Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

speakmagda

dieta białkowa- mam nadzieje ze dam rade

Polecane posty

Witam !!! Po wczorajszym 61,9 kg dzisiaj na wadze 61,1 kg. A wczoraj moje menu wyglądało tak: I śniadanie: 2 jajka II śniadanie: activia + kilka suszonych śliwek III posiłek: 2 jajka IV posiłek: mięso kebab + sałatki, a to wszystko polane łagodnym sosem Dzisiaj zjadłam: I śniadanie: 2 kawałki ryby w occie II śniadanie: activia + kilka suszonych śliwek III posiłek: serek wiejski 3% IV posiłek: ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz saguaro myśle ze to szybo przybyte szybko stracimy, aby sie tylko nie poddawać dość restrykcyjną wprowadzilas sobie diete,ale pare dni pewnie sei przyda.ja tez dzis tak sei wkurzylam,ze hej.nie jadlam nawet kolacji .skończylam na obiedzie schabowy i brokuły,i teraz jest 66,7 .wymyślilam ze do konca maja 64kg a do konca czerwca 62kg czyli moj cel powoli a do celu:-) jeszcze zebym umiala sei nei wazyc codziennie a ja nie umiem robie to co rano.każdy wzrost na wadze bardzo mnie denerwuje ale tez staram sie jesc mniej a spadek wrecz odwrotnie,wiec moze jakis sens to ma. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczkówna u mnie dzień też zaczyna się od ważenia. Dzisiaj na wadze 60,2 kg :-) Największy posiłek jem po pracy tak około godz. 17- tej. Jest to mój późny obiad. Ciężko jet mi przygotowywać coś w pracy, więc kupuje serki, jogurty no i czasem z domu przyniosę sobie ugotowane jajka. Ale dzisiaj mam w domu krokiety od teściowej i na 100% nie odmówię sobie ich zjedzenia. No to mała czarna? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że już wczoraj nie odpisałam, ale w pracy miałam urwanie głowy. Dzisiaj na wadze znowu 61,2 kg :-( Chcę schudnąć do 55 kg, ale jak się nie uda to zadowoli mnie również 57 kg. Ale oczywiście będe zmierzała do pierwszego celu. Nie mam już siły z tymi skokami wagi. Zjem tylko coś więcej, bo przyznaję się że wczoraj zjadłam 3 krokiety, a potem jeszcze wypiłam piwo, no i efekt widać od razu. No cóż ... takie życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja sie dzis ciesze bo wrocilam do 66kg, wiesz Saguaro myśle ze na m-c trzeba sobie zakladac 2kg, ja mam jeszcze 2m-ce walki a ty 3 i tyle a wtedy nie bedzie duzych wahan, bo zauwazylam ze jak szybko schudne to szybko ide w gore po czyms tam zjedzeniu. ja jadam normalne sniadania i obiady, na 2 snioadanie kefir, na kolacje owoc,albo np pol gorzkiej czekolady-ale to moze raz na tydz. przestalam cwiczyc ,nie chce mi sie, ale dzis chyba kupie shape,tam jest jakis program odchudzania, ja jak widze slowo dieta odchudzanie to zaraz kupuje te gazete:-(wczoraj kupilam swiat kobiety i jest tam artykul czy polki umieja sie odchudzac. no i niby tak coraz wiecej stopsuje mniej jedz, bo niby doszło do nas ze diety cud nie ma, ze jest jojo zawsze najb. chcialabym skakac na skakance ale chyba nie moge,po kilku dniach tak bolaly mnie lydki i takie wielkie siniaki sie pojawily ze przestalam, nie wiem moze jakies rozciaganie wczesniej bo najwiekszy moj problem to grube łydki :-( sie rozpisalam ale lepiej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutka 36
