il une tendance à grossir dans votre famille ?* : Oui Non . Apprécions votre ossature* : Ceinturez votre poignet gauche entre votre pouce et votre index droits Ossature fine : vos bouts de doigts se chevauchent Ossature normale : vos bouts de doigts se touchent juste Ossature lourde : vos bouts de doigts sont éloignés . Quel est le nombre de vos grossesses ? * : Aucun 1 2 3 Plus . Avez-vous l'impression de maigrir facilement lorsque vous surveillez votre alimentation ?* : Plutôt facilement Difficilement . Manger moins vous fatigue-t-il ?* : Oui Non . Votre email* : Choisissez une adresse email valide . Choisissez votre pseudo* : . Votre mot de passe* : . Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com : . Vérification* : Veuillez entrer ici le mot tel qu'il apparaît dans l'image. Ceci vise à prévenir les abus. Si vous ne pouvez lire les lettres, cliquez ici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gogle wklej link i kliknij na przetlumacz strone i masz wszystko po polsku, Imię i nazwisko *: Quel poids souhaitez-vous peser ?* : Ile Pan zważyć? *: Vous êtes* : Jesteś *: Une Femme Une Femme Un homme Człowiek Êtes-vous pressé(e) ?* : Czy prasowane (e) *: Oui Tak Non Nie Quel est votre poids actuel ?* : A jeun et sans vêtements Jaki jest aktualny wagi? *: Szybko i bez ubrania Quelle est votre taille ?* : Jaki jest twój rozmiar *: Quel poids maximum avez-vous pesé ?* : Hors grossesse pour les femmes Co maksymalnej wadze pan zważyć? * Out ciąży dla kobiet Quel poids minimum avez-vous pesé après 18 ans, et en dehors de toute maladie ?* : Co minimalna waga pan ważą po 18 lat i bez choroby *: Quel est votre poids de croisière ?* : Il s'agit du poids maintenu sans effort particulier avec une alimentation spontanée Jaka jest waga Twojego rejsu? *: To jest waga zachowane bez wysiłku ze spontanicznej żywności Avez-vous déjà suivi Czy kiedykolwiek się des régimes pour maigrir ?* : reżimów schudnąć? *: Aucun Żaden 1 1 2 2 3 3 Plus Więcej Quel âge avez-vous ?* : Ile masz lat? *: Yat-il une tendance à grossir dans votre famille ?* : Czy istnieje tendencja do wzrostu w Twojej rodzinie? *: Oui Tak Non Nie Apprécions votre ossature* : Ceinturez votre poignet gauche Doceniamy ramki *: pas lewy nadgarstek entre votre pouce et votre index droits między kciukiem i prawo indeks Ossature fine : Fine ramce: vos bouts de doigts se chevauchent końcach palców pokrywają Ossature normale : Standard Frame: vos bouts de doigts se touchent juste końcach palców tylko dotknąć Ossature lourde : Backbone ciężkich vos bouts de doigts sont éloignés końcach palców poza Quel est le nombre de vos grossesses ? Ilu użytkowników ciąży? * : *: Aucun Żaden 1 1 2 2 3 3 Plus Więcej Avez-vous l'impression de maigrir facilement lorsque vous surveillez votre alimentation ?* : Czy czujesz się schudnąć łatwo podczas oglądania dietę? *: Plutôt facilement Raczej łatwo Difficilement Trudne Manger moins vous fatigue-t-il ?* : Możesz jeść mniej na zmęczenie? *: Oui Tak Non Nie Votre email* : Choisissez une adresse email valide Twój e-mail *: Wybierz prawidłowy adres e-mail Choisissez votre pseudo* : * Wybierz swój nick: Votre mot de passe* : Twoje hasło *: Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com : Chcę skorzystać z obniżki taryf i oferuje partnerom regimedukan.com:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz mi powiedzieć o co chodzi z tym nickiem i hasłem? Czy tam trzeba się gdzieś logować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×