tak mi sie zdaje, ze trzeba się powstrzymać od codziennego stawania na wagę - postanowilam ważyć się raz na tydzień. Kilogram mi zjechał przez 4 dni białkowej diety :). No to jeszcze 3. aktualnie 59 kg mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Ostatnio nie zagladalam bo mam problem chorobowy w rodzinie i mocnie mnie to zdolowalo . Nie wiem czy przytylam czy schudlam bo wagi nie mam;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) 🌼 dla WAS !!! Dzisiaj urwanie głowy w pracy ... napiszę później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita ROSE, Chicago
INDEKS ŻYWIENIOWY, to tak. CUKRZYCA typu 2. OTYŁOŚĆ; nie !! BH.50. MOTTO: IŻ produktu. Przy problemach z odżywianiem, przy zwalczaniu otyłości, również cukrzycy typu 2, niezmiernie pomocne są tabele z produktami odpowiednio prozdrowotnie, odchudzająco sklasyfikowanymi tzw. __INDEKS ŻYWIENIOWY, tj. IŻ produktu. Tabele te opracowali naukowcy z krakowskiego instytutu naukowego o nazwie: __INSTYTUT IRL KRAKÓW. Spróbuj tak jeść, choćby kilka dni, a poczujesz się lżej i zdrowiej. Jemy niskotłuszczowo, 0% zatruwających toksyn, energetyczne tzw. __NISKIE węglowodany, tj. wyłącznie do 26% wzrostu. Pokarmy o właściwym doborze białek, oraz co niezmiernie istotne, nie zawierające toksyn spowalniających i zatruwających nasze organizmy. Skuteczne i warto !! R E F L E K S J A: __INDEKS ŻYWIENIOWY, a; __INDEKS GLIKEMICZNY, to dwa różne spojrzenia na realia przyrodnicze. IŻ; to identyfikacja ewolucyjnych dokonań przyrody. IG; to marketing, obłuda i biznes. Zobacz też: __Książka; _pt._______: PORADNIK ŻYWIENIOWY człowieka w XXI wieku. Wydanie drugie: zaktualizowane i uzupełnione. P. S. Rozdział R33 zawiera zestaw ćwiczeń na __MIĘŚNIE OKOŁOKRĘGOSŁUPOWE, które w praktycznej, indywidualnej realizacji, finalnie rozwiązują problem BÓLÓW KRĘGOSŁUPA u człowieka. Autor: INSTYTUT naukowo-badawczy im. Prof. Ryszarda Lorenca w Krakowie. Wydawca: Wydawnictwo Naukowe INSTYTUTU IRL KRAKÓW __Skrót adresu strony w Internecie_______: MAGDALIRL __ADRES_______: http://www.magdalirl.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumarine
Dieta białkowa robi furorę. Pozwala schudnąć bardzo dużo, nawet kilkanaście kilogramów. Nie trzeba liczyć kalorii, można jeść niemalże bez ograniczeń. W ostatniej fazie tej diety można jeść już wszystko, tylko trzeba pamiętać, żeby raz w tygodniu zejść porcję białka. Ale czy faktycznie ta dieta działa bez uszczerbku na zdrowiu? Okazuje się, że wcale tak nie jest... http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/10/26/odchudzanie-z-dunkanem-poznaj-prawde/ Znajoma dietetyczka powiedziała, że faktycznie dieta działa, ale jest bardzo niezdrowa. Obciąża nerki i wątrobę. Nie działa korzystnie także na mózg. Poza tym, choć twórca diety pozwala na zjadanie warzyw i owoców jest to zbyt mała porcja jak na potrzeby człowieka. Jeżeli chcecie odchudzać się w taki sposób, musicie pamiętać o zażywaniu suplementów. Albo można też lekko zmodyfikować tę dietę. Dzięki temu, może nie schudniemy w tak szybkim tempie, ale na pewno wyjdzie to nam na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumarine
Dieta białkowa robi furorę. Pozwala schudnąć bardzo dużo, nawet kilkanaście kilogramów. Nie trzeba liczyć kalorii, można jeść niemalże bez ograniczeń. W ostatniej fazie tej diety można jeść już wszystko, tylko trzeba pamiętać, żeby raz w tygodniu zejść porcję białka. Ale czy faktycznie ta dieta działa bez uszczerbku na zdrowiu? Okazuje się, że wcale tak nie jest... http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/10/26/odchudzanie-z-dunkanem-poznaj-prawde/ Znajoma dietetyczka powiedziała, że faktycznie dieta działa, ale jest bardzo niezdrowa. Obciąża nerki i wątrobę. Nie działa korzystnie także na mózg. Poza tym, choć twórca diety pozwala na zjadanie warzyw i owoców jest to zbyt mała porcja jak na potrzeby człowieka. Jeżeli chcecie odchudzać się w taki sposób, musicie pamiętać o zażywaniu suplementów. Albo można też lekko zmodyfikować tę dietę. Dzięki temu, może nie schudniemy w tak szybkim tempie, ale na pewno wyjdzie to nam na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Odchudzanie to dosyć trudne zadanie, szczególnie, gdy ktoś ma niezbyt silną wolę. Dieta białkowa może być dobrym rozwiązaniem, tylko trzeba uważać trzeba znać dokładnie zasady i ściśle się ich trzymać. Dieta ta ma trzy określone fazy. Są to faza uderzeniowa, faza naprzemienna, utrwalająca oraz stabilizacyjna. W każdej z tych kolejnych faz jest wyznaczony ściśle określony plan działania. Trzeba zjadać tylko produkty przypisane wskazanej fazie. Jeśli będziemy trzymać się planu, to osiągniemy sukces. Warto jednak zaznaczyć, że dieta białkowa może być czasem groźna dla organizmu. Wielu dietetyków wskazuje na liczne zagrożenia zdrowia. Najbardziej zagrożone są nasze nerki. Okazuje się, że trawienie białka przez organizm wymaga wydalenia produktów przemiany. A są nimi na przykład związki azotowe, które stanowią dla organizmu szkodliwe związki toksyczne. Dla nerek usuwanie takich produktów jest sporym obciążeniem. Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tej diecie i o jej zagrożeniach wejdźcie na http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2010/10/26/odchudzanie-z-dunkanem-poznaj-prawde/#more-98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra87
I tutaj zgodzę się z @blumarine - dieta białkowa, choć daje w niektórych przypadkach dobre efekty, to jest niezdrowa i obciążająca organizm :/ I jeśli przesadzimy, to może doprowadzić nas do choroby :/ tutaj jest więcej na ten temat http://vimed.pl/2011/04/dieta-wysokobialkowa-a-zdrowie - więc lepiej odchudzać się pod okiem specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeleine26
polecam stronke diety dr Dukana dietadukan.pl znajdziecie ich tez na facebooku / naszej klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka258
Majka258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka258
Bardzo polecam odchudzające zioła Tybetańskie- ja schudłam i wszystkim polecam na prawdę działanie rewelacyjne!!! Majka258

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazzzzja
Ja próbowałam i nie tylko tej i powiem Wam ze jednak nie daje rady z tymi dietami. Moze jest tak ze wybieram te najgorsze...Dlatego jesli miałabym własnie teraz radzić komuś jaka diete wybrać to tutaj na pewno postawiłabym na ograniczenie słodyczy i właczenie do diety suplementu ThermLine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _edyta_
Na diecie białkowej można dużo schudnąć w szybkim czasie , niestety jest bardzo niezdrowa dla naszego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jecie produkty z ekohodowli, co jak kania lub kiszeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kształtowanie atrakcyjnej sylwetki przy utrzymaniu właściwej kondycji organizmu to jeden z celów do osiągnięcia, wyznaczanych przez osoby aktywne w wytrzymałościowych dyscyplinach sportu. Połączenie zrównoważonej diety z korzystną suplementacją to jeden z czynników sukcesu.http://instalacjejacekpruba.pl/znaczenie-suplementow-bialkowych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